Чебураха з перцем• Изменено 21 июля 2025
Київ. Вже несила терпіти
Чим далі-тим гірше. Я ще й живу на Лук*янівці. Це жах. не покидають думки про виїзд. Але була би дитина мала- все одно куди. А так маю дочку ,закінчила 10 клас. Я розлучена. Покладатися лиш на себе треба. В неї добра англ.мова,розмовна. Все розуміє,читає,фільми дивиться. В мене А 2 в кращому випадку. Роботу маю середню,зп 30 тис. Для Києва це мало і дуже. Не вважаю,що треба триматися за таку роботу. Ні сіл,ні дач не маю. Дистанційну роботу не дають,щоб виїхати в ЗУ. КУди можна виїхати? АНглія,Ірландія,Швеція? Де є хоч якась допомога? Ну і дитині треба десь вчитися. Я більше за неї думаю. Бо мені все одно-я можу і підлогу мити,і посуд. Аби не сидіти по паркінгах Сьогодні до 6 ранку в паркінгу,а потім на 9 на роботу. ніякої дистанційки нема.
Гарачий Чокалад• 21 июля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
ви геть дурна))))чесно.моя сестра кондидат физ-мат наук.в неї зп в Інституті 12 тис. плюнула і пішла в репетитори.якби не це-здохла б з голоду. куди їй ще підвищувати. ?? якби ви знали суми зп ,де я зараз працюю,то половина вмерло б від зазадрощів. прості смертні спец(не начальники)отримують від 100 тис.бо вони родичі,синки,доньки.і таких 90%.всунутись-неможливо.вакансій нема.але щодня нові люди.і це під час війни.я в минулому році працювла на держслужбі.пішла,бо зп 17 тис. в цьому році головним спеціалістам зробили 25.начальникам відділу 80-90.це держслужба під час війни!у нач департаментів в 3 р більше. Ви розумієте розмахи грошей?????чому люд бідний? бо є ті які ні за що отримують 200 тис.і їх сотні.яка кваліфікація???
Чому ви спілкуєтеся в такому тоні базарному?
Репетиторство в її випадку і є перекваліфікація, молодець ваша сестра . Тобто ви на держслужбі ? То йдіть в реальний сектор економіки - там такі ж зп тільки оцінюють твою експертність і досвід, а не ступінь родичів , та і комплаєнс не допускає щоб родичі підпорядковувалися один одному.
Щебетуха• 21 июля 2025
Ответ дляPerfect look
Цены никого не волнуют, у пенсионеров вообще пенсия 2800 и власть считает, что они нормально живут. Поэтому и ЗП в 30 тыс. работодатели считают ого-го
Це не нормально. Крапочка. Нашо ви доказуєте, шо це норм? Та не норм!
Чебураха з перцем
• 21 июля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
я пішла з держслужби. я не економіст.
Щебетуха• 21 июля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
я вже звідти пішла.
І прийшли на нову? Вам років 40 в Києві у своєму житлі норм район ви нічого не добились путнього жах
Чебураха з перцем
• 21 июля 2025
Ответ дляЩебетуха
я не на держслужбві. але ситуація та сама .
Щебетуха• 21 июля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Правда очі колить
Perfect look• 21 июля 2025
Ответ дляЩебетуха
Я не доказываю, что это норм, так считают работодатели, которые не только 30 платят, но и 15.
Вы думаете автор не пошла бы работать на большую ЗП ? С радостью, но вы ее попробуйте найти
Чебураха з перцем
• 21 июля 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
Словения. Советую. Помощь они платят и через год уже все разговаривают. Ребенок может поступить там в колледж. Пробуйте и удачи вам)
дякую
Гарачий Чокалад• 21 июля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
я пішла з держслужби. я не економіст.
Я й не пишу про економістів
Идууу--уууу блин• 21 июля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
экзамены есть?
Да, выпускные экзамены обязательны.
Щебетуха• 21 июля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
я пішла з держслужби. я не економіст.
До чого тут економіст?
