Ms. Похвала• 22 июля 2025
Скільки ложок цукру ви кладете в чай або каву?
Якщо взагалі кладете.
Залежно що. Чорний чай і кава 1,5; зелений 1, матча 1, травʼяний 0,5 . Іде тенденція до зменшення, уже ближче 1 ложки. Не солодкоїжка - до чаю чи кави солодкого не люблю. Взагалі , часто залежить від солодкості цукру: крупний український - менше. Від надмірного цукру де небуть - нудить. Можу і взагалі без цукру, але тоді не получаю задоволення від напитку.
Чемна панночка• 22 июля 2025
Ответ дляЗайченя
Чай ьез цукру, в лате 1ч.л. але стала помічать, що щараз цукор якийсь несолодкий, на минулій роботі і два три пакетики кидала, а воно зрвсім не солодке
Я перестала вживати цукор в напоях після того як помітила що і 4 ложки цукру в 200 грамів чаю мені не солодке стало. А спочатку було 2 ложки, але поступово додавала, бо воно становилось не солодке. Своєчасно зупинилася
Мама Чели• 22 июля 2025
все пью без сахара
но интересный факт про мужа)
дома когда делаю кофе он пьет без сахара - и ему норм
если в гости едем говорит 1 к 1 )
Вопрос чего дома без сахара пьет))
Как будто я ему не разрешаю сахар есть))
но интересный факт про мужа)
если в гости едем говорит 1 к 1 )
Вопрос чего дома без сахара пьет))
Зайченя• 22 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
В мене трохи інша ситуація, мені досить однієї ложки, це тільки один виробник попався з таким несолодким цукром.
Ксерокопия ночи• 22 июля 2025
Чуть в чай. Потому что пью только с лимоном, сильно кисло получается . Кофе без
ЭмчЭндЭм• 22 июля 2025
0 якщо кава обо чай смачні,якщо несмачні то 1 ложку можу додати. Або щось солодке взяти до кави/чаю.
В гости звали?• 22 июля 2025
Ответ дляМама Чели
все пью без сахара
но интересный факт про мужа)
если в гости едем говорит 1 к 1 )
Вопрос чего дома без сахара пьет))
но интересный факт про мужа)
если в гости едем говорит 1 к 1 )
Вопрос чего дома без сахара пьет))
Дома економит))