ИзЮмрудная• Изменено 21 июля 2025
Біженці по Україні, або де ще лишилися доступні дачки-хатки ))
Привіт, дівчата.
Як то кажуть, по слідах гарячих тем. Сьогодні вже вкотре з малим спали на трасі в машині (від Києва від´їхали 15 км). Але сьогодні пролетіло і над нами кілька штук і ППО в полях теж попрацювало.
З посиланням обстрілів Києва вчергове шукаю на умовно безпечних напрямках якусь стареньку дачку або хатину до 150тис гривень (більше фізично зараз не можу виділити, бо лікуюся від складного захворювання).
Таргет взагалі мінімальний: до 70 км. від Києва, не аварійна будівля яка підлягає ремонту і все, власне. В мене віддалена робота, просто хочеться мати опцію СПАТИ в тиші на зручному ліжку. Не в машині і не в переповненому бомбосховищі під канонаду, бо вже нерви здають а мені не можна.
Вздовж і впоперек передивилася OLX і якась накриває депресія. Ціни...
До 4000-5000 доларів ’будинки’ на які потрібно витратити ще пару тисяч щоб розібрати і вивезти.
Це внутрішня міграція так вплинула, чи просто люди так оцінюють свою нерухомість дивно?
Навіть якогось вагончика цілого на 6 сотках в старому кооперативі садовому, щоб приїхати переночувати в тиші не можу знайти в скромному бюджеті.
Руки прямі, все можу сама почистити-пофарбувати, зробити цукерку - але не знаходжу варіантів... До війни було море пропозицій в цьому сегменті.
Будь-ласка, похваліть ваші дачні масиви або села (Правий берег, до Києва до 70 км), просто міцний будиночок або вагончик не гнилий, навіть і 15-20м2 площі норм. Озера-ріки-пляжі-лебеді взагалі не принципово. Головне, щоб відносно тихо і не біля об´єктів.
Дякую за підказку.
Смурфетта• 21 июля 2025
Ответ длямаска Ілона
Варіант- купити ділянку за умовні 3к уе
І ще 2к на каркасний будиночок на 1 кімнату
Стоимость подключения света знаете?
Ранковий базар• 21 июля 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Мені зараз хочеться спати, Трускавець в усі сезони не дешевий і тут а Києві батьки похилого віку, і чоловік (військовий) хоч час від часу приїжджає.
Спите в Киеве в своей квартире
ИзЮмрудная
• 21 июля 2025
Ответ дляIncol
Ось знайшла оголошення, хата не супер але ваш бюджет, село за 140 км, пряма маршрутка до Києва тричі на день (село батьків моєї мами). СЕло спокійне але дуже вимерло останнім часом, нажаль. З дитиною то може краще в якихось містечках, типу Кагарлик, Миронівка, щось подібне, Тараща так собі варіант.
140 км це дуже далеко, а нас є хатина під знос 120 км по Варшавській трасі, брали щоб поруч щось збудувати, а тоді війна і чоловіка мобілізували. Найняла на свою голову минулого літа ’помічників’ сад почистити, тепер маю за 30 тисяч гривень стовбурами завалений сад і навіть побутівку завезти готову проблема, водій на це подивився і не хоче з краном їхати, каже застрягне. А хата якраз та, про яку я писала, неліквід під знесення, її немає сенсу ремонтувати.
Але! В 2019 ми це все купили за смішну одну тисячу доларів (стара хата, 60 сот.землі приватизованої, світло і асфальт під саму ділянку). То хоч не обідно. ))) Але другий раз на граблі вже ні-ні. ))
Куда_бежать• 21 июля 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Автор, не занимайтесь ерундой, я по доброму. Вы вбахаете деньги, амв итоге спать там тоже возможно не сможете. У моих родителей дача в 30 км, у подруги в 60 км, у обоих с этого года так сбивают над головами, что гай шумит, хотя до жтого года было относительно тихо.
Сегодня где-то может быть тихо, а завтра шахеды поменяют маршрут и там, где увас будет хатка, сделают мобильную группу и начнётся сами понимаете что. Увы((
Смурфетта• 21 июля 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Не знаю до кого там близко.Я туди як їду,то наче і війни немає.Тиша,люди займаються своїми справами,садки,городи і ніяких сирен не чути
Вот-вот. У меня у родителей тихо, хоть и граница недалеко. А ко мне в полтавскую как приедут -всегда попадут под прилеты и в шоке уедут
маска Ілона• 21 июля 2025
Ответ дляСмурфетта
Стоимость подключения света знаете?
