ГейСюда• 22 июля в 13:38
Фото на границе Украина -Польша
Все больше слышу информации что фотографируют людей когда они заезжают в Польшу . Я не понимаю зачем это делать ?
Если у всех биометрические паспорта ( где есть фото , отпечатки , чип )
Я вот лично не хочу никаких фото , я не знаю куда меня потом занесут и чем это информация мне вылезет . Если отказаться ? Не пустят ? Причем никому не говорят зачем делают фото и люди как рабы соглашаются .
СкрипяСердцем• 22 июля в 14:14
Ответ дляГейСюда
Меня никто еще не фотографировал , я спрашиваю зачем это делают ? Выезжала в этом году 2 раза через Польшу .
Щоб порахувати стадо баранів😂
Незалежна ви наша
Кофе в лобби• 22 июля в 14:15
окрім фото при вʼїзді, в мене ще поляки просили показати зворотній білет в Україну) а то ще залишусь)))
Забагаловка• 22 июля в 14:16
Ответ дляГейСюда
Ок , одну из всех . А ни когда весь автобус сидит , а фотографируют 10 из 20 человек
Вам приколупатися до кількості? З нашого буса, здається, 2 чи 3 фоткали. І вибірково просили дістати кілька валіз. Хоча на перший погляд вони були всі однакові.
ГейСюда
• 22 июля в 14:16
Ответ дляЖена брата Админа
Оскільки будь-який офіцер прикордонної служби може одноосібно ухвалити рішення про Ваш пропуск чи непропуск/принаймні, затримання на пункті перетину кордону, я дуже обережно з ними спілкуюся. Ставити питання там можна лише людям у гарному настрої - я таких небагато бачила в останній час. Це не звичайна розмова чи питання, скажімо, як в українському ЦНАПі. Подумайте самі: на кордон з Україною їх відправляють, як на каторгу або покарання. Люди, які мають бодай найменший натяк на владу, обов´язково захочуть нею скористуватися. Особливо молодший персонал - це як люди на ресепшн чи у приймальні: поводяться так, наче від них залежить доля всього людства. Тому я дурних питань на кордоні (покажіть, згідно чого ви це робите, навіщо, чому не всіх) не ставлю. Я і без питань вже підпадала під різні перевірки. Хочуть фото - будь ласка. Прикордонний перехід - це не місце з´ясовувати правду, пункти правил і сперечатися. Потім - будь ласка. Залишіть собі на пам´ять ім´я особи, яка ото з вами таке зробила і напишіть офіційний запит до державних органів. Побачите, наступного разу вони вас взагалі до кордону не допустять;-)
Это права любого человека задать вопрос , особенно когда одного фотографируют , а другого нет . Что тут такого ? Спросить для чего это делать , если есть вся информация в паспорте , даже просто для себя , неужели не интересно ?
Деловитая• 22 июля в 14:16
Ответ дляКофе в лобби
Я кстати периодически езжу с детьми, отдохнуть, спокойно поспать так сказать) ниразу у меня ничего не проверяли, и кроме цели визита не спрашивали. А вот соседка жалуется, что ее постоянно проверяют чуть ли не до трусов, она сама ездит иногда.
ГейСюда
• 22 июля в 14:18
Ответ дляЗабагаловка
Я летаю много лет , меня тоже никто никогда не проверял до трусов и чемоданы мои не трясли . Мне просто интересно что за закон и где об этом почитать , вот и все . Если это закон , то пусть покажут и вопросов больше не будет .
Жена брата Админа• 22 июля в 14:19
Ответ дляГейСюда
Якщо чесно - мені нецікаво. Мені цікаво якнайшвидше пройти кордон і їхати далі. Я уявлення не маю, яка людина стоїть переді мною, і як вона реагуватиме на питання. Звісно, у нас у всіх є купа прав. Проте в людини в уніформі цих прав більше. Тому я долю не випробовую в подібних випадках, поки мої права дійсно не порушують. Робити вибіркову ідентифікацію на кордоні - то робота тих людей, вони не зобов´язані мені пояснювати, чому хочуть саме моє фото. Може в них оперативне орієнтування на жінку мого типажу;-)
Кукусикиииииии• 22 июля в 14:19
Ответ дляГейСюда
Да я в шоке вообще , потом вообще надо будет кровь сдавать чтобы пересечь границу
Что только не придумают , и все хавают .
не всі, ось ви наприклад відмовитесь фото робити і повернетесь додому.
