Тектологиня 80lv• 22 июля в 00:47
Дистанційне навчання у вузах
Скажіть, будь ласка, як навчаються зараз харківські вузи? Донька закінчила 11 класів, перебуваємо за кордоном, але хочемо поступити в український вуз. На сайті єдбео всі спеціальності позначені як денні, дистанційних взагалі майже немає в усіх вузах. Але як з цим справи насправді?
220В• 22 июля в 01:39
Ответ дляКоханозадовільна
Харків. Денна форма. Саме навчання онлайн. Перейшла на 3 курс
А экзамены тоже онлайн или требуют очно?
Коханозадовільна• 22 июля в 01:40
Ответ для220В
Онлайн з камерами і включеним звуком. У деяких преподів 1на1 екзамен, кожному свій час назначає
Марс атакует• 22 июля в 05:05
Плохо искали. Есть вузы, где конкретно указана дистанционно. Не на все специальности, не много вузов, но они есть. КНУТД, например. Попробуйте посмотреть на eduсation.ua, там есть фильтры, задайте нужные вам параметры
Допоможіть знайти• 22 июля в 09:00
У моєї дитини в групі є діти, що за кордоном. Всі все здають онлайн. Захист курсових теж. Розроблена платіорма для навчання, всі пари вичитуються.
Тектологиня 80lv
• 22 июля в 13:43
Дякую, дівчата. Ми з Херсона, і там всі вузи виїхали і дистанційно навчаються, але на єдбео все одно вказана денна форма. Хочемо подати заявки на Херсон і Харків про всяк випадок.