Туфли в чешуе• 22 июля в 09:15
Переїхали в Київ. Перша ніч. Стрес і страх зашкалюють. Допоможіть впоратись.
Дівчата, особливо хто мав переїзди, як опанувати страх?
Боюсь звісно найбільше обстрілів, але і страх перед новим, чужим і незрозумілим, як буде далі, з роботою, зі вступом дитини.
Чи правильний крок зробили взагалі.
Тисячі думок.
Панічної атаки немає, але все тіло зжате, в поту, голова тріщить, в душі тотальний холод, на цьому фоні жкт теж дало слабкість((
Ми з сусідньої області, до ракет-шахедів наче адаптовані, але то було вдома, де ти все знаєш.
Тут - ну це просто жах ((
Не можу себе опанувати.
Район шукали наче відносно де спокійніше (Деміївка), але чомусь тут так все незатишно, висотки і пару магазинів поряд.
Можливо інший район шукати?
Я просто в паніці(
Допоможіть порадами.
Чи правильний крок зробили взагалі.
Тисячі думок.
Тут - ну це просто жах ((
Не можу себе опанувати.
Можливо інший район шукати?
Я просто в паніці(
Допоможіть порадами.

Багиня• 22 июля в 14:40
Ответ дляЗайченя
И попробуй возмутись, так сразу матрёшка и т.д. , а люди просто жить хотят...
Дело в том, что все люди видят и слышат(и снимают) взрывы (прилеты), но если не пострадали дома, писать же будет не о чем! Сколько раз у нас недалеко прилетело, в новостях тишина....

Ждушечка• 22 июля в 14:41
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Сегодня читала новость что рашисты уже делают дроны для полетов в выскогорье, так что Ужгороду не долго осталось к сожалению..
Не может быть, они ж тупые пропитые недоумки-бомжи. Так же говорит марафон)

Я не Тролль• 22 июля в 15:25
Ответ дляБагиня
Мы соседи, видимо
Та тут не важко здогадатися )))вже в лос соломас писали ,що ми як Воландеморт ,нас не можна згадувати

Я не Тролль• 22 июля в 15:26
Ответ дляЗайченя
Тут ситуация в другом, наши сильно приукрашивают, но и дале 200 Дронов для нас это очень много. Реально сейчас никаких 500-600 не запускают, до 200 в самые глобальные обстрелы, а это они могут и дальше и чаще делать, следуя вашей математике.
Які 200)))ви жартуєте ?
Зайченя• 22 июля в 15:50
Ответ дляБагиня
У нас повыбивало окна и везде тишина, жертв нет, писать не интересно видимо
Замороженная селедка• 22 июля в 17:32
Ответ дляПоказушница
Ніде небезпечне, але обстріли в передмісті відчуваються зовсім по іншому ніж в Києві
Аж цікаво, як це? Це коли дрон летить над дахом будинку і над ним же його збивають? То так, дуже гарно відчувається. В Києві, коли прилітає, то вся стрічка в фото і співчуттях, а коли в області будинки порозвалює і людей повбиває, то лише місцеві канали згадали і все. Ті, хто в передмісті живуть, дуже гарно відчувають, коли дрони намагатися до Києва не пустити, ледь не на вулиці над дахами збивати намагаються. Над нашим будинком одночасно зо 5 дробів з різних напрямків летіло, можу розказати як відчувається. І це без паркінгу, без реб, без тех поверху.

Продаю витрішки• 22 июля в 17:40
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Вишневе саме то, не буду говорить шо там, кому надо знает

але тттт по домам аж 1 раз прилетіло багатоповерхівкам. тому якщо порівнювати з лукянівкою чи якимось подібним районом- я б за вишню

Показушница• 22 июля в 18:12
Ответ дляТуфли в чешуе
Типу Чабани, Крюківщина, Вишневе, Борщагівки?
Останній варіант найкращий з цього всього, ще можна Чайки розглянути
Показушница• 22 июля в 18:25
Ответ дляЗамороженная селедка
Н

КликОЛЬКА• 22 июля в 19:53
Ответ дляТишком нишком
Тоді складніше
Якби ні, і ви звикли до маленького міста, був би сенс розглядати передмістя або затишні райони на лівому березі, наприклад, Русанівку
Тіки чомусь після однієї «спокійної» ночі дитяча поліклініка там поміняла вхід та вихід
За ким я буду?• 22 июля в 20:42
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Ви зараз серйозно? Ви думаєте на Ужгород не літало, бо не було дронів для високогір´я?сміюся голосно
ви з луни?

Барбітта• 22 июля в 21:16
Ответ дляЯ не Тролль
вона не офіційна ,інформація взята з офіційних джерел ,а вони ніколи не вказують місця куди цілились і попали .Наприклад в моєму районі було в неділю 20 влучань в одне місце і жодної інформації про це .І так кожен раз ,і в статистиці район на 3 .Перед цим влучань було більше сотні а повідомили тільки про будинки
казки не розказуйте про 20 , а тем паче про 100 влучань. Є інші влучання, але не в такому масштабі.

Захекалася читать• 22 июля в 23:35
Ответ дляНе обижаюсь
Ппавда? Де та статистика скільки куди прилітало? Ви в своєму розумі?
Де це фіксується коден оьстріл і одним списком подається?
Це знають тільки люди в моменті і в ранішніх сводках. А хто не жив в Києві цього і не відслідковує і поняття не має де той дім стоїть.
Розумні такі капец.
До чого тут списком подається, є статистика вражень і вони відповідає +/- дійсності, якби ви тут не пучилися, я конкретно про свій район, так тут страшно, гучно, але значно краще ніж Лук´янівка, Святошино чи Солом´янський, ми не говоримо про прям деталізацію , а в цілому по районах. Звісно вам не напишуть, чого детонувало всю ніч в Дарницькому і що там згоріло, бо росіяни і так знаюить, що там було, а нам всім воно ні до чого, бо легше від того не стане.
Не обижаюсь• 22 июля в 23:46
Ответ дляЗахекалася читать
Яка статистика вражень? Де вона? У вашій голові?
Захекалася читать• 22 июля в 23:47
Ответ дляНе обижаюсь
Йдіть спати, не бачу сенсу продовжувати в хамській манері діалог, він безперспективний.
Не обижаюсь• 22 июля в 23:55
Ответ дляЗахекалася читать
Перед тим як всяку діч писати, то треба думати

Захекалася читать• 23 июля в 00:12
Ответ дляНе обижаюсь
Ви у нас прям місс сама вумна, а всі інші пришли бовкнули, фе які дури.