Захекалася читать• 22 июля 2025

Чи є майбутнє в Україні?

Я закордоном. Хочу повертатися, бо чоловік там. Сьогодні прозвучало від знайомих: нічого толкового там не буде, влаштовуй життя тут.
А я ще вірю. В мене ілюзія? Нічого нормально не буде?
Чемодан-Вокзал-Майами• 22 июля 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ми в Київ повернулися 15 квітня 2022 року
Ми в Бучу 1 травня, 2022
чаревна• 22 июля 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Не вірю вже ні в яке майбутнє. Сьогодні вчергове пробили дно - знищили антикорупційні органи
Так может правильно? А то стдят на одном месте годами и нихрена не делают. Плюс сокращение, надеюсь в ВСУ пополнение будет
Зяблик протестант• 22 июля 2025
Ответ дляКнопус
не знаю про що ви. Про те,що восени буде срака,скрізь пишуть і говорять і обстріли лиш посилюються. Вже й до Чернівців добрались, до Сміли.А раніше це були тихезні місця.
Причому перед кожною осінню
Глаголиця• 22 июля 2025
Ответ дляЗяблик протестант
Я прям бачу як всі біженці, що вдома не мали де голову прихилити купили квартиру дитині в Європі .
А при чем тут Европа? Где идёт речь об идеализации ЕС?
Глаголиця• 22 июля 2025
Ответ дляКнопус
Писали что мы зимой помрем и летом от жары сдохнем. И все без света.

Сбылось?
Чорт і Шо• 22 июля 2025
Ответ дляДайте згадаю
Терпеть не могу такие хитрые темы с подтекстом!!! Автор вам сколько заплатили?
Чому ж лише автору. Тут її однодумців багато
ЯблокоРаздора• 22 июля 2025
Ответ дляГлаголиця
Нет и не будет никогда.
Иллюзия ’скоро конца войны’ - тянется четвертый год.
Нищенские зарплаты, бешанные тарифы за коммунальные, невозможно купить квартиру, ребенка содержать дорого.

Бесконечная грызня граждан по любым темам.

Оно вам надо?
ну да. За кордоном і квартиру купити можна і комунальні дешеві... Це де таке?
Я такая наивная• 22 июля 2025
Ответ дляЛіплю вареники
А ваше майбутнє від антикорупційних органів залежало? Тоді для вас дійсно погані новини)))) Живіть чесно на свої зароблені, буде вам начхати на тії органи
Живу чесно в Україні на свої зароблені, а до зелених гнид маю багато питань. Але відповідей не буде
Ліплю вареники• 22 июля 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
там вже усі погиблі
Та ні, ще ж алкоголіки і маргінали по вулицях ходять)
Глаголиця• 22 июля 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
Вы хоть слово о ЕС в сообщении видите?
Зараз все скажу• 22 июля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
То ми не думали що так довго буде цей розрив? Я не хочу тут залишатися. Їхали пересидіти
Роками не бачитись - яка ж це сім’я? Хіба, коли ви довго були разом до цього, щось ще збереглося. А так..
Голубая фишка• 22 июля 2025
Не буде,кожен день окуповують населені пункти та обстріли посилюються дедалі більше

Сама хочу виїхати із дитиною
Сусідка знизу• 22 июля 2025
Ответ дляКалькулятор
У будь-якої країни є важкі часи, зараз у нас саме такі. Колись буде нормально, коли - не відомо
Видимо, уже не при нашей жизни...((
Чорт і Шо• 22 июля 2025
Ответ дляЯблокоРаздора
Всюди)
Кнопус• 22 июля 2025
Ответ дляЗяблик протестант
Причому перед кожною осінню
а не треба осені. Червень і липень - страшні обстріли в Києві. ВСе лиш погіршилось,а неполіпшилось. Порівняно в весною стало в рази гірше. Шахедів все більше і більше..то 400,то 500. Останнього разу 700+.Чого чекати? Щоб з-під завалів витягували? Чи лишитися в одних трусах і все згоріло?
Kidstaff Bot• 22 июля 2025
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Наталка -русалка• 22 июля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Не можу тут влаштуватися. Дуже важко. Нереально важко мені
Країна?
автор Tania07 • 22 июля 2025
Ответ дляНаталка -русалка
Країна?
Ні еччина
Жули-ули• 22 июля 2025
Особисто я вважаю, що майбутнє є.
Але, чи готові ви його чекати?!
Адже живете ви один раз тут і зараз.
Я також наразі закордоном
Наташа_32• 22 июля 2025
Після того, як ВРУ проголосувала за обмеження недоторканості НАБУ та САП треба визнати, що Україну корупція цілком поглинула. Тому відповідь напрошується одностайна - майбутнього вже немає!
Chamomile5• 22 июля 2025
Ответ дляTania07
Ні