Ро30BbIu_CJIoHuK• 22 июля 2025
Операция аденома простаты - что нужно, срочно
Девушки, помогите собраться с мыслями. Деда в Украине срочно кладут на операцию по аденоме простаты. Я еду из-за границы, в Украине давно не живу, реалий не особо понимаю. Контакта с врачами нет.
Дайте мне, пожалуйста, важную информацию, что мне нужно обязательно привезти с собой для ухода после операции, а что я куплю на месте:
Есть в доступе урологические трусы? мочевые катетеры, пакеты на бедро?
Дайте мне просто какой-нибудь здравый совет, что мне нужно точно привезти с собой. Потому что добираться будут двое суток и за это время ему уже сделает операцию. К сожалению никого особо для помощи нету, постараюсь нанять сиделку, даже ещё не представляю как это сделать.
Всем спасибо!
НашлаПерепискуМужа• 22 июля 2025
Лікар, який буде проводити операцію надасть список, що необхідно купити для операції.
Все залежить, яка саме буде проведена операція - малоінвазивна операція (ендоскопічна трансуретральна) або відкрита простатектомія.
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 22 июля 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Відкрита. Дід нічого не каже, стидається страшенно
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 22 июля 2025
Ответ дляБез образів
Зачем что-то везти. На месте все купите.
Рассчитываю но может чегото банально нет
НашлаПерепискуМужа• 22 июля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Лікар має надати список, що потрібно купити в аптеці. Катетери, сечозбірник (пакет). Ще після операції приєднується катетер, який схожий на крапельницю на період від 2 до 5 днів для промивання сечового міхура та відведення сечі. Батьку колись робили операцію. Доглядальницю не нанімали. І ніхто у палаті не нанімав доглядальницю. Лікар перед операцією все детально прояснив що і як.
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 22 июля 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Дякую. Боюся що в умоваз війни все буде інакше
НашлаПерепискуМужа• 22 июля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Операція проводиться по протоколу. І катетерізація від 2 до 5 днів для промивання сечового міхура та відведення сечі необхідна.
Батьку проводив операцію кваліфікований хірург (порадили у поліклініці) на базі онкодиспансеру.
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 22 июля 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Можете порадити, де це купувати? Чи зазвичай у лікарні?
НашлаПерепискуМужа• 22 июля 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
За списком, написаним хірургом, більшість того, що необхідно, купували в аптеці при лікарні. Чого не було, в іншій аптеці. У нас таке собі медичне містечно, де розташовані чотири лікарні (онко, міська, багатопрофільна, районна), при яких є аптеки. Головне було купити для післяопераційної катетеризації пакети з препаратом для промивання сечового міхура.
Жирафовое варьенье• 22 июля 2025
Гроші везіть, а так все є)) 10 років назад в Києві була такса 1000 зелених.
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 22 июля 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Дуже дякую вам!