На циголках• 20 июля 2025
Дитина п´є мілкшейк тільки з полуницею, питання
Чи можна його робити із заморожених полуниць? Вийде ? Як краще трохи розморозити щоб перебити чи не вийде? Ягоди не їсть
На циголках
• 20 июля 2025
Ответ дляМороженная курица
А что это, просто молоко с чем то взбитое
Молоко+ морозиво
Просто болталка• 20 июля 2025
Если блендером взбивать то можно мороженную, а если миксер то может не разбить
На циголках
• 20 июля 2025
Ответ дляПросто болталка
Блендером
Просто болталка• 21 июля 2025
Ответ дляНа циголках
Блендером
Сначала пробить клубнику в пюре а потом уже остальное
Xвостокрутелка• 21 июля 2025
Ответ дляНа циголках
Молоко+ морозиво
Сироп , або варення, зі свіжих буде інший смак
Але якщо дитині полуниця 🍓 так подобається, то мабуть будь-яка підійде)
Коленная ложечка• 21 июля 2025
Я роблю часто такий дітям саме з замороженої полуниці. Після холодильника залишаю полуницю в чаші на хвилин десь 20-25(приблизно), щоб трішки розморозилась, не така тверда була. Але я зазвичай ще банан додаю.