ИзЮмрудная• Изменено 21 июля в 16:52
Біженці по Україні, або де ще лишилися доступні дачки-хатки ))
Привіт, дівчата.
Як то кажуть, по слідах гарячих тем. Сьогодні вже вкотре з малим спали на трасі в машині (від Києва від´їхали 15 км). Але сьогодні пролетіло і над нами кілька штук і ППО в полях теж попрацювало.
З посиланням обстрілів Києва вчергове шукаю на умовно безпечних напрямках якусь стареньку дачку або хатину до 150тис гривень (більше фізично зараз не можу виділити, бо лікуюся від складного захворювання).
Таргет взагалі мінімальний: до 70 км. від Києва, не аварійна будівля яка підлягає ремонту і все, власне. В мене віддалена робота, просто хочеться мати опцію СПАТИ в тиші на зручному ліжку. Не в машині і не в переповненому бомбосховищі під канонаду, бо вже нерви здають а мені не можна.
Вздовж і впоперек передивилася OLX і якась накриває депресія. Ціни...
До 4000-5000 доларів ’будинки’ на які потрібно витратити ще пару тисяч щоб розібрати і вивезти.
Це внутрішня міграція так вплинула, чи просто люди так оцінюють свою нерухомість дивно?
Навіть якогось вагончика цілого на 6 сотках в старому кооперативі садовому, щоб приїхати переночувати в тиші не можу знайти в скромному бюджеті.
Руки прямі, все можу сама почистити-пофарбувати, зробити цукерку - але не знаходжу варіантів... До війни було море пропозицій в цьому сегменті.
Будь-ласка, похваліть ваші дачні масиви або села (Правий берег, до Києва до 70 км), просто міцний будиночок або вагончик не гнилий, навіть і 15-20м2 площі норм. Озера-ріки-пляжі-лебеді взагалі не принципово. Головне, щоб відносно тихо і не біля об´єктів.
Дякую за підказку.
Ку ка ку ка ку• 21 июля в 17:20
Ответ дляИзЮмрудная
Вибачте, до чого ваша сусіди?) Я вам кажу виключно те, що побачила в деяких об´явах - продається покинута хата за 4+К, сира, чесно пишуть - 10 років ніхто не живе, ні паркану навколо, нічого, розсипається, всередині ’з м´ясом’ зі стін вирвані навіть пічні дверцята.
Так а з чого ви взяли, що землю, на якій та хата стоїть, мають за ваші копійки віддати?
ИзЮмрудная
• 21 июля в 17:21
Ответ длямаска Ілона
Як я зрозуміла а
Зі старторіку, вона хоче сна без шахедів і не в підвалі
І без сокири під подушкою
ЖующаЯКонфету• 21 июля в 17:21
Ответ дляИзЮмрудная
Йому цікаво, при наявності стабільного інтернету готовий. ))) І це ж не переїзд, а побачили що ’хмари збираються’ над Києвом - поїхали на ніч, або на пару діб. Тут якраз немає драми, нормальний Лайф беленс.)))
То ви шукаєте дачу ? Тоді купляйте щось в дачних кооперативах
Бо приватизована земля під забудову дорога
ИзЮмрудная
• 21 июля в 17:21
Ответ дляЖующаЯКонфету
А як ви збираєтесь топити вагончик ?
Буржуйка
А у нас макарошки• 21 июля в 17:22
Ответ дляИзЮмрудная
Странно, что вы готовы платить 3000 грн за старлинк в вагончике без туалета, но не готовы снять квартиру за 5000 в каком-то райцентре. С туалетом и душем
маска Ілона• 21 июля в 17:22
Ответ дляИзЮмрудная
Авторе, все ви вірно робите.правильною дорогою прямуєте!
Я сама так перебралась за місто
Єдине що: якщо бюджет обмежений, беріть без умов. Все робитимете поступово
Я сама так перебралась за місто
А у нас макарошки• 21 июля в 17:22
Ответ длямаска Ілона
Як я зрозуміла а
А чем сон на улице с бомжами лучше сна с шахедами?
маска Ілона• 21 июля в 17:23
Ответ дляИзЮмрудная
І без сокири під подушкою
Ну то вже опціонально)
Сокира - то мій вклад в спокійний сон)))
маска Ілона• 21 июля в 17:23
Ответ дляИзЮмрудная
Буржуйка
Доречі, я з буржуйкою так вже 10 років живу.
ИзЮмрудная
• 21 июля в 17:23
Ответ дляКу ка ку ка ку
Бо та хата потребує кілька тисяч доларів на розбір і вивіз з ділянки, а почистити ділянку від хащів найняти людей то ще пару тисяч не гривень. Плавала, знаю. А це все продають як ’житло’, а по факту його не доцільно навіть ремонтувати. Це неліквід.
Графиня Шезвездицкая• 21 июля в 17:24
Мне кажется,что подобное жилье уже все распродано.
Что бы просто отоспаться-я снимала через букинг апартаменты во Львове и уезжала на выходные
Элька-Карамелька• 21 июля в 17:24
Ответ длямаска Ілона
Якраз дивлюсь на каркасний будиночок на 1кімнату
Щодо біотуалетів тощо... Вибачте, але то вже або шашечки, або їхати ... В перекладі: або маєш гроші і робиш все, або поступово.
Я починала жити на ділянці, де пардоня але в туалет ходили з лопатою. Чому?... Аби спершу тримати за нею, потім закапувати нею .
