Туфли в чешуе• 22 июля в 09:15

Переїхали в Київ. Перша ніч. Стрес і страх зашкалюють. Допоможіть впоратись.

Дівчата, особливо хто мав переїзди, як опанувати страх?
Боюсь звісно найбільше обстрілів, але і страх перед новим, чужим і незрозумілим, як буде далі, з роботою, зі вступом дитини.
Чи правильний крок зробили взагалі.

Тисячі думок.
Панічної атаки немає, але все тіло зжате, в поту, голова тріщить, в душі тотальний холод, на цьому фоні жкт теж дало слабкість((

Ми з сусідньої області, до ракет-шахедів наче адаптовані, але то було вдома, де ти все знаєш.
Тут - ну це просто жах ((
Не можу себе опанувати.

Район шукали наче відносно де спокійніше (Деміївка), але чомусь тут так все незатишно, висотки і пару магазинів поряд.
Можливо інший район шукати?

Я просто в паніці(
Допоможіть порадами.
Триндичіха Байрактар• 22 июля в 09:40
Ответ дляВкуси мене
Стратила, вчера не создала, решила сегодня. Усыпляет нашу бдительность)
Триндичіха Байрактар• 22 июля в 09:40
Ответ дляЗайченя
Не поможет, если не знаешь четкого расположения где хранят.
Поэтому и летет куда попало
Жена брата Админа• 22 июля в 09:40
Ответ дляТуфли в чешуе
Шукатиму по місцю
Жалоба на тему і на вас!
ГонУрова дівка• 22 июля в 09:40
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Я это пытаюсь в каждом посте донести, но упротые думают шо дроны не знают куда лететь
Я би додала фактор, що дрони давлять ребами, спуфлять і тоді так, вони ’не знають куди летіти’ - просто 20-100 кг тротилу кудись рандомно влітає. (((
Найчастіше все таки ближче до об´єктів, тому житло поруч з промисловими зонами, складами точно не варто зараз обирати. Хоча, кількість випадкових влучань шахедів в житлову забудову теж велика в Києві. Нажаль.(((
Захекалася читать• 22 июля в 09:41
Ответ дляНе обижаюсь
А як людям дізнатись куди поселитись. Чи ви тільки про себе думаєте? Ті люди тоже про себе думають
Є офіційна статистика по районах, вона загальнодоступна.
Like-995b• 22 июля в 09:41
Ответ дляТуфли в чешуе
Ну так, але в цю лише на тиждень щоб зрозуміти куди далі
Странно , делать серьезный переезд семьей и снять на неделю посуточно, чтобы потом на форуме выяснять районы? В каком районе муж будет работать?
Триндичіха Байрактар• 22 июля в 09:41
Ответ дляЖена брата Админа
Жалоба на тему і на вас!
ГороховаЯ• 22 июля в 09:41
Ответ дляКолгоспниця
Як би так ,пишуть про рух
Не смішіть. У нас досить часто, чую, гуде, читаю, то найближчий має бути за пів міста від нас, а він он за вікном. Так що точність написаного буває ще та
Вкуси мене• 22 июля в 09:42
Ответ дляLike-995b
Им все равно откуда добираться) автор вообще слилась по ходу
Тишком нишком• 22 июля в 09:43
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Дрони не мають на меті вразити житлові будинки, їх задача - цікаві об´єкти. І там, де цих об´єктів немає/менше , ймовірність прямого влучання нижча.

Так, вони відхиляються від курсу, і падають уламки, але ймовірність влучання біля ´´цікавого´´ об´єкту вища, ніж там, де їх немає
Самоучка• 22 июля в 09:43
Девчонки , киевлянки, раз зашла - спрошу с разрешения автора. Номера автобусов и маршруты за год поменялись ? Нужно с жд будет наверное добраться до Амосова . Больше года назад были - прямой автобус ходил . Сейчас есть такой? Может кто знает? Вроде 198 был
Триндичіха Байрактар• 22 июля в 09:43
Ответ дляТишком нишком

Это если их 3-4 за ночь., а если 10-20?
Колгоспниця• 22 июля в 09:43
Ответ дляГороховаЯ
Це ви не смішіть
Зайченя• 22 июля в 09:44
Ответ дляТуфли в чешуе
Дякую)
Але ж там неподалік Жуляни, летітиме через Теремки - збиватимуть, чи помиляюсь?
Ну, недалеко это от меня Жуляны, минут 5 -7 пешком, а от вас таки далеко)

Они летят по разному, обычно если цель Жуляны, то со стороны Борщаговки летит основная масса. Это анализ как было уже, а так везде сбивают, в этом плане нет безопасных мест.
Колгоспниця• 22 июля в 09:45
Ответ дляТишком нишком

Якраз вони б´ють по цивільним дронами
Забрызжу ядом• 22 июля в 09:45
Ответ дляАноним НаВсеГда
я адаптувалася до Миколаєва протягом 6 місяців (після Києва і області), перестала ділити там мій дім, а тут орендую. Просто вивчала квартал за кварталом по карті
а что, в Николаеве более безопасно,чем в Киеве и области?
Колгоспниця• 22 июля в 09:45
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ні ,це ж очевидно
Аноним НаВсеГда• 22 июля в 09:46
Ответ дляЗабрызжу ядом
ні, робота тут. там де я дуже небезпечно і що? не працювати
автор Туфли в чешуе • 22 июля в 09:46
Ответ дляЖена брата Админа
Атор,а чого ж ця ніч для вас була страшною?Не брешіть,ця ніч в Києві була спокійною.Ваша тема троляча і ви троляка.
Я ж написала, не саме ця ніч страшна, а попереду життя в Києві , загалом переїзд і зміна всього навкруги × майбутні обстріли ((

В нашому місті було безпечніше
Аноним НаВсеГда• 22 июля в 09:47
Ответ дляСамоучка
подивіться в eway
Зайченя• 22 июля в 09:47
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Поэтому и летет куда попало
И как то район на сегодня выбирать?)
язззззь!!!• 22 июля в 09:47
Ответ дляТуфли в чешуе

В нашому місті було безпечніше
как говорится дома и стены помогают
все будет хорошо
дайте себе время
Триндичіха Байрактар• 22 июля в 09:48
Ответ дляЗайченя
И как то район на сегодня выбирать?)
Очень просто. Пересечь границу Украины.
Аноним НаВсеГда• 22 июля в 09:48
Ответ дляТуфли в чешуе

В нашому місті було безпечніше
після переїзду мені було важко перші два місяці, до тошноти , діареї, рвоти
автор Туфли в чешуе • 22 июля в 09:49
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Вишневе саме то, не буду говорить шо там, кому надо знает
Все, я зрозуміла), дякую
Передмістя не аналізувала, просто відкрила карту
Зайченя• 22 июля в 09:49
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Это если их 3-4 за ночь., а если 10-20?
Тоже самое реально, даже если их 100
Фрикаделька• 22 июля в 09:50
Ответ дляТуфли в чешуе
далі назад додому
Зайченя• 22 июля в 09:50
Ответ дляСамоучка
Зайдите на евей, там актуально про весь транспорт
Забрызжу ядом• 22 июля в 09:50
Ответ дляАноним НаВсеГда
я сама живу в Николаеве потому и спросила.Где я живу нет даже укрытия и вода,как с канализации с крана.зарплаты маленькие.
Триндичіха Байрактар• 22 июля в 09:50
Ответ дляЗайченя
Тоже самое реально, даже если их 100
100 за ночь даже страшно представить