Шлях до зірок• 22 июля 2025
"Пакунок школяра" 5000 грн. дітям які йдуть у перший клас.
Щось чули про це? В Дії нічого немає.
язззззь!!!• 22 июля 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Ничего они не хотят. Оффлай - только там где безопасно. Т.е так как и было.
Вы прям адвокат министерства)
Экспертиза• 22 июля 2025
Я в недалекому минулому вчитель початкових класів.
Я в шоці з тих,хто пишуть, що після першого класу потрібні лише зошити.
З таким успіхом я можу стверджувати, що першачку не потрібні зошити,бо пишуть у друкованих, а звичайні заводять лише у квітні/ травні і вистачить по 1 на рік.
Ручки теж можна не купувати,бо за НУШ діти пишуть простим олівцем мінімум семестр. Тобто одного олівця вистачить на рік.
Щоденники не потрібні. Кольорові олівці ( вистачить 6 основних кольорів), фломастери - розкіш, фарби теж найменші.
Ну а що, якщо старшокласникам нічого не потрібно, то й першачки обійдуться базовим мінімумом.
Экспертиза• 22 июля 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Рюкзак с прошлого года )) вы ж не каждый год их покупаете?
А якщо став малий, порвався, зносився або о Боже (!!!) набрид за багато років?
Шлях до зірок
• 22 июля 2025
Ответ дляПусин Кукин
Якщо ви користувалися Єняня, то Єшколяр вам недоступний
Навіть не знаю що таке Єняня. У мене старший в 9 клас іде. Менша в 1 клас. Збирати обох. Тож допомога не завадила б.
Меряю линейкой• 22 июля 2025
Ответ дляА я кумедна
Та ёлки палки, дети не растут и рюкзаки как купили в 1 кл так с ним и до выпуска ходят что-ли?
Ну нельзя так людей, детей делить кому надо, а кто перебьется, в семье где по двое детей, нашей власти не интересно, как родителям помочь?
А без 5 тысяч он у вас с пакетом атб пойдет? С нашим народом проще никому не помогать , остальные удавятся за ту копейку.. тут , если подымут выпалы по рождению - срач устроят , почему мне в прошлом месяце 20 , а ей 50 ? 🤪
сладкий_ноябрь• 22 июля 2025
Ответ дляА я кумедна
Зачем вы пишете вот это
Детей нужно одеть, обуть, канцелярия, рюкзак и прочее, суммы не малые с такими ценами сейчас
У нас все хорошо зарабатывают?
Много семей, где один родитель работает, по многим причинам, из-за ситуации в стране
Вы же не в Украине?
У нас все хорошо зарабатывают?
Вы же не в Украине?
Ваші діти не мають одягу і взуття? Форму відмінили.
Для школи потрібен рюкзак і зошити.
сладкий_ноябрь• 22 июля 2025
Ответ дляВ курсі діла
Окрім зошитів ще олівці, ручки, пенал, обкладинки, для старших гатавальні, транспортири, атласи, контурні карти, на працю халат та берет, спортивну форму, пачку паперу для роздрукування всього тощо.І да, це велику гроші
Кану товари ви купуєте на рік, а не на один день.
Все перечислене вами вміститься в 1000 грн.
Халат і берет можна взяти бу, спортивний костюм може складатися з футболки і шортів
Послушная• 22 июля 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Виплати по народженню хоча б дають ВСІМ новонародженим. Так хтось не встигне на більшу сумму, але то вже таке.
А тут поділили школярів на першачків і всих інших, та ще й бінго! першачків на тих хто піде до школи і тих хто навчатиметься он-лайн
сладкий_ноябрь• 22 июля 2025
Ответ дляПослушная
тоді і для батьків першачків це не великі гроші. Куплять рюкзак і будуть 2-3 роки ностити, зошити теж куплять як і всі інші, ручки і впреред до знань.
Ну так я взагалі не бачу сенсу в цьому розділенні.