Неа. В нашому колхозі ділянки за 3к з підключеним світлом
Крим мій• 21 июля 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Так,були. Але малесенькі дачки-вагончики чи з силікатної цегли оті радянські мікро-будиночки ще були, і недорого. А зараз менше 7 тисяч взагалі або щось, що руйнується на очах під знос лише, або взагалі нічого. (
по ваших фінансах -це в черкаську обл..., там можна знайти. і автобус ходить та магазин-лікарня-школа є.
ЖующаЯКонфету• 21 июля 2025
Ответ дляМиззери
Кстати с адекватной месячной оплатой было б хорошая идея и интернет , свет и тд
Типа 3000 в месяц многие бы захотели спать нормально
Паркінг зараз вартує дорожче
Тому 3000 не буде точно
ЖующаЯКонфету• 21 июля 2025
Ответ длямаска Ілона
Ні, не одна все робила
Слава богу
Ні, жіночка у моєму лиці не прикалується.
Я та жіночка, у якої взимку дитина 6-7рокіа ходила пісяти тазік, а какати - в кульок (звичайний пакет, що потім викладали на сміття).
Я та жіночка, що сама ходила в туалет з лопатою - спершу триматися за неї, далі закопувати свої справи...
Я та жіночка, що милась взимку буквально на вулиці. Не перебільшую.
Я та жіночка, що кілька років готувала спершу на кострищі на тринозі, далі на саморобній пічціі на вулиці
Всі люди різні. Нашій сім´ї то норм було
Тому і точно не прикалююсь)))
Слава богу
Тому і точно не прикалююсь)))
Ну автор пише, що вона одна
А я знаю реалії
Не косити місяць - будуть хащі
Ваші здобутки не обісцінюю
А я знаю реалії
Не косити місяць - будуть хащі
Ваші здобутки не обісцінюю
ИзЮмрудная
• 21 июля 2025
Дівчата, форум сила. Подивилася, зроблю таку штуку: дочистимо ділянку біля нашої старої хати (тільки бу в них стояти над головою цього разу!)) А тоді винесуть дерева в поле, в косять - і завезу побутівку. Це, звісно, не 70 км, а 120. Але це обійстя вже є і воно наше, там і світло, і свердловину ми зробити до війни, і інвентар зберігається в старій хаті. Ну, і плюс мінус нас там знають в тому селі, у чоловіка вуликів за хатою, є контакт з мешканцями нормальний.
Крим мій• 21 июля 2025
Ответ дляИзЮмрудная
3000 гривень на місяць старлінк в будь-якій дупі світу працює. Син теж дистанційно повністю вчиться останні роки.
от якраз в дупі світу,(там де немає сусідів) пограбують вас аж бігом. і старлінк також винесуть.
і да, ви їм нічого не зробите. а можуть і згвалтувати. обох.
--
купувати тільки ,коли є сусіди,котрі живуть постійно.
бо бандитизм розквітає з дурними темпами.
--
маска Ілона• 21 июля 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ну автор пише, що вона одна
А я знаю реалії
Не косити місяць - будуть хащі
Ваші здобутки не обісцінюю
А я знаю реалії
Не косити місяць - будуть хащі
Ваші здобутки не обісцінюю
Про ситуацію автора вже прочитала.
Голову схиляю перед жіночками, котрі самі мають вирішувати побутові проблеми .ю нажаль...((
Мій основний посил - що тут або маєш кошти і маєш норм умови, або економиш і вимушений поступово йти до мети, певний час перебуваючи в максимально економ варіантах існування
маска Ілона• 21 июля 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Супер. Все у вас вийде!
Ви молодець
Дай Боже москалі швидше відїпуться від нас і буде мир на території нашої України!
Ви молодець
Ответ дляИзЮмрудная
ТОді берете дитину і їдете в умовний ТЕрнопіль, там вам буде тихо, спокійно і серед людей і не займаєтеся закопуванням грошей, бо за 50 м від міста за ті гроші ви нічого не знайдете.
