ЯНаПэПэ• 21 июля в 14:16
Allies Of Skin Peptides & Omegas Firming Eye Cream кто пробовал?
Подойдет он для сухой чувствительной кожи?
Точная копия плова• 21 июля в 14:42
Я пробувала. З очима був жах. Чи то якась алергія на компонент, чи я прямо не знаю, але з очима був страх Божий, я думала що вже і осліпну. Там так роздуло, такі почервоніння були, що страшно було глянути в дзеркало.
Я охреніла, лікар охренів, потім ще лікувалась місяць.
Хз що то було, але більше не користувалась, хоч решту їх косметики люблю, вона мені підходить.
ЯНаПэПэ
• 21 июля в 16:29
Ответ дляТочная копия плова
О Боже, спасибо что написали, я тоже могу отреагировать аллергией на косметику. Но каждый раз непонятно на какую.