Тому що витрати однакові
Послушная• 22 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Перерахйте в такому разі надвитрати батьків першачків
Меряю линейкой• 22 июля 2025
Ответ дляВ курсі діла
Та не смішіть. Тих олівців з 1 класу повно, спорт форма ? Спорт костюма в дитини нема? Хоча в нас і фізри нема - онлайн. Труди також онлайн..
Тут сама пропозиція в війну розпорошувати гроші - то абсурд...
сладкий_ноябрь• 22 июля 2025
Ответ дляПослушная
Які саме надвитрати?
Там теж потрібен рюкзак, зошити і канцелярія
Все
Послушная• 22 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Які саме надвитрати?
Все
Мабуть я не дуже зрозуміла вашу позицію з питання, що обговорюється
А я кумедна• 22 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Для школи потрібен рюкзак і зошити.
Вот просто надоело вам отвечать на элементарное, ну никак вам не дойдет суть темы...
В курсі діла• 22 июля 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Моїй дитині 16- й рік.Які олівці з 1 класу?Немає спорт костюма, стриманого. Якіісь спорт штани як у папандопала широченні і худі з черепами.А треба не вирви око та звичайні зручні кеди.На працю вчитель в майстерню не пустить без халату та берета.
В вже не кажу про комплекти на анг.мову, де підручник+ роб.зошит.
Просто бісять тут деякі, які рота відкривають- та ти старшокласникам тільки зошити потрібен і огризок простого олівця з 1 класу
Меряю линейкой• 22 июля 2025
Ответ дляВ курсі діла
Я не знаю чого ви за 16 років олівців не купляли ?
в нас їз повна шухляда в 3 пеналах . Тому що постійно щось купується . Тож саме з ручками, бумагою і тд .
Ответ дляПацан к успеху шел
Ви читали, що ви дітися інформацією про дитину зі всіма організаціями, в тч і міжнародними. Не здивуюся, якщо це збір просто інфо, щоб потім нею хтось зміг користуватися. Розуміти, які органи з Впшрі дитини на запчастини можно буде взяти
Так школа подає всі данні дитини в єдину систему Аіком.
Знаю бакси• 22 июля 2025
Ответ дляЭкспертиза
Це де олівцем пишуть?
Знаю бакси• 22 июля 2025
Ответ дляЭкспертиза
Ну набрид це не про нестачу грошей
В курсі діла• 22 июля 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Звісно ,що вже тих ручок , простих олівців, лінійок, циркуля тощо немає, списалися, загибулися, зламалися.І що у вас пачка паперу безкінечна?
сладкий_ноябрь• 22 июля 2025
Ответ дляА я кумедна
А вам?
Меряю линейкой• 22 июля 2025
Ответ дляВ курсі діла
Яка пачка паперу ?
в нас їх 3 кольорових. Щось закінчуєттся купуємо періодично. Але щоб ось так все одразу як в перший клас - ні. Першачку і стіл- парту також треба, і крісло , і пенал , і т.д
А я кумедна• 22 июля 2025
Ответ дляВ курсі діла
Особенно ´сладкому ноябрю´
Сидит за границей и ей видней, что нашим детям нужно, а что нет
А я кумедна• 22 июля 2025
Ответ дляЭкспертиза
Адекватный ответ, спасибо
Экспертиза• 22 июля 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Ну набрид це не про нестачу грошей
А малий,порвався?
Знаю бакси• 22 июля 2025
Ответ дляЭкспертиза
За НУШ мають усюди в 1 класі.
Дивно. .у нас не було такого... Може вчитель вирішує
забиякина• 22 июля 2025
В мене дитина йде в 1 клас цьогоріч. Нічого в дії немає, дитина вже зарахована до школи. Але ми вже багато чого купили і портфель, і канцтовари по списку, що школа надала.
Экспертиза• 22 июля 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Ну, звичайно, вчитель у своєму класі сам вирішує) але саме олівцем діти мають писати за програмою.
Коли я працювала,ми писали олівцями десь місяць, потім плавно переходили на ручки,які стираються