Плакулька• 21 июля в 00:22

Осбб відбирає квартиру військового. Потрібен розголос

https://vm.tiktok.com/ZMSnfkWm8/
Хома з пастою• 21 июля в 00:22
А где его родственники?
автор Плакулька • 21 июля в 00:23
Ответ дляХома з пастою
А где его родственники?
Вони про це і заявляють. В осбб їх вважають ніким
ИграйМойГормон• 21 июля в 00:24
В суд идти
всегдаДаДа• 21 июля в 00:25
Ответ дляПлакулька
Какая разница, что думает ОСББ. Есть порядок вступления в наследство.
Кастрюлька• 21 июля в 00:25
А каким боком ОСББ к квартире?
А шо сталося?• 21 июля в 00:27
А как они могут отобрать? Квартира не оформлена? Или долги...или с документами что-то не порядок...
А так к нотариусу родственникам и в правотнаследства вступать или в суд сразу подавать не дожидаясь осбб.
Путающаяся• 21 июля в 00:27
Яким чином юридично ОСББ може забрати чиюсь власність, навіть якщо власник безвістізниклий?
Ондатрова шуба• 21 июля в 00:28
Ответ дляПутающаяся
Ніяким
Відео скоріше за все черговий хайп
Путающаяся• 21 июля в 00:31
Коли вже люди перед тим, як писати заголовки, почитають і послухають, а про що саме насправді мова. Бо ОСББ не забирає квартиру. Автор, на кого це розраховано? Ви самі дивилися те, що запостили?
Кастрюлька• 21 июля в 00:31
Ответ дляПутающаяся
Я вижу только один вариант, если долг, то через суд можно признать квартиру ничейной, продать, и долг покроется с этой суммы. Но я не знаю возможно ли признание квартиры ничейной вообще.
Манка Я• 21 июля в 00:33
Ответ дляПутающаяся
Ну навіть на скріні це декілька разів написано.

В чому там конфлікт?
Настасья Пицун• 21 июля в 00:34
Тільки побачила що посилання на тік ток і так і подумала, що якийсь вкид. Автор, це ж маячня. Включіть мізки
Стрибну в гречку• 21 июля в 00:38
Ответ дляКастрюлька
Ні , не можна через борг признати квартиру нечєйной
Жена миллионера• 21 июля в 00:40
а как можно вступить в наследство безвести пропавшего без свидетельства о смерти...
Стрибну в гречку• 21 июля в 00:41
Ответ дляЖена миллионера
Тільки після визнання померлою
Путающаяся• 21 июля в 00:43
Ответ дляМанка Я

В чому там конфлікт?
Мати подарувала квартиру сину, той безвісті зник. По квартирі борг за комуналку, ОСББ подало в суд не на власника, а на маму власника (це взагалі не знаю, як може бути і як суд міг винести рішення стосовно не власника). Мама всі борги сплатила, тепер ОСББ вимагає сплатити витрати на адвоката. ОСББ не забирає квартиру. Авторка посту сама не розібралася в питанні, не знає що саме сплатила мати, але кричить про розголос
Жена миллионера• 21 июля в 00:43
Ответ дляСтрибну в гречку
Тільки після визнання померлою
ну вот - если человека не признали умершим - как у него можно что-то отобрать? ну это все пока что...а потом будет как при совке...
Стрибну в гречку• 21 июля в 00:44
Ответ дляЖена миллионера
Юридично ніяк , майно належить йому поки не буде рішення суду про визнання безвісти зниклого померлим
Стрибну в гречку• 21 июля в 00:45
Може це розкрутка тікток каналу
Жена миллионера• 21 июля в 00:45
Ответ дляПутающаяся
если мама была там прописана - то в суд по долгам на всех прописанных! сумма за адвоката должна быть включена в сумму иска !
Кидстаффовна• 21 июля в 00:47
борги за комуналку = треба платити,
якщо у мами немає грошей, хай попросить волентерів організувати збір.
а без цього можуть забрати за борги - продати - залишок повернути їй.
Карусель-весель• 21 июля в 00:48
Автор, ви краще займаєтесь котиками і собачками, бо той брєд що ви несете в відео навіть слухати смішно.
Путающаяся• 21 июля в 00:48
Ответ дляЖена миллионера
Витрати на адвоката, як стверджує автор відео, це поза судовим рішенням, типу все що призначив суд вони сплатили
Манка Я• 21 июля в 00:51
Ответ дляПутающаяся
Дивно. Зазвичай витрати на адвоката включаються в позов. Можливо суд не захотів цю вимогу задовільнити. Але за таке квартири точно не відбирають
Жена миллионера• 21 июля в 00:51
Ответ дляПутающаяся
тогда послать их нахер - пусть подают новый иск за услуги адвоката
from Ukraine• 21 июля в 00:53
Ответ дляПутающаяся
Через три роки, як ’майно без господаря’
Зрадорозганячка• 21 июля в 00:53
Ответ дляА шо сталося?
А если долги, то можно взять и отобрать ?
Мяо мой мяо• 21 июля в 00:54
Ответ дляМанка Я
Якщо суд відхилив витрати на адвоката, значить позивач іде лісом.
А шо сталося?• 21 июля в 00:54
Ответ дляЗрадорозганячка
Арест а там суд...
from Ukraine• 21 июля в 00:54
Ответ дляЖена миллионера
Через суд, через рік, як людину признали безвісти зниклою