Куда_бежать• 21 июля 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Хороший вариант.
Только зачем выносить деревья в поле? Кто его знает, что зимой будет, пусть лучше на дрова их пустят и сложить где-то и накрыть.
Ответ дляИзЮмрудная
Теж гарна думка, тим більше всі комунікації підведені, то вже краще вкладати в своє, ніж тратити ті гроші на чуже.
ИзЮмрудная
• 21 июля 2025
Ответ дляIncol
Це я вже зрозуміла, відпускаю ситуацію з покупкою дачі, спробую те що є до ума довести.
Королева краси• 21 июля 2025
В мене мама залишилась жити в Кривому Розі і будинки старі продають від 8 т у.е, а Ви під Києвом за 5 хочете ? Ну смішно автор.
Ps: ми у перший рік війни купили старий будинок за 18 т уе, 30 км від Києва, зараз у нас такі зати продають від 26 тисяч
маска Ілона• 21 июля 2025
Ответ дляКуда_бежать
Хороший вариант.
Доречі так.
Порубать
Крим мій• 21 июля 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Буржуйка
то у вас і дрова вкрадуть.. а знаєте,скільки потрібно їх,щоб натопити,хоча б до 16 тепла?
ЖующаЯКонфету• 21 июля 2025
Ответ длямаска Ілона
Про ситуацію автора вже прочитала.
Елементарно. Є ворота і калитка. Наче нормальні були. Ось недавно прогнило кріплення. Калитка не закривається і не відкривається
Шурупами не підкрутиш, нічого не зробиш. Їхали в Боярку, бо там був знайомий зварювальник, який може пересуватися вільно, везли в село
Він приварив. Йому 3500
Бо то його час робота інструмент
Машиною туди сюди покатай. Одна жінка - що зробить ?
Він приварив. Йому 3500
Бо то його час робота інструмент
ИзЮмрудная
• 21 июля 2025
Ответ дляКуда_бежать
Хороший вариант.
Як варіант, попрошу напиляти і скласти в одному місці. Тут проблему створили ’помічники’ минулого року, що стовбури не подрібнити, а поскладали по всій ділянці курками, а тепер машина з краном не зможе заїхати поставити побутівку (я ці фото показувала водію, він сказав не, спочатку прибрати з дороги дерева і просити траву).
ЖующаЯКонфету• 21 июля 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Ну хоть так
маска Ілона• 21 июля 2025
Ответ дляКрим мій
... Продовжу далі свої сторії заміського життя))
До сенату коли почала купувати дрова регулярно, їздила щоранку в ліс. Пиляли в топились
маска Ілона• 21 июля 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Він приварив. Йому 3500
Бо то його час робота інструмент
Він приварив. Йому 3500
Бо то його час робота інструмент
Нажаль, реалії сьогодення
Клята війна
Крим мій• 21 июля 2025
Ответ дляIncol
Миронівка Богуслав адекватне вже все вигребли..,осталось так тис.30 хата в селі...ссссровська будівля. ,кирпич.
ИзЮмрудная
• 21 июля 2025
Ответ дляIncol
думаю є й кращі, чисто , гарно і скільки вам треба
Я знайшла побутівку нову утеплену (10см) 6*2.4 за 77 тисяч в осб плитах, або така ж за 102тис. вільхою гарно оздоблена. І 15тис.доставка на нашу стару ’дачу’. Але тоді все вперлося в засмічену спиляними деревами ділянку. Буду шукати людей, прибирати, а тоді завозити побутівку. Вийде все одно значно дешевше ніж початковий варіант в старпості з пошуком дачі в 70км від Києва.
Прагматик флегма• 21 июля 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Вибачте, до чого ваша сусіди?) Я вам кажу виключно те, що побачила в деяких об´явах - продається покинута хата за 4+К, сира, чесно пишуть - 10 років ніхто не живе, ні паркану навколо, нічого, розсипається, всередині ’з м´ясом’ зі стін вирвані навіть пічні дверцята.
Так всегда было под Киевом, с прозрением!
маска Ілона• 21 июля 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Авторе, щирпо і від душі бажаю вам облаштуватися і дочекатися скорішого завершення цієї клятої війни!