Туфли в чешуе• 22 июля в 09:15

Переїхали в Київ. Перша ніч. Стрес і страх зашкалюють. Допоможіть впоратись.

Дівчата, особливо хто мав переїзди, як опанувати страх?
Боюсь звісно найбільше обстрілів, але і страх перед новим, чужим і незрозумілим, як буде далі, з роботою, зі вступом дитини.
Чи правильний крок зробили взагалі.

Тисячі думок.
Панічної атаки немає, але все тіло зжате, в поту, голова тріщить, в душі тотальний холод, на цьому фоні жкт теж дало слабкість((

Ми з сусідньої області, до ракет-шахедів наче адаптовані, але то було вдома, де ти все знаєш.
Тут - ну це просто жах ((
Не можу себе опанувати.

Район шукали наче відносно де спокійніше (Деміївка), але чомусь тут так все незатишно, висотки і пару магазинів поряд.
Можливо інший район шукати?

Я просто в паніці(
Допоможіть порадами.
Чеширская кошечка• 22 июля в 09:27
Гуляйте більш по району, Києву. Просто вивчаючи-роздивляючи що є. Мені це допомогає адаптуватись до нових місць.
Зайченя• 22 июля в 09:27
Ответ дляПоказушница
А они на самом деле есть, просто о них молчат
Сегодня есть, а завтра там устроят склад или производство чего и уже не будет.
У нас где вторая квартира тоже было тихо, а теперь дом поврежден.
Триндичіха Байрактар• 22 июля в 09:27
Ответ дляПоказушница
А Ви не розумієте слово проаналізувати???Це про те, що вже було
А вы понимаете смысл понятия ’польотное задание’ и. что оно меняется каждые сутти, а может и час, или минуту
Срочнокпсихологу• 22 июля в 09:27
Ответ дляТриндичіха Байрактар
да уж, осень будет горячей чуйствую..
#однадєвушкасказала
автор Туфли в чешуе • 22 июля в 09:28
Ответ дляПоказушница
Зважаючи на мій аналіз, район вибрали відносно безпечніший?
Триндичіха Байрактар• 22 июля в 09:28
Ответ дляЗайченя
+100
все очень динамично меняется
Триндичіха Байрактар• 22 июля в 09:29
Ответ дляТуфли в чешуе
Безпечниший ага
ЛісАпетная• 22 июля в 09:29
Ответ дляТуфли в чешуе
У вас хреновий аналіз
язззззь!!!• 22 июля в 09:29
это как я из Киева боюсь в Одессу ехать
кажется там страшнее
Триндичіха Байрактар• 22 июля в 09:29
Ответ дляТуфли в чешуе
Безпечнийший район зараз це Мантхеттен
Incol• 22 июля в 09:30
Це рпосто адаптація, ви тільки переїхали, хвилюєтеся, на все потрібен час, можливо варто попити якусь валеріану чи щось заспокійливе на ніч. На справді переважна більшість людей нікуди не ходить, не у всіх є в пішому доступі метро. Ящо не подобається район-місце, з часом все можyа змнити, вам же важливо бути в зручному радіусі від роботи. Якщо я вам свій hfqjy пораджу, то це не варіант, бо може вам добиратися буде зовсім незручно.
Показушница• 22 июля в 09:30
Ответ дляТуфли в чешуе
На жаль ні, подивиться краще в сторону самого найближчого передмістя, але подалі від аеропорту Жуляни
Триндичіха Байрактар• 22 июля в 09:30
Ответ дляязззззь!!!
это как я из Киева боюсь в Одессу ехать
кажется там страшнее
Где сильнее страшнее во Львове или в Одессе?
автор Туфли в чешуе • 22 июля в 09:30
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Безпечниший ага
Підкажіть тоді, де краще?
В межах правого берега
язззззь!!!• 22 июля в 09:31
Ответ дляТриндичіха Байрактар
я ж вроде все написала
при чем тут Львов?
Триндичіха Байрактар• 22 июля в 09:31
Ответ дляТуфли в чешуе
Підкажіть тоді, де краще?
В межах правого берега
Если по правде, то нигде, потому что , слушая вой мопедов, никогда не поймешь куда он в след минуту прилетит
Триндичіха Байрактар• 22 июля в 09:31
Ответ дляязззззь!!!
я ж вроде все написала
при чем тут Львов?
А при чем Одесса?
ЛісАпетная• 22 июля в 09:31
Ответ дляязззззь!!!
это как я из Киева боюсь в Одессу ехать
кажется там страшнее
Завжди страшніше де нам немає.
Тут ще плюс, тут ви знаєте куди летить, як летить і де зіб ють. Також знаєте куди бігти, якщо звісно є куди. А там х.з.
язззззь!!!• 22 июля в 09:32
Ответ дляТриндичіха Байрактар
А при чем Одесса?
свои мысли... по теме поста автора
Зайченя• 22 июля в 09:32
Ответ дляТуфли в чешуе
Как по мне, то Теремки, Демеевка не очень спокойный, ну опять таки, надо смотреть где, но точно не самый опасный, так что, обживайтесь. Добро пожаловать в Киев 💜
Колгоспниця• 22 июля в 09:32
Ви якраз невдалий район вибрали
Тишком нишком• 22 июля в 09:33
Ответ дляТуфли в чешуе
Підкажіть тоді, де краще?
В межах правого берега
Береги - занадто великі поняття
Треба розуміти, де робота, щоб відштовхуватись від зручності дороги дім-офіс
Триндичіха Байрактар• 22 июля в 09:33
Ответ дляЗайченя
Надо менять каждую ночь район, и тогда можно жить спокойно.
Колгоспниця• 22 июля в 09:33
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Удалено администрацией...
Чому із новин?
Щодня ховають там військових.
Всі кладовища в прапорах блакитно жовтих.
автор Туфли в чешуе • 22 июля в 09:34
Ответ дляПоказушница
Типу Чабани, Крюківщина, Вишневе, Борщагівки?
Триндичіха Байрактар• 22 июля в 09:34
Ответ дляТуфли в чешуе
Вишневе саме то, не буду говорить шо там, кому надо знает
Аноним НаВсеГда• 22 июля в 09:35
Ответ дляЧеширская кошечка
я адаптувалася до Миколаєва протягом 6 місяців (після Києва і області), перестала ділити там мій дім, а тут орендую. Просто вивчала квартал за кварталом по карті
Колгоспниця• 22 июля в 09:35
Ответ дляТуфли в чешуе
В чоловіка тут буде вища з/п і вступ дитини змусили до переїзду
Чому не закордон не поїхали,щоб дитина вчилась там?
Зайченя• 22 июля в 09:35
Ответ дляТуфли в чешуе
Підкажіть тоді, де краще?
В межах правого берега
Вы ориентируйтесь на работу, потому как дорога в Киеве таки важно и по правому берегу можно по 2 часа добиться, а это треш.
Like-995b• 22 июля в 09:35
Так вы уже заехали в квартиру?