Чебураха з перцем• Изменено 21 июля 2025

Київ. Вже несила терпіти

Чим далі-тим гірше. Я ще й живу на Лук*янівці. Це жах. не покидають думки про виїзд. Але була би дитина мала- все одно куди. А так маю дочку ,закінчила 10 клас. Я розлучена. Покладатися лиш на себе треба. В неї добра англ.мова,розмовна. Все розуміє,читає,фільми дивиться. В мене А 2 в кращому випадку. Роботу маю середню,зп 30 тис. Для Києва це мало і дуже. Не вважаю,що треба триматися за таку роботу. Ні сіл,ні дач не маю. Дистанційну роботу не дають,щоб виїхати в ЗУ. КУди можна виїхати? АНглія,Ірландія,Швеція? Де є хоч якась допомога? Ну і дитині треба десь вчитися. Я більше за неї думаю. Бо мені все одно-я можу і підлогу мити,і посуд. Аби не сидіти по паркінгах Сьогодні до 6 ранку в паркінгу,а потім на 9 на роботу. ніякої дистанційки нема.
Щебетуха• 21 июля 2025
Ответ дляПухнасті штани
Люди и правила глупые, а войны не было бы, если бы мы жили нормально, без майданов. Нам достаточно было быть нейтральными.
А чого зараз не виходите на майдан?
автор Чебураха з перцем • 21 июля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Що цікаво мені таке останній раз зустрічалося в 2004, після того в моїй трудовій вже не вистачає сторінок, але отакого не було. Але ж ви і самі пишете , що власштувались через хабар і знайомих - можливо це якось повʼязано?)
де я написала? ви здуріли? ви читаєте очима чи сракою. ? я влаштувалась сама. але через хабарі ніколи.бо в мене нема таких знайомств. але тут де я зараз працюю-80% сини,доньки,чоловіки.
Щебетуха• 21 июля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
вже шукала))) тільки менше є. а де э більше- тільки своїх прилаштовують.
Не вірю, пробуйте ще
Perfect look• 21 июля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
так работают и на 8 тыс. и едят одни макароны. Но это не есть норма! єто ужас страшный.Чтоб не сдохнуть.он и за квартиру не платит,не с чего. с гнилыми зубами ходит.а за что лечить?
Вот так большинство и выживает, цены выше чем в некоторых странах ЕС,а зарплаты каких и в Зимбабве уже нет.
Я просто о том, что 30 тыс сейчас считается нормальной ЗП, даже в Киеве, потому как есть намного ниже(
автор Чебураха з перцем • 21 июля 2025
Ответ дляБачу_майбутнє
Ирландия очень сложно найти жилье, особенно квартиру. Комнату можно да, но у вас ребенок. Нужна квартира.
Смотрите тик ток. Будете знать больше.
Я смотрю про Испанию сейчас. Есть помощь. Но на начальном этапе нужны свои деньги. У вас есть сбережения?
в іспанії нема роботи. взагалі.
Щебетуха• 21 июля 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
возвращаю тебе твое!
А від мене прокльонів не було, як від тебе, чорноротої
Гарачий Чокалад• 21 июля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Може не правильно вас зрозуміла.
А що це за сфера? Де суцільне кумовство
Пухнасті штани• 21 июля 2025
Ответ дляЩебетуха
Це ніщєта і не норма!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Почему?
лаМпочка• 21 июля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Умовно тут ти працюєш спеціалістом в страховій/аграрній/банку, а туди їдеш і розкладаєш товари - теж відчуваєш себе гідно?
Моя двоюрідна сестра в Києві організовувала відкриття ТЦ ’Хіт Mall’ на м.Житомирській, а зараз в Данії пакує посилки для он-лайн магазину типу Jusk. При цьому може собі дозволити за один сезон відпочити в Іспанії, Турції та подивитися тюльпани в Нідерландах. Звичайно, це бюджетний відпочинок, але я, інженер з ВО, в Києві не можу дозволити собі не те що такий відпочинок, а навіть базу під Києвом на 2 дні.
