Чебураха з перцем• Изменено 21 июля в 11:30

Київ. Вже несила терпіти

Чим далі-тим гірше. Я ще й живу на Лук*янівці. Це жах. не покидають думки про виїзд. Але була би дитина мала- все одно куди. А так маю дочку ,закінчила 10 клас. Я розлучена. Покладатися лиш на себе треба. В неї добра англ.мова,розмовна. Все розуміє,читає,фільми дивиться. В мене А 2 в кращому випадку. Роботу маю середню,зп 30 тис. Для Києва це мало і дуже. Не вважаю,що треба триматися за таку роботу. Ні сіл,ні дач не маю. Дистанційну роботу не дають,щоб виїхати в ЗУ. КУди можна виїхати? АНглія,Ірландія,Швеція? Де є хоч якась допомога? Ну і дитині треба десь вчитися. Я більше за неї думаю. Бо мені все одно-я можу і підлогу мити,і посуд. Аби не сидіти по паркінгах Сьогодні до 6 ранку в паркінгу,а потім на 9 на роботу. ніякої дистанційки нема.
Даю справку• 21 августа в 18:52
Ответ дляСмячиком
Ну вот зачем писать что не знаете?
У меня дочь поступать планирует и мы собирали информацию из универа
Англ - платное и точка
И даже на немецком не во всех землях прям бесплатно
В баден вюттенберге в тот уник что мы планируем - 1500 евро семестр
Ну как не знаю , живу тут и имею ребенка 18 лет , как раз все и знаю .
Западная Германия есть что
А я женатая• 21 августа в 19:08
Ответ длялаМпочка
Я б пішла на 50-60-70К грн, але я сама з 7-річною дитиною в Києві, в це: лікарняні; якщо тривоги вранці, то треба чекати відбою, щоб завести до школи; не зможу затримуватися на роботі; графік до 19-20 вечора не підходить; по змінах не можу працювати.. Тому нікому я така не потрібна
У нас дітям 3 і 5 років. Є няня за 20К. Діти в садочку.
Смячиком• 21 августа в 20:21
Ответ дляДаю справку
Западная Германия есть что
Это странно
Я консультировалась с людьми которые занимаются этим профессионально, писали письма в универы, везде однозначный ответ - условно бесплатно только для немецкого языка. Англ платный. Тоже тут живу и как вы поняли имею абитуриента которая планирует поступление
Смайлик• 21 августа в 21:58
Ответ дляДаю справку
Ну дак идите и разбирайтесь почему такой счет .
Медицина хорошая, сопли антибиотиком не лечат . Все на профилактике и заранее проходят обследование . Чтобы не доводить до крайностей . Также и по срочному всегда принимают больницы .
Я тут живу и сама знаю все как есть
Рада за Вас. А мне вот пневмонию лечили долго и нужно, месяц не могли температуру сбить и антибиотики подобрать.
А у ребенка отит не стали лечить, в результате слух не может восстановиться уже год.
Разбираться не с кем и бессмысленно.
лаМпочка• 21 августа в 23:38
Ответ дляА я женатая
Я тоді по грошах буду мати те саме, що маю, а дитина буде з чужою людиною 😢