Заздрість то погано• 15 июня в 13:26
Узд органів малого тазу, порекомендуйте лікаря. Київ.
Мені 40 років. Майже тиждень болить живіт, біль більше знизу, відчуваю тяжкість. Ближче до вечора як давить, вибачте за подробиці на "п´яту точку"(задній прохід). Апендицит не може бути, видаляли. Була 10 років назад гінекологічна операція. Дівчата, може хтось порадить хорошого лікаря узд органів малого тазу чи хтось стикався з таким? Всім буду вдячна за відповіді.
Контрольница• 15 июня в 13:33
Идите к гинекологу, который делает и узи. Как раз врач и смотрит, что не так.
Я так давно уже делаю. Сразу записываюсь к доктору и на узи.
А вот Вы не написали, в каком городе ищете врача, район
Заздрість то погано
• 15 июня в 13:56
Ответ дляКонтрольница
Дякую. В назві теми написала, що Київ. Район бажано Голосіївський. Так, вже зрозуміла, що треба гінеколог, який робить таке Узд.
Маргарита и Мастер• 15 июня в 13:56
Ответ дляЗаздрість то погано
В 5 роддом зверніться, там все зроблять
Заздрість то погано
• 15 июня в 13:57
Ответ дляМаргарита и Мастер
В 5 роддом зверніться, там все зроблять
Дякую.