Ля-ля-ля• 21 июля 2025
Словения. Советую. Помощь они платят и через год уже все разговаривают. Ребенок может поступить там в колледж. Пробуйте и удачи вам)
Щебетуха• 21 июля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
То тікайте звідси, нашо вам та компанія!!!
Гарачий Чокалад• 21 июля 2025
Ответ длялаМпочка
А житло вона сама орендує?
Щебетуха• 21 июля 2025
Ответ дляPerfect look
Ніхто не вважає 30 норм зп
Сіґеле-міґеле• 21 июля 2025
Ответ дляЩебетуха
твое -тебе!
Perfect look• 21 июля 2025
Ответ дляЕкатерина27
Акварели, буквально через дорогу от моих родителей. Поверьте, там бахает очень громко и очень часто
Ну, она вот так говорит, я там не жила, не знаю как. У нас на похе вечный трындец, спать невозможно
Пухнасті штани• 21 июля 2025
Ответ дляЩебетуха
А чого зараз не виходите на майдан?
Наверное потому, что те кого туда навезли первые сбежали заграницу, пользуясь своей локацией, при том вместе с мужчинами своими.
лаМпочка• 21 июля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
А житло вона сама орендує?
Так. Поки не працювала, оплачувала комунна.
Perfect look• 21 июля 2025
Ответ дляЩебетуха
А чого зараз не виходите на майдан?
А что он даст ? Людей разгонят и отлупят, это вам не проплаченное действо, которое облизывал весь запад
Щебетуха• 21 июля 2025
Ответ дляПухнасті штани
Почему?
Подивіться на ціни
Гарачий Чокалад• 21 июля 2025
Ответ длялаМпочка
А яке співвідношення оренди до зарплати на руки?
Пухнасті штани• 21 июля 2025
Ответ дляЩебетуха
Подивіться на ціни
Я не только смотрю, но и покупаю. На двоих питание 10, а потому 20 вполне хватит на остальное.
Щебетуха• 21 июля 2025
Ответ длялаМпочка
Довго її вистачить на тяжку фізичну працю?
автор Чебураха з перцем • 21 июля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Підвищуйте кваліфікацію!
ви геть дурна))))чесно.моя сестра кондидат физ-мат наук.в неї зп в Інституті 12 тис. плюнула і пішла в репетитори.якби не це-здохла б з голоду. куди їй ще підвищувати. ?? якби ви знали суми зп ,де я зараз працюю,то половина вмерло б від зазадрощів. прості смертні спец(не начальники)отримують від 100 тис.бо вони родичі,синки,доньки.і таких 90%.всунутись-неможливо.вакансій нема.але щодня нові люди.і це під час війни.я в минулому році працювла на держслужбі.пішла,бо зп 17 тис. в цьому році головним спеціалістам зробили 25.начальникам відділу 80-90.це держслужба під час війни!у нач департаментів в 3 р більше. Ви розумієте розмахи грошей?????чому люд бідний? бо є ті які ні за що отримують 200 тис.і їх сотні.яка кваліфікація???
Щебетуха• 21 июля 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
твое -тебе!
Щебетуха• 21 июля 2025
Ответ дляПухнасті штани
Не брешіть
автор Чебураха з перцем • 21 июля 2025
Ответ дляПластилин_Колец
Або скажу так - Польщі теж можлива, якщо ви готові до тяжкої фізичної праці і жити з дочкою десь у хостелі, знімати кімнату наприклад. Так щоб квартиру - самі з дочкою не потягнете на свою зарплату.
в польщу я не поїду. побачите що там буде восени,+ країни Балтії
Perfect look• 21 июля 2025
Ответ дляЩебетуха
Подивіться на ціни
Цены никого не волнуют, у пенсионеров вообще пенсия 2800 и власть считает, что они нормально живут. Поэтому и ЗП в 30 тыс. работодатели считают ого-го
Щебетуха• 21 июля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Нашо ви сидите на тій держслужбі в Києві?????????????????
автор Чебураха з перцем • 21 июля 2025
Ответ дляЩебетуха
я вже звідти пішла.
Щебетуха• 21 июля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Якщо сфера не високооплачувана, шукайте іншу