Плакулька• 21 июля 2025
Осбб відбирає квартиру військового. Потрібен розголос
Плакулька
• 21 июля 2025
Ответ дляХома з пастою
А где его родственники?
Вони про це і заявляють. В осбб їх вважають ніким
всегдаДаДа• 21 июля 2025
Ответ дляПлакулька
Какая разница, что думает ОСББ. Есть порядок вступления в наследство.
А шо сталося?• 21 июля 2025
А как они могут отобрать? Квартира не оформлена? Или долги...или с документами что-то не порядок...
А так к нотариусу родственникам и в правотнаследства вступать или в суд сразу подавать не дожидаясь осбб.
Путающаяся• 21 июля 2025
Яким чином юридично ОСББ може забрати чиюсь власність, навіть якщо власник безвістізниклий?
Ондатрова шуба• 21 июля 2025
Ответ дляПутающаяся
Ніяким
Відео скоріше за все черговий хайп
Путающаяся• 21 июля 2025
Коли вже люди перед тим, як писати заголовки, почитають і послухають, а про що саме насправді мова. Бо ОСББ не забирає квартиру. Автор, на кого це розраховано? Ви самі дивилися те, що запостили?
Кастрюлька• 21 июля 2025
Ответ дляПутающаяся
Я вижу только один вариант, если долг, то через суд можно признать квартиру ничейной, продать, и долг покроется с этой суммы. Но я не знаю возможно ли признание квартиры ничейной вообще.
Манка Я• 21 июля 2025
Ответ дляПутающаяся
Ну навіть на скріні це декілька разів написано.
В чому там конфлікт?
Настасья Пицун• 21 июля 2025
Тільки побачила що посилання на тік ток і так і подумала, що якийсь вкид. Автор, це ж маячня. Включіть мізки
Стрибну в гречку• 21 июля 2025
Ответ дляКастрюлька
Ні , не можна через борг признати квартиру нечєйной
Жена миллионера• 21 июля 2025
а как можно вступить в наследство безвести пропавшего без свидетельства о смерти...
Стрибну в гречку• 21 июля 2025
Ответ дляЖена миллионера
Тільки після визнання померлою
Путающаяся• 21 июля 2025
Ответ дляМанка Я
В чому там конфлікт?
Мати подарувала квартиру сину, той безвісті зник. По квартирі борг за комуналку, ОСББ подало в суд не на власника, а на маму власника (це взагалі не знаю, як може бути і як суд міг винести рішення стосовно не власника). Мама всі борги сплатила, тепер ОСББ вимагає сплатити витрати на адвоката. ОСББ не забирає квартиру. Авторка посту сама не розібралася в питанні, не знає що саме сплатила мати, але кричить про розголос
Жена миллионера• 21 июля 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Тільки після визнання померлою
ну вот - если человека не признали умершим - как у него можно что-то отобрать? ну это все пока что...а потом будет как при совке...
Стрибну в гречку• 21 июля 2025
Ответ дляЖена миллионера
Юридично ніяк , майно належить йому поки не буде рішення суду про визнання безвісти зниклого померлим
Жена миллионера• 21 июля 2025
Ответ дляПутающаяся
если мама была там прописана - то в суд по долгам на всех прописанных! сумма за адвоката должна быть включена в сумму иска !
Кидстаффовна• 21 июля 2025
борги за комуналку = треба платити,
якщо у мами немає грошей, хай попросить волентерів організувати збір.
а без цього можуть забрати за борги - продати - залишок повернути їй.
Карусель-весель• 21 июля 2025
Автор, ви краще займаєтесь котиками і собачками, бо той брєд що ви несете в відео навіть слухати смішно.
Путающаяся• 21 июля 2025
Ответ дляЖена миллионера
Витрати на адвоката, як стверджує автор відео, це поза судовим рішенням, типу все що призначив суд вони сплатили
Манка Я• 21 июля 2025
Ответ дляПутающаяся
Дивно. Зазвичай витрати на адвоката включаються в позов. Можливо суд не захотів цю вимогу задовільнити. Але за таке квартири точно не відбирають
Жена миллионера• 21 июля 2025
Ответ дляПутающаяся
тогда послать их нахер - пусть подают новый иск за услуги адвоката
from Ukraine• 21 июля 2025
Ответ дляПутающаяся
Через три роки, як ’майно без господаря’
Зрадорозганячка• 21 июля 2025
Ответ дляА шо сталося?
А если долги, то можно взять и отобрать ?
Мяо мой мяо• 21 июля 2025
Ответ дляМанка Я
Якщо суд відхилив витрати на адвоката, значить позивач іде лісом.
А шо сталося?• 21 июля 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Арест а там суд...
from Ukraine• 21 июля 2025
Ответ дляЖена миллионера
Через суд, через рік, як людину признали безвісти зниклою