Ms. Похвала• 22 июля 2025

Скільки ложок цукру ви кладете в чай або каву?

Якщо взагалі кладете.
Послушная• 22 июля 2025
приблизно пів чайної ложки цукрозамінника
Черпак_для_фантазий• 22 июля 2025
В гостях - четыре, дома - одну, а вообще - две ©
Бурундучиха• 22 июля 2025
Можу ні одної, а можу 2. Чашки десь на 400-450 грам в середньому.
Стервочка• 22 июля 2025
В гости звали?• 22 июля 2025
1,5 ч.л.
Викачую яйцями• 22 июля 2025
В чорний чай дві без гірки, зелений і каву без цукру
Lacrimo• 22 июля 2025
Залежно що. Чорний чай і кава 1,5; зелений 1, матча 1, травʼяний 0,5 . Іде тенденція до зменшення, уже ближче 1 ложки. Не солодкоїжка - до чаю чи кави солодкого не люблю. Взагалі , часто залежить від солодкості цукру: крупний український - менше. Від надмірного цукру де небуть - нудить. Можу і взагалі без цукру, але тоді не получаю задоволення від напитку.
Бентливуман• 22 июля 2025
0 ложек, сахар искажает вкус
Мамина квіточка• 22 июля 2025
П´ю тільки чорний чай, дві чайні ложки повні
Чемна панночка• 22 июля 2025
Ответ дляЗайченя
Чай ьез цукру, в лате 1ч.л. але стала помічать, що щараз цукор якийсь несолодкий, на минулій роботі і два три пакетики кидала, а воно зрвсім не солодке
Я перестала вживати цукор в напоях після того як помітила що і 4 ложки цукру в 200 грамів чаю мені не солодке стало. А спочатку було 2 ложки, але поступово додавала, бо воно становилось не солодке. Своєчасно зупинилася
Мама Чели• 22 июля 2025
все пью без сахара
но интересный факт про мужа)
дома когда делаю кофе он пьет без сахара - и ему норм
если в гости едем говорит 1 к 1 )
Вопрос чего дома без сахара пьет))
Как будто я ему не разрешаю сахар есть))
Залізний кіготь• 22 июля 2025
16 грамм на 350 мл
Зайченя• 22 июля 2025
Ответ дляЧемна панночка
В мене трохи інша ситуація, мені досить однієї ложки, це тільки один виробник попався з таким несолодким цукром.
Moony• 22 июля 2025
2 чайні на 200 мл десь
Ксерокопия ночи• 22 июля 2025
Чуть в чай. Потому что пью только с лимоном, сильно кисло получается . Кофе без
ЭмчЭндЭм• 22 июля 2025
0 якщо кава обо чай смачні,якщо несмачні то 1 ложку можу додати. Або щось солодке взяти до кави/чаю.
Прилипало• 22 июля 2025
П´ю без цукру
В гости звали?• 22 июля 2025
Ответ дляМама Чели
все пью без сахара
но интересный факт про мужа)
если в гости едем говорит 1 к 1 )
Вопрос чего дома без сахара пьет))
Дома економит))
Несемо світло разом• 22 июля 2025