Шлях до зірок• 22 июля 2025
"Пакунок школяра" 5000 грн. дітям які йдуть у перший клас.
Щось чули про це? В Дії нічого немає.
Бла бла бла• 22 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ваші діти не мають одягу і взуття? Форму відмінили.
Для школи потрібен рюкзак і зошити.
В каждом классе свои расходы. Первоклашкам важен ранец, а у старшеклассников готовальни, атласы, контурные карты, английские и немецкие учебники, им тоже нужны ручки, карандаши, линейки. Всем школьникам нужны не только телефоны, но и павербанки, наушники, ноуты или планшеты. Потому что очень много заданий на платформах выкладывается. И свет будет/не будет никто не может гарантировать. И очно или дистанционно может изменяться за один вечер. Короче, может 9-11 классу и не нужен пластилин с красками, но расходов достаточно. Цена тетрадки на 12 листов и тетради у старшеклассника на 60-90 сильно отличается. И списывают они этих тетрадей дофига. Потом хватает все лето шашлыки жарить.
Нульовий сантиметр• 22 июля 2025
Ответ дляБла бла бла
Ви так пишете, ніби без школи у дітей не було б і гаджетів…
Стосовно зошитів з англійської/німецької - це залежить від вчителя та батьків. Завжди є вибір або вчитись чисто за наданими безкоштовними підручниками, або сплатити за потрібні підручники та зошити і займатись з ними.
З цим Пакунком школяра явно вважали як і з Пакунком малюка - все з нуля збирати. Такий собі «старт» на новій сходинці. Новонародженому якийсь невеличкий старт на перший час з одягу та памперсів. Першокласнику - з рюкзаком та зошитами.
Ви ж, по суті, дитину далі не з нуля збираєте. Вже є рюкзак (який з часом замінять, коли буде можливість), залишаться якісь зошити та канцтовари, які не з нуля все треба купувати, а тільки докупити те, що зламалось/загубилось/закінчилось.
сладкий_ноябрь• 22 июля 2025
Ответ дляБла бла бла
Так це витрати на рік!!
А не як в ресторані посидіти
Знаю бакси• 22 июля 2025
Ответ дляЭкспертиза
Ну, звичайно, вчитель у своєму класі сам вирішує) але саме олівцем діти мають писати за програмою.
Коли я працювала,ми писали олівцями десь місяць, потім плавно переходили на ручки,які стираються
А для чого?
Знаю бакси• 22 июля 2025
Ответ длязабиякина
В мене дитина йде в 1 клас цьогоріч. Нічого в дії немає, дитина вже зарахована до школи. Але ми вже багато чого купили і портфель, і канцтовари по списку, що школа надала.
В яку суму вклалися?
Знаю бакси• 22 июля 2025
Ответ дляПушка заряджена
Я в шоке. Слышала об этой новости месяц назад, но не думала, что будут делить детей на онлайн и оффлайн.
А зачем онлайн рюкзак?
забиякина• 23 июля 2025
Ответ дляЗнаю бакси
В яку суму вклалися?
Канцтовари - 1300 грн
Портфель (купувала в травні, модель милунорічної колекції, була знижка хороша) - 1600 грн.
Спортивний костюм і кеди - 2000 грн.
Лишилось купити взяття, штани і вишиванку.
Спортивний костюм і кеди - 2000 грн.
Знаю бакси• 23 июля 2025
Ответ длязабиякина
Канцтовари - 1300 грн
Спортивний костюм і кеди - 2000 грн.
Ого...щось ви багато всього накупили....
забиякина• 23 июля 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Нам такий список дали. Хоча коли писала заяву казали, що будуть зошити друковані. А в переліку були зошити звичайні на 12 листів по 10 шт кожного виду. Це на весь рік канцтовари.
Послушная• 23 июля 2025
Ответ длязабиякина
Нам теж такий список із зошитів давали, але по факту навіть у 2 класі, без друкованих зошитів 10 зошітів за рік діти не списали.
це так, ліричний відступ