Туфли в чешуе• 22 июля в 09:15

Переїхали в Київ. Перша ніч. Стрес і страх зашкалюють. Допоможіть впоратись.

Дівчата, особливо хто мав переїзди, як опанувати страх?
Боюсь звісно найбільше обстрілів, але і страх перед новим, чужим і незрозумілим, як буде далі, з роботою, зі вступом дитини.
Чи правильний крок зробили взагалі.

Тисячі думок.
Панічної атаки немає, але все тіло зжате, в поту, голова тріщить, в душі тотальний холод, на цьому фоні жкт теж дало слабкість((

Ми з сусідньої області, до ракет-шахедів наче адаптовані, але то було вдома, де ти все знаєш.
Тут - ну це просто жах ((
Не можу себе опанувати.

Район шукали наче відносно де спокійніше (Деміївка), але чомусь тут так все незатишно, висотки і пару магазинів поряд.
Можливо інший район шукати?

Я просто в паніці(
Допоможіть порадами.
язззззь!!!• 22 июля в 09:35
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Вишневе саме то, не буду говорить шо там, кому надо знает
13 прилетов за войну - вишневое три улицы
ЛісАпетная• 22 июля в 09:35
Ответ дляТуфли в чешуе
Типу Чабани, Крюківщина, Вишневе, Борщагівки?
А ви майстер, обирати.
ГонУрова дівка• 22 июля в 09:35
Деміївка - безпечний район?) Ви би ще до нас у Солом´янський заселилися, Авторе
По сабжу: все міняється, і те що раніше вважалося умовно безпечним, з часом перестає таким бути. Шукайте поруч укриття (вдень), спілкуйтеся з сусідами хто куди ходить. Київ столиця, тут з першого дня війни кацапам медом помазано, міняються лише засоби ураження, їх кількість і тактика застосування. А інтерес до Києва як був у них пріоритетним, так і лишився. ППО на початку війни і зараз не факт що краще через дефіцит БК.
автор Туфли в чешуе • 22 июля в 09:35
Ответ дляТишком нишком
Береги - занадто великі поняття
Треба розуміти, де робота, щоб відштовхуватись від зручності дороги дім-офіс
Шукатиму по місцю
Жена брата Админа• 22 июля в 09:35
Ответ дляПоказушница
Ніде небезпечне, але обстріли в передмісті відчуваються зовсім по іншому ніж в Києві
Смотря гдє.Под Борисполєм и Боварами атас.
Вкуси мене• 22 июля в 09:36
Ответ дляТуфли в чешуе
Вам совсем нет разницы, ездить из города или пригорода в офис? Вы на авто? В 6 утра готовы выезжать из СБ или Вишневого?
язззззь!!!• 22 июля в 09:36
Ответ дляПоказушница
где лучше?
Аноним НаВсеГда• 22 июля в 09:36
Ответ дляТуфли в чешуе
Підкажіть тоді, де краще?
В межах правого берега
Виїзжайте з Києва і буде безпечніше
Триндичіха Байрактар• 22 июля в 09:36
Ответ дляГонУрова дівка
Я это пытаюсь в каждом посте донести, но упротые думают шо дроны не знают куда лететь
ОхиИВздохи• 22 июля в 09:36
Ответ дляТуфли в чешуе
Ні в якому разі
Колгоспниця• 22 июля в 09:36
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Это секретная информация! Безопасные районы только платно!
Це печерськ
автор Туфли в чешуе • 22 июля в 09:37
Ответ дляЗайченя
Как по мне, то Теремки, Демеевка не очень спокойный, ну опять таки, надо смотреть где, но точно не самый опасный, так что, обживайтесь. Добро пожаловать в Киев 💜
Дякую)
Але ж там неподалік Жуляни, летітиме через Теремки - збиватимуть, чи помиляюсь?
Колгоспниця• 22 июля в 09:37
Ответ длячаревна
Вы в своём муже поддержку не чувствуете? Странно приходить на форум и просить посторонних людей вас успокоить, в чем то заверить...
Везде люди живут
Сьогодні в Краматорську від авіабомби загинув 10 річний хлопчик
Аноним НаВсеГда• 22 июля в 09:37
Ответ дляТуфли в чешуе
Ви нарошне так пишете?

Урядовий квартал!
Зайченя• 22 июля в 09:37
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Если по правде, то нигде, потому что , слушая вой мопедов, никогда не поймешь куда он в след минуту прилетит
Ну тут вы не правы, оно летит с одним звуком, а в пике идёт совсем с другим, тут понятно где, ну правда ещё сбить на голову могут, это да.
Жена брата Админа• 22 июля в 09:37
Ответ дляТуфли в чешуе
Шукатиму по місцю
Мєтро возлі вас є?Купуйте кєрамат,матрас і шуруйтє в мєтро ночью спать.
Вкуси мене• 22 июля в 09:37
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ви нарошне так пишете?

Урядовий квартал!
Тролляка
Колгоспниця• 22 июля в 09:38
Ответ дляТриндичіха Байрактар
В новостях уже заранее знают куда мобеды летят?
Як би так ,пишуть про рух
Жена брата Админа• 22 июля в 09:38
Ответ дляВкуси мене
Тролляка
100%
Триндичіха Байрактар• 22 июля в 09:38
Ответ дляКолгоспниця
Як би так ,пишуть про рух
А они прямо как трамвай по рельсам летают?
Аноним НаВсеГда• 22 июля в 09:38
Ответ дляВкуси мене
Тролляка
так, шукає джерело інфи. завідомор Деміївка не може бути безпечною, а авторка її навіть вибирала...
ОхиИВздохи• 22 июля в 09:38
Ответ дляТуфли в чешуе
Дякую)
Помиляєтесь. Спочатку на Жуляни, потім теремки
Фрикаделька• 22 июля в 09:39
чергова тема вкид. страшно дуже в києві, і тема чогось не вчора а сьогодні зранку.
дуже страшно, вертайтесь назад
Колгоспниця• 22 июля в 09:39
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Ну коли змінюють рух до пишуть куди летять
Цідило правди• 22 июля в 09:39
У меня знакомые с П липок , говорят живем и живем норм
автор Туфли в чешуе • 22 июля в 09:39
Ответ дляLike-995b
Так вы уже заехали в квартиру?
Ну так, але в цю лише на тиждень щоб зрозуміти куди далі
Триндичіха Байрактар• 22 июля в 09:39
Ответ дляФрикаделька
дуже страшно, вертайтесь назад
Тему открыли и вроде бы уже не страшно
Жена брата Админа• 22 июля в 09:39
Ответ дляТуфли в чешуе
Дякую)
Атор,а чого ж ця ніч для вас була страшною?Не брешіть,ця ніч в Києві була спокійною.Ваша тема троляча і ви троляка.
Вкуси мене• 22 июля в 09:39
Ответ дляФрикаделька
дуже страшно, вертайтесь назад
Стратила, вчера не создала, решила сегодня. Усыпляет нашу бдительность)
Зайченя• 22 июля в 09:40
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Надо менять каждую ночь район, и тогда можно жить спокойно.
Не поможет, если не знаешь четкого расположения где хранят.