annakomasha• 08 июля в 09:04

Пентагон дает нам оружие.

Трамп распорядился
автор annakomasha • 08 июля в 09:04
Стрекоза любви• 08 июля в 09:06
Шкода, що Трампу треба було стільки часу, щоб це зрозуміти.
Gipotenuza• 08 июля в 09:10
Ура, война продолжается
Jul-Ap• 08 июля в 09:12
Ключевой вопрос - сколько?
Вряд ли много, если команда Трампа постоянно разыгрывала карту - как много мы помогаем Украине и как дорого это обходится налогоплательщикам...
Если та чайно ложечная помощь это много, значит, видимо, сейчас речь о пипеточной помощи.
Jul-Ap• 08 июля в 09:12
Ответ дляGipotenuza
Ура, война продолжается
А вы не заметили, что пуйтин не собирается её прекращать?
автор annakomasha • 08 июля в 09:18
Ответ дляGipotenuza
Ура, война продолжается
ура смерть рашистским окупасам
kuskus• 08 июля в 09:21
Ответ дляGipotenuza
Ура, война продолжается
Вам подобалось, що не було чим відбивати ракети і шахеди, хотіли, що б нас швидше знищили?
Teonaa• 08 июля в 09:28
Ответ дляJul-Ap
Якби нам давали хороше , то хотів би. Якби обстрілювали їх так само ітд
Wendy Rhoades• 08 июля в 09:29
Ответ дляGipotenuza
Ура, война продолжается
ну да, если бы не дал, то путин бы остановился))
Jsksksj• 08 июля в 09:32
Жаль, была надежда на Трампа,что прекратит это все
Обычный дурачок
LudaSHS• 08 июля в 09:46
Незрозуміло що саме, те що аудит проведений вже і все ок?
Для Пво? Для захисту? у трампа так працює- спочатку зупинити , потім громогласно, типу, вийти і все виправити, одні профіти для піару, але головне не заяви , а дії.

Дуже йому не сподобалися масові атаки рф по містах України, а ще більше- світлини на шпальтах газет, є одна газета яку він читає друкованою кожен ранок - Н й пост, вони на 1 сторінці багато чого виклали , навіть заклик до Трампа, що він боягуз і пуйло його обманює. То відкритий лист редакції був.
Пишуть, скоро зустріч в Римі і буде ясно що саме Сша нададуть( додатково) для захисту в Україні
In limbo• 08 июля в 09:52
Ответ дляLudaSHS

Думаю це ще відповідь на ось це
LudaSHS• 08 июля в 09:53
Ответ дляIn limbo
Думаю це ще відповідь на ось це
може бути, однією з обставин.
Але дружба, так би мовити, с талібами, і посиденьки в Москві були у рф і до того
LudaSHS• 08 июля в 09:58
❗️ Спільний штаб Пентагону завершив оцінку призупиненої допомоги Україні. Голова Об’єднаного комітету начальників штабів генерал Ден Кейн готує рекомендацію для Хегсета щодо відновлення поставок.

Це я так думаю той залишок по байденівській?
А що таке, ’додатково’? Це прозвучало в інтервʼю.
Нічого поки не ясно

Цікаво, тоді, після новини про зупинку і розмови Трампа і путіна - був великий масовий обстріл. Як дуля в лице Трампу.
Зараз рф накопичують, теж після новин поставки, буде?
snejs• 08 июля в 10:00
Ответ дляGipotenuza
Ура, война продолжается
а вы надеялись, что закончится? не надейтесь даже, украинцев еще много
Plov• 08 июля в 10:14
Не согласен. Сказал что даст не равно даст. Но да прогресс на лицо уже заговорили об этом.
Helenny• 08 июля в 12:43
Ответ дляsnejs
Господи, Ви ще й живете в моєму районі(
Вже готові віддати чоловіка, щоб кордони імперії розширювали?
Ви думаєте, прийде кацапня й мир принесе. Сподівайтесь…
snejs• 08 июля в 13:41
Ответ дляHelenny
Господи, Ви ще й живете в моєму районі(
переезжайте