Щоб попрати, помитися, воду тягали бутлями.
Чому? Бо не було у мене грошей все відразу зробити. Все потроху
А можна посилання на ваш каркасний будиночок за 2000 доларів?
Просто я живу в каркаснику, і мені реально дуже цікаво.
Мамкиня доця• 21 июля в 17:24
Ответ дляИзЮмрудная
70 км від Києва скільки по-вашому має коштувати 6 соток землі в старому радянському кооперативі з вузькими дорогами і старою електрикою, де не вистачає всім бажаючим кіловатів?
Вот за 12 т продаю, фактически просто землю, от Киева (дома) ровно 54 км.
ЖующаЯКонфету• 21 июля в 17:24
Ответ длямаска Ілона
У вагончику ?
ИзЮмрудная
• 21 июля в 17:25
Ответ дляА у нас макарошки
Не готова знімати квартиру для епізодичних приїздів. І квартира квартирою, а свій мікро газончик краще.
ЖующаЯКонфету• 21 июля в 17:26
Ответ дляИзЮмрудная
Взагалі, непогана ідея
Тільки без мужика ото все зробити важко
Він у вас є?
Тільки без мужика ото все зробити важко
Він у вас є?
ИзЮмрудная
• 21 июля в 17:26
Ответ длямаска Ілона
Я сама так перебралась за місто
Дякую. Я про якісь умови навіть і не мрію, то все самі готові робити поступово. В тому й річ, що навіть без жодних умов немає в цьому діапазоні нічого. (
маска Ілона• 21 июля в 17:27
Ответ дляЖующаЯКонфету
У вагончику ?
Спершу у вагончику. Поки будувалась цегляна пристроїчка
То 2 роки було
Потім у пристроїчці, поки будувався цегляний будиночок на 2 кімнати. То 4 роки було
Все поступово
П.с. в починали взагалі в металевому вагончикуч без нічого
То 2 роки було
Все поступово
ИзЮмрудная
• 21 июля в 17:28
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Дякую. Зараз Львів нажаль теж не варіант, і відіспатися тепер киянам є потреба кілька разів на місяць. (
ЖующаЯКонфету• 21 июля в 17:28
Ответ длямаска Ілона
То 2 роки було
Все поступово
То 2 роки було
Все поступово
Одна все робила ? Своїми руцями ?
Люди, ви прикалуєтесь? Ви хоть раз косу в руках тримали
Жіночки !
Ось знайшла оголошення, хата не супер але ваш бюджет, село за 140 км, пряма маршрутка до Києва тричі на день (село батьків моєї мами). СЕло спокійне але дуже вимерло останнім часом, нажаль. З дитиною то може краще в якихось містечках, типу Кагарлик, Миронівка, щось подібне, Тараща так собі варіант.
ИзЮмрудная
• 21 июля в 17:30
Ответ дляЖующаЯКонфету
Взагалі, непогана ідея
Тільки без мужика ото все зробити важко
Він у вас є?
Тільки без мужика ото все зробити важко
Він у вас є?
В ЗСУ, тому і шукаю щось таке, щоб самій реально привести до тями, або не надто далеко від цивілізації, щоб знайти роботяг. Чим далі від міст, тим складніше знайти чоловіків-різноробів. Це будуть або місцеві алкоголіки, або за космос грошей привезені з райцентру.
ЖующаЯКонфету• 21 июля в 17:31
Ответ длямаска Ілона
Та Канєшно))))
Ми на буржуйку наймали зварювальника, він виводив трубу правильно через потолок
На буржуйку пічника
Сама буржуйка вартувала копійки. Всі ці люди ще до війни брали нормально грошей ! Чоловік їх возив на авто, туди сюди і всюди. Зараз так просто не доїдеш до села, буде пост
На буржуйку пічника
А у нас макарошки• 21 июля в 17:32
Ответ дляИзЮмрудная
Микро газончик стоит денег. Денег не в вашем бюджете
Смурфетта• 21 июля в 17:32
Ответ дляИзЮмрудная
Бо там до кацапів і білораші рукою подати, тут якраз логічно все, Чернігівська область є варіанти.
Я из Харьковской области до границы полями 30км. Если в 21м за 2шку просили 16т$, то сейчас 25-28т$ и их в продаже нет, это поселок
ЖующаЯКонфету• 21 июля в 17:32
Ответ дляИзЮмрудная
От правда, про чоловіків на місцях
Приізжі то не роблять, місцеві - алкаші
маска Ілона• 21 июля в 17:33
Ответ дляЖующаЯКонфету
Одна все робила ? Своїми руцями ?
Жіночки !
Ні, не одна все робила
Слава богу
Ні, жіночка у моєму лиці не прикалується.
Я та жіночка, у якої взимку дитина 6-7рокіа ходила пісяти тазік, а какати - в кульок (звичайний пакет, що потім викладали на сміття).
Я та жіночка, що сама ходила в туалет з лопатою - спершу триматися за неї, далі закопувати свої справи...
Я та жіночка, що милась взимку буквально на вулиці. Не перебільшую.
Я та жіночка, що кілька років готувала спершу на кострищі на тринозі, далі на саморобній пічціі на вулиці
Всі люди різні. Нашій сім´ї то норм було
Тому і точно не прикалююсь)))
Слава богу
Тому і точно не прикалююсь)))