Плакулька• 21 июля в 00:22
Осбб відбирає квартиру військового. Потрібен розголос
Зрадорозганячка• 21 июля в 00:57
Ответ дляfrom Ukraine
Через суд, через рік, як людину признали безвісти зниклою
Це по новому законодавству ?
Путающаяся• 21 июля в 01:03
Ответ дляfrom Ukraine
Через три роки, як ’майно без господаря’
ОСББ не може відчужувати майно, воно може лише позиватися до суду при заборгованості! В принципі ніхто не може забрати чужу власність, навіть якщо власник відсутній 3 роки.
Гарачий Чокалад• 21 июля в 01:04
Ответ дляКастрюлька
А каким боком ОСББ к квартире?
Та бред какой-то инфоповод. Максимум осбб подает позов на стягнення за борг, который уже суд стягивает в законном порядке. Еще и схидна брама, проблемный дом, не сданный в эксплуатацию. Сюр
from Ukraine• 21 июля в 01:05
Ответ дляПутающаяся
Приклад, помер чоловік, не було спадкоємців, через три роки квартиру продали
Путающаяся• 21 июля в 01:06
Ответ дляfrom Ukraine
Тут спадкоємці є! Власник не визнаний померлим. Про що мова? І в будь-якому випадку відчужувати ОСББ в принципі не може ні при яких обставинах
Путающаяся• 21 июля в 01:07
Щось автор вкид зробила про розголос, а сама причаїламя і мовчить. Маю надію, що зрозуміла, що херню якусь запостила
from Ukraine• 21 июля в 01:08
Ответ дляПутающаяся
Якщо є спадкоємці- тоді без питань. Борг за комуналку вони успадкують
Путающаяся• 21 июля в 01:09
Ответ дляfrom Ukraine
Борг за комуналку, судячи з твердження авторки відео, мати власника вже сплатила
Гарачий Чокалад• 21 июля в 01:09
Ответ дляПутающаяся
Мати подарувала квартиру сину, той безвісті зник. По квартирі борг за комуналку, ОСББ подало в суд не на власника, а на маму власника (це взагалі не знаю, як може бути і як суд міг винести рішення стосовно не власника). Мама всі борги сплатила, тепер ОСББ вимагає сплатити витрати на адвоката. ОСББ не забирає квартиру. Авторка посту сама не розібралася в питанні, не знає що саме сплатила мати, але кричить про розголос
В таком случае мать обязана оплатить и затраты на адвоката, всегда и везде так. Тот кто проигрывает суд, кого признали боржныком, тот и платит все издержки
Путающаяся• 21 июля в 01:11
Ответ дляГарачий Чокалад
Що витрати на адвоката не були призначені судом до стягнення. То на якій підставі вона має їх сплачувати? Я вже мовчу, що мати не є власником квартири, а ОСББ розвивалося до неї
Рожайтретьего• 21 июля в 04:50
Ответ дляПутающаяся
Коли вже люди перед тим, як писати заголовки, почитають і послухають, а про що саме насправді мова. Бо ОСББ не забирає квартиру. Автор, на кого це розраховано? Ви самі дивилися те, що запостили?
Кто там дальше заголовков читает.
Плакулька
• 21 июля в 04:53
Ответ дляВсе і одразу
Автор включила ’спасючку’, а лучше бы мозги
Включили б краще ви мозги. Як взагалі суд міг винести рішення сплатити борг людині, яка не вступила у спадщину? Це як? Це шо? І з якою метою власне було подань позов, якщо борг почвли виплачувати і домовилися про реструктуризацію, може з шахрайською?
Такі всі розумні , наче не чули як віджимають кввртири
Неваляшкина• 21 июля в 07:57
Ответ дляПлакулька
Вони про це і заявляють. В осбб їх вважають ніким
Бред свой кобылы. На каком основании осбб может квартиру забрать? Осбб вообще наемная компания.
Неваляшкина• 21 июля в 07:58
Ответ дляПутающаяся
Яким чином юридично ОСББ може забрати чиюсь власність, навіть якщо власник безвістізниклий?
В тик токе и не такое бывает)))
Бриджит_Фрикандо• 21 июля в 08:26
Це такий хайп? Купа питань, і тільки одна відповідь від автора.
Власність забирають на основі чого? Рішення суду? Чи що? Поясніть тим, хто не планує встановлювати тікток.
Барбітта• 21 июля в 09:16
Ответ дляПлакулька
Так может она по своей воле оплатила долг за сына?
Адвокатские услуги и всякие судебные сборы тоже должен оплачивать должник. Но Вы( или автор видео) можете предложить оплатить своими средствами и так помочь. Там сколько за адвоката? Тысяч 5?
Путающаяся• 21 июля в 09:17
Ответ дляПлакулька
Так не в тікток відео знімати треба, а звертатися до адвоката і суду. Це ваша історія? Бо там така купа нісенітниць. Автор відео записує ролик, просить про розголос і при цьому сама не в курсі, що саме по квартирі сплатила мати власника, може вона і в інших речах так само орієнтується. Зате ви теж притягнули сюди інформацію з заголовком,який не відповідає змісту відео
Парасюха• 21 июля в 10:01
Ответ дляПлакулька
боже, яке тупе
Кубик Рубика• 21 июля в 10:30
Ответ дляПутающаяся
Я тоже раньше думала, что в суде должны обращать внимание на такие казусы, но нет. Они не проверяют факты.
Когда то давно моя мать имела небольшой долг по воде. Спустя много лет я узнала, что водоканал подал в суд не только на мать, как единственного владельца квартиры, но и на всех ’прописанных’. В том числе и на моего отца, который на момент суда уже несколько лет был мертв и давно выписан. Ещё подали на несовершеннолетнюю сестру.
Все і одразу• 21 июля в 14:11
Ответ дляПлакулька
Да Вы шутите
Мне даже неловко наблюдать за тем, что Вы транслируете