12 галюцинаций• 21 июля в 13:07
Дівчатка, хто бухгалтер, може підкажете мені
Добрий день, дівчатка!
Я ФОП, 3 група, єдиний податок.
Маю сплачувати за ФОПа ЄСВ. Звісно, що оплачую.
Ось дізналася, що, якщо ти одночасно ФОП та офіційно влаштований на роботу, як фіз. особа, то ЄСВ можна не сплачувати, так як його платить роботодавець.
Підкажіть, будь ласка, як мені вигідніше поступити відносно сплати ЄСВ.
На повну ставку роботодавець мене зможе взяти в жовтні лише. Наразі у них є лише півставки.
Чи піти на півставки до роботодавця- бюджет, оклад на 17-тий посадовий оклад, тобто, 9585 грн. Буде половина від цієї суми. Чи будуть вони при півставці сплачувати повний ЄСВ у розмірі 1760 грн. в місяць за мене?
Я ФОП, 3 група, єдиний податок.
66сезон666серия• 21 июля в 13:09
Ви ж можете спитати роботодавця чи вони сплачують повний ЄСВ.
По Закону повинні сплачувати, незалежно чи 1/2 ставки чи повна, якщо це основне місце роботи.
12 галюцинаций
• 21 июля в 13:11
Ответ дляЗабула що?
Все, що більше мінімалки, дає Вам право не сплачувати ЄСВ за фоп.
чесно кажучи, нічого не зрозуміло з Вашої відповіді.
Хочу в БАНю• 21 июля в 13:15
Ответ для12 галюцинаций
Мін.зарплата- 8000грн. Роботодавець має сплачувати ЄСВ не менше ніж 8000*22%
Отже, якщо вам нарахують хоча б мін.зарплату, ви вже зможете не платити ЄСВ як ФОП
Лапка• 21 июля в 13:16
Ответ для12 галюцинаций
Автор, если работодатель за Вас платит ЕСВ с минимальной з/п, т.е с 8000,00 тыс.грн., (8000,00*22%=1760,00), то Вы имеете полное право не платить ЕСВ как ФОП.Не важно сколько ставок, основное это место или совместительство. Но, если работодатель не доплалит хоть 0,01 до минимального взноса (на сегодня это 1760,00), то ЕСВ как ФОП Вы обязаны будете оплатить полностью.
Забула що?• 21 июля в 13:21
Ответ для12 галюцинаций
Як Ви ведете фоп?)
12 галюцинаций
• 21 июля в 13:30
Ответ дляХочу в БАНю
а якщо на півставки у мене нарахують зарплату 3690 грн., це менш ніж мінімалка. То чи заплатять вони ЄСВ у розмірі 1760 грн. за мене?
Забула що?• 21 июля в 13:34
Ответ для12 галюцинаций
А Вы как думаете?
Ms. Скромность• 21 июля в 13:35
Ответ для12 галюцинаций
Да, по закону работодатель должен платить ЕСВ в размере 1760 грн., если зарплата меньше минималки. А у вас полставки будет меньше минимальной ЗП.
Юлия Крамарева• 21 июля в 13:56
Ответ для12 галюцинаций
Найкраще це поцікавитись у вашого роботодавця,що і як вам він збирається платити і які внески будуть за вас сплачені.
У мене є ФОП,який веду,за нього роботодавець сплачує ЄСВ не менше мінімального внеску,тож ЄСВ їй платити не потрібно.
Чарівне зіллячко• 21 июля в 14:41
даже если вы пойдете на основное место работы на 0,1 ставки и будут вам начислять к примеру 1000 грн, работодатель за вас все равно будет платить полный размер ЕСВ ( 22% С МИН ЗАРПЛАТЫ), Исключение составляют лишь инвалиды. Если на основном месте платится ЕСВ, то ФОПу не нужно платить
12 галюцинаций
• 21 июля в 16:58
Ответ дляЧарівне зіллячко
Дякую Вам.