Підмітайло• 21 июля в 15:20
Вже можна фейсом платити))
Що далі?
А у нас макарошки• 21 июля в 15:21
Так це ж прощолкати іблом можна всі гроші тепер в буквальному сенсі
Королева краси• 21 июля в 15:21
Технологии. Можно матильдой зарабатывать а лицом расплачиваться.
А у нас макарошки• 21 июля в 15:21
Ответ дляКоролева краси
Клас, там щолкнула там клацнула і пішла
Підмітайло
• 21 июля в 15:22
Ответ дляА у нас макарошки
Не дивитись в камеру терміналу часто, то вам не дзеркало
Дівка в намисті• 21 июля в 15:22
Ответ дляА у нас макарошки
Причому, на чужі покупки, якщо випадково у камеру глянув 😂
Підмітайло
• 21 июля в 15:23
Ответ дляДівка в намисті
Це щоб не видивлялись чужі покупки і не обговорювали тут)))
Я вся ваша• 21 июля в 15:23
Ответ дляЗастряла
Это можно было в других странах сто лет в обед.
Это и у нас лет 5.
А у нас макарошки• 21 июля в 15:23
Ответ дляПідмітайло
Так тепер хтось за свою картоплю навівши на мене розрахується)))
Підмітайло
• 21 июля в 15:24
Ответ дляА у нас макарошки
Очі закривайте))
А у нас макарошки• 21 июля в 15:25
Ответ дляПідмітайло
Очі закривайте))
Перестрінуть на вулиці, відсканують і всьо
Нема грошей...
А у нас макарошки• 21 июля в 15:26
Ответ дляАnnеt
как же в Авроре неимоверно бесят эти орущие самокассы. мало того, что они куда-то спешат, не могут подождать и пишут ’вы ещё тут?’, так орут полный бред про ’це все твоє’. да, моё, а чьё?!
Да це бісить, голос жахливий і жарти тупі
Паратруперсупер• 21 июля в 15:34
От создателей ’толстею от того что просто понюхаю’, ’достаточно рядом полежать, чтоб забеременеть’. Теперь уже и в магазин зайти просто посмотреть нельзя
Підмітайло
• 21 июля в 15:34
Ответ дляПаратруперсупер
Нащо посмотрєть нести на касу?))
Луноликая Вика• 21 июля в 15:34
это как рилз.
девица присела, а парень сзади попал на скан фейса 🤣
Пошаманю• 21 июля в 15:37
Ответ дляКоролева краси
Можно и наоборот. Матильдой уже давно некоторые и онлайн расплачиваются. OnlyFans например,
Паратруперсупер• 21 июля в 15:40
Ответ дляПідмітайло
Нащо посмотрєть нести на касу?))
Та хто їх знає...ходять же ж, нюхають, лягають чогось, тепер і носити може будуть
4есотка• 21 июля в 15:41
Ответ дляДевальвация
Капець, але до нас ще цивілізація не дійшла тут)
Ой, та ладно. Ми багато в чому переганяємо навіть розвинені країни. В питаннях диджиталізації
Девальвация• 21 июля в 15:43
Ответ для4есотка
Я знаю, тому і написала )))
мадам Везувий• 21 июля в 15:49
Ответ для4есотка
Єдине, в чому стаханівськими темпами переганяє розвинені країни.
Але раджу ліпше задуматись, чому саме в діджиталізації, саме в умовах нищівної війни та обмеження прав, і чому це так активно впроваджують саме в Україні та рашці ледь не одночасно і саме зараз.
Але поки можете радіти «досягненням».
4есотка• 21 июля в 15:59
Ответ длямадам Везувий
Але поки можете радіти «досягненням».
Ви шапочку з фольги не забувайте одягати .
мадам Везувий• 21 июля в 16:02
Ответ для4есотка
Мені вона не потрібна.
А ви читайте не тільки Порадницю, дивіться не тільки тік-ток, телеграм-канали та марафон. І бажано спілкуйтесь не лише с чатом gpt, а з розумними людьми. То може потроху почне складатися пазл.
4есотка• 21 июля в 16:06
Ответ длямадам Везувий
Мені вона не потрібна.
Ага, пазл. Впізнаю стиль секти теорій змов.
На відміну від вас, в мене немає тіктоку, не дивлюся марафон (тільки від вас про нього і чую
), в чатах gpt не спілкуюсь (на відміну від вас) і головне: а що ж ви, така складаюча пазли , сидите на порадниці? Упс, якось невдобненько вийшло.
Розкажіть хоч, що там в телемарафоні?
- це ви свою шапочку тримаєте?
), в чатах gpt не спілкуюсь (на відміну від вас) і головне: а що ж ви, така складаюча пазли , сидите на порадниці? Упс, якось невдобненько вийшло. Розкажіть хоч, що там в телемарафоні?
мадам Везувий• 21 июля в 16:07
Ответ для4есотка
Розкажіть хоч, що там в телемарафоні?
- це ви свою шапочку тримаєте?
Якийсь істеричний набір слів, що не має відношення до суті питання.
4есотка• 21 июля в 16:08
Ответ длямадам Везувий
Як і у вас. Істерично наліпили все, що згадали.
мадам Везувий• 21 июля в 16:15
Ответ для4есотка
Я лише написала власні небезпідставні думки та спостереження. Вони не мають жодного відношення до якихось там «теорій змов», лише до геополітичних та соціальних подій. І є просто люди, які в усьому, що суперечить їхньому світогляду, вбачають «іпсо» та «теорії змов». Так легше жити і не потрібно багато думати, а просто робити, що скажуть, і необмірковано споживати усе, що підсунуть. Це дуже зручно для всіх сторін, не заперечую.
Дадосвидания• 21 июля в 16:57
Мозгами платите! Быстро закончатся. Своей головой думать не хотите? Чем это чревато- ’а шо такЭ и нашО думать’
Оцифровывают ,как худобу .. а утки и хавают.
На медицину - денег нет.
Образование- доказывают.
Цифра! Овцы,с кастрюлями на голове, несутся,как стадо .
На медицину - денег нет.
Образование- доказывают.
Підмітайло
• 21 июля в 17:05
Ответ дляДадосвидания
На медицину - денег нет.
Образование- доказывают.
На медицину - денег нет.
Образование- доказывают.