Щебетуха• 21 июля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
То шукайте далі, ви ж не в забитому селі з грудником
Идууу--уууу блин• 21 июля 2025
Ответ дляsur_sur
Ви думаєте, що у неї так усе трагічно, що з 10кл має йти у 5кл?
Это старшая школа, 6 класс выпускной.
Чебураха з перцем
• 21 июля 2025
Ответ дляPerfect look
саме так. в нашому відділі було 2 вакансії. потягнула би обидві. але ж я не донька нічия.тому мені зп одна, а друга- під 100 тис і я на ту просилася- сказали ні,вже зайнято.хоча людина прийшла через місяць.
Чебураха з перцем
• 21 июля 2025
Ответ дляЩебетуха
Удалено администрацией...
Щебетуха• 21 июля 2025
Ответ дляPerfect look
Шукайте! Легко не буде ніде, не чекають ніде, в Києві сидіти на таких зп це треба постаратися, поки сидять опу чухають у своїх хатах, ті хто приїхали вже давно влаштували кар´єру на зйомних хатах були, а автору шось заважає, з її характером тюті за кордоном чекає ще гірше, бо справа в ній
Гарачий Чокалад• 21 июля 2025
Ответ дляPerfect look
15 платять на касі супермаркета в Києві, тому що це низькокваліфікований труд . Все залежить від твого досвіду і навиків, якщо ти спеціаліст в своїй справі , то тебе шукають. Якщо ти протирав штани все життя і в 40 виявилося , що кругом тільки хабарі, то до кого це питання? До самої людини
Щебетуха• 21 июля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Удалено администрацией...
Дурна ви! Слухайте далі ідіота!
Щебетуха• 21 июля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
+++++++++++++++
Perfect look• 21 июля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Удалено администрацией...
И на факт, что ты ее купишь, а через пару месяцев тебя не уволят, по выдуманной причине, когда надо будет кого-то своего приткнуть.
Гарачий Чокалад• 21 июля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Удалено администрацией...
Боже, якесь дрімуче село, це ви навчилися писати слово Лукʼянівка і морочите нам тут голови?
Екатерина27• 21 июля 2025
Ответ дляPerfect look
Ну, она вот так говорит, я там не жила, не знаю как. У нас на похе вечный трындец, спать невозможно
Ну так говорите и вы) все же люди разные. У меня тоже есть куча знакомых, которые просто спят и не реагируют. А есть такие как я, которые уже побывали во всех укрытиях в радиусе 2 км не по одному разу
Чебураха з перцем
• 21 июля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
Удалено администрацией...
Гарачий Чокалад• 21 июля 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Удалено администрацией...
І ви хочете щоб вам запропонували посаду на 100 тис? Ви ж і на роботі неадекват
Perfect look• 21 июля 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
А человек на кассе не ест, не пьёт, не лечится и тд ? Или почему он может получать такую нищенскую зарплату? Речь как раз о том, что зарплаты даже в Киеве уже давно не соответствует ценам на всё, включая продукты, про пенсии вообще молчу.
Чебураха з перцем
• 21 июля 2025
Ответ дляPerfect look
мені у свій час,коли я шукала роботу скрізь, в одній організації просто озвучували суму з нулями. .хочеш роботи з зп 50 тис? це було в 2023 р- плати!
Гарачий Чокалад• 21 июля 2025
Ответ дляPerfect look
Попит породжує пропозицію.
Perfect look• 21 июля 2025
Ответ дляЩебетуха
Что предложите искать пенсионерам с пенсией 2800 ?
Вы хоть понимаете весь абсурд происходящего и до чего довели людей ?
Когда иностранцам говорят, что пенсия в Украине чуть больше 50 евро и мин.ЗП чуть выше 100 евро, при ценах как в ЕС, они не верят. Готовят - за что вы тогда воюете. Так вот
Чебураха з перцем
• 21 июля 2025
Ответ дляЩебетуха
То тікайте звідси, нашо вам та компанія!!!
а де знайти ліпше????є тільки менша зп.жити ж за щось треба. годуватися.на мені донька.