Чебураха з перцем• Изменено 21 июля в 11:30
Київ. Вже несила терпіти
Чим далі-тим гірше. Я ще й живу на Лук*янівці. Це жах. не покидають думки про виїзд. Але була би дитина мала- все одно куди. А так маю дочку ,закінчила 10 клас. Я розлучена. Покладатися лиш на себе треба. В неї добра англ.мова,розмовна. Все розуміє,читає,фільми дивиться. В мене А 2 в кращому випадку. Роботу маю середню,зп 30 тис. Для Києва це мало і дуже. Не вважаю,що треба триматися за таку роботу. Ні сіл,ні дач не маю. Дистанційну роботу не дають,щоб виїхати в ЗУ. КУди можна виїхати? АНглія,Ірландія,Швеція? Де є хоч якась допомога? Ну і дитині треба десь вчитися. Я більше за неї думаю. Бо мені все одно-я можу і підлогу мити,і посуд. Аби не сидіти по паркінгах Сьогодні до 6 ранку в паркінгу,а потім на 9 на роботу. ніякої дистанційки нема.

Зайченя• 21 июля в 11:40
Ответ дляОцененная
В Німечсину можна завжди, якщо вас не лякає низький соц статус, зубріння мови, терпіти незнайомі порядки і пахати як віл.
А зачем пахать как вол, чтобы что? В Германии хорошая социальная позиция, сначала выучи язык - потом работа. Никто из окружения не пашет

Меня не звали• 21 июля в 11:41
Ответ дляОцененная
Ви казали про спокійно спати. На Оболоні не можна було спокійно спати. Тому я питаю у вас, який район для спокійного сну ви пропонуєте?
Я з Оболоні. І спокійно спала. І кіт спокійно спав, а не метушився, як буває, коли шахеди близько літають.

Весотехник• 21 июля в 11:41
Можна спробувати Данію, як влаштуєте дитину на навчання, зможете повернутися, самій легше буде фінансово, а дочка можливо там і навчатиметься, і працюватиме.

Чебураха з перцем
• 21 июля в 11:41
Ответ дляВесотехник
дякую.
Я такая - жду трамвая• 21 июля в 11:41
Ответ дляТочу ляси
На низькі зп і англ нікому там на фіг не треба.
Она не знает английский, сын знает и то не супер , отправят на курсы.
Сейчас всё дали от и до, живут в хороших условиях, отдельная комната, а ванная и туалет на две семьи
Я такая - жду трамвая• 21 июля в 11:42
Ответ дляMs. Откровенность
Красный крест дает на время, знакомые пол года жили, а потом адьес. В Испании с работой сложно и зп небольшие.
На улицу выгнали?
Точу ляси• 21 июля в 11:43
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Я про автора пишу.
Дали. А жити за що?

Меня не звали• 21 июля в 11:43
Ответ дляПросто Фіфа
В последние полгода Оболонь тоже постоянно под ударом, и немало было разрушений. И Дрим, и Блокбастер, и дома, и садики. Но да, наверное, меньше, чем Лукьяновка.
Ну я б не сказала, що постійно, це ж не Соломянка, де в кожну тривогу щось прилітає

Я такая - жду трамвая• 21 июля в 11:44
Ответ дляМеня не звали
Мои коты на Оболони уже хрен ложат на происходящее и спят спокойно даже когда жопа в небе

Единорог помог• 21 июля в 11:44
Ответ дляОцененная
Район, де доступні беруші в аптеках, і куди не прилітає. Якщо ви з Києва, ви чудово знаєте, де і що летить

Я такая - жду трамвая• 21 июля в 11:44
Ответ дляТочу ляси
Я про автора пишу.
Дали. А жити за що?
Всё дали и кормят, не надо ничего думать

КаваЗМолоком• 21 июля в 11:47
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
В Испанию выехала подруга вот сейчас с сыном 17 лет, всё дал красный крест.
Автор едьте в Испанию
Все мои, кто был в Испании - вернулся либо сменил страну проживания

Кашпо• 21 июля в 11:47
Ответ дляMs. Откровенность
Да, мои знакомые помыкались в Испании, и собираются закрывать там защиту и ехать в Германию, там больше возможностей детям учиться

КаваЗМолоком• 21 июля в 11:47
Ответ дляМеня не звали
Переїдьте в інший район Києва і будете спокійно спати.
Не будет спокойно ни в одном районе Киева

Чебураха з перцем
• 21 июля в 11:48
Ответ дляЧупокабра
На 30к с малолетним киндером шиковать можно на лукьяновке
дочка підліток,яку треба вчити. винаймати репетиторів,щоб були знання.школа не дає знань для високого балу.
30 ти с це ніщо. кг філе 225 грн.яблука по 80-90 грн. і все росте і на осінь знов підвищення цін

Вільний митець• 21 июля в 11:49
Виїзжайте, всюди приймають
Скандинавські країни, Німеччина, Австрія, Англія. За 30 тис сидіти під ракетами. Четвертий рік війни
Захист продовжують до 27 року
Нема чого витрачати час
В Англії звичайно треба спонсор
В Данію чи Фінляндію ні, там нормальні умови. Німеччина теж нормальний варіант, але табори там гірші
Захист продовжують до 27 року
Нема чого витрачати час
В Англії звичайно треба спонсор

Я такая - жду трамвая• 21 июля в 11:49
Ответ дляЧебураха з перцем
Жесть, а шо делать
Оцененная• 21 июля в 11:50
Ответ дляЕдинорог помог
Нема такого району, тому не пишіть дурниць. Неможливо спати навіть в берушах по всьому Києву.

Оцененная• 21 июля в 11:51
Ответ дляЧебураха з перцем
Змиріться, що в Європі некваліфікованою працею заробиш більше, аніж тут з освітою, і їдьте.

долой_лама• 21 июля в 11:52
Ответ дляЧебураха з перцем
А в какой стране вам школа бесплатно даст знания для получения во? Тем более, что времени уже нет

Мовчу, але хочу• 21 июля в 11:52
Ответ дляМеня не звали
У вас крепкая нервая система возможно. А кто-то тревожный и сам факт что летит вызывает панику.

Меня не звали• 21 июля в 11:55
Ответ дляКаваЗМолоком
Ви відяща?
Меня не звали• 21 июля в 11:56
Ответ дляОцененная
Ви явно не місцева

Та никада в жизни• 21 июля в 11:57
Ответ дляЕдинорог помог
Я из Киева и я не знаю район, где спокойно

Мая твая не панимать• 21 июля в 11:57
Дивлюся, одночасно боти теми клепають про ’надавиєзжать’, одна за одною.
І так після кожного масованого обстрілу.
Обстрілюють і пробують розігнати паніку.
Рашистські тварі!

Та никада в жизни• 21 июля в 11:58
Ответ дляМеня не звали
Ви відяща?
Что тут видеть, если залетает по 20-30 шахедов со всех сторон и их сбивают где получится.

Меня не звали• 21 июля в 11:58
Ответ дляМовчу, але хочу
Я дуже тривожна, насправді. Просто розумію, що все, що я можу проконтролювати - я вже зробила.
Мені дивно, що ті, у кого сама факт повітряної тривоги викликає паніку чомусь знаходяться близько до обʼєктів, в які точно має прилетіти.

Чебураха з перцем
• 21 июля в 11:58
Ответ дляМеня не звали
Ви відяща?
а для цього не треба бути відящою.

Меня не звали• 21 июля в 11:59
Ответ дляТа никада в жизни
Залітає з певних напрямків, а не з усіх.