Ранковий базар• 21 июля в 18:00

Остеоартрит, мамі 70, ревматолог призначив опіоїдний анальгетик, хондропротектор

Пропила 3 тижні таблетки, стало легше, але нога болить все одно. Що далі? Довгострокова перспектива? Жодного обстеження не призначено, аналізів теж
Люблю_смаколики• 21 июля в 18:02
Глюкозамин и хонропротектор это навсегда
Чорт і Шо• 21 июля в 18:03
У моєї мами ревматоїдний артрит, важка форма. Курсами метотрексат, раз на три тижні дипроспан в хворе коліно, диклофенак постійно від болю. Теж 70, ще гормоном призначали преднізолон курсом.
Але все це ’паліативна’ так би мовити допомога, просто стримує прогрес і вбиває печінку і серце. Нажаль. (((
Мамаша в бигудях• 21 июля в 18:14
А причём тут хондропротектор к артриту то?
Артроз-еще понятно...
А артрит?
Найдите вменяемого ревматолога