Забагаловка• 22 июля в 14:20
Ответ дляГейСюда
Але інших же трясли. Ви не питали, чому? Чи цей момент не так цікавить?
ГейСюда
• 22 июля в 14:22
Ответ дляЗабагаловка
Кого трясли , их было единицы , все молчат и никто не спрашивал почему и для чего делают фото . Это чужие люди мне . Никто не знает
Нульовий сантиметр• 22 июля в 14:24
Ответ дляДеловитая
У мене колега жаліється, що іі постійно просять показати речі, вивалили всі валізі в потязі, питали про всі ліки, мене поки ні разу не питали, валізу не відкривала, питань, що везу не виникало. Якось так воно ’працює’ вибірково. Минулого разу наш митник в Інтерсіті висмикував для перевірки з купи валіз самі яскраві вибірково, мій був неприглядний, брудно-зеленого кольору, взагалі не зацікавив. Сусідка їздить до сина в Словаччину, каже, що там в електричці словацькі прикордонники перевертають все шмаття, труси на підлогу, речі всі переглядають, більш жорсткий котроль стосовно продуктів, які провозять.
Забагаловка• 22 июля в 14:24
Ответ дляГейСюда
Тим не менш тему з питання роззування/обмацування Ви не створили...Ну, в цю поїздку запропонуйте себе в якості фотомоделі і обов´язково потім нам напишете, що і до чого.
ГейСюда
• 22 июля в 14:26
Ответ дляЗабагаловка
Если меня попросят сделать фото , то я конечно спрошу для чего и обязательно напишу тут об этом . У всех же язык не работающий при прохождении границы .
Вилами по воде• 22 июля в 14:26
Ответ дляТрусиковед
Они рандомно проверяют
Что именно проверяют? Сличают со своей базой преступников? Или создают себе базу украинцев?
Цукрові вишні• 22 июля в 14:26
Ответ дляТрусиковед
Значит так надо. Вам есть что скрывать?
Кому надо? Зачем? На основании какого закона?
Забагаловка• 22 июля в 14:26
Ответ дляГейСюда
Чекаємо!!!
От як ’працюючий язик’ залишиться в Україні, що будете робити?
ГейСюда
• 22 июля в 14:27
Ответ дляЗабагаловка
Чекаємо!!!
Я не нарушаю закон , с чего это меня не пустят ?
Забагаловка• 22 июля в 14:27
Ответ дляГейСюда
От і перевірите...
Нульовий сантиметр• 22 июля в 14:28
Ответ дляЗабагаловка
Чекаємо!!!
Просто офіційних роз´яснень пані мало, потрібно персонально-індивідуальне.
Забагаловка• 22 июля в 14:29
Ответ дляНульовий сантиметр
Вона їх пропустила в темі. Треба від першої особи іноземною мовою.
ГейСюда
• 22 июля в 14:30
Ответ дляЗабагаловка
Представьте себе , хорошо говорю на Английском языке и могу спросить . Пусть отвечают какой это закон и зачем делается фото . Ничего криминального . Обычный вопрос .
Нульовий сантиметр• 22 июля в 14:31
Ответ дляГейСюда
Думаєте польські прикордонники всі розмовляють англійською, ілюзіі стосовно знань поляками англійської досить перебільшені, наші ганяють по потягу шукають саме ту, яка знає. ТОму готуйте запит польською.
ГейСюда
• 22 июля в 14:32
Ответ дляНульовий сантиметр
Со мной разговаривали всегда не английском
Забагаловка• 22 июля в 14:32
Ответ дляГейСюда
Пусть-пусть
І саме англійською. З нетерпінням чекаю на другу тему.
Чи буде пояснення вище відрізнятися від того, що Вам скажуть на кордоні.
Борисфенка• 22 июля в 14:33
Ответ дляГейСюда
Ви вперше їдете через кордон?
Потужна махіна• 22 июля в 14:34
Ответ дляЗабагаловка
Роззувають і обмацують далеко не всіх.
Не знаю как сейчас, а ранее обувь снималась обязательно, перед рамкой в контейнер все складывали и очередь в носках)
Позитивна• 22 июля в 14:39
Во всех аеропортах при прохождении таможеного контроля делают фото ( и не только украинцев - всех) и никто не возмущается. А тут прям теория заговора....
ГейСюда
• 22 июля в 14:39
Ответ дляПозитивна
Камера стоит да , но не вот именно на телефон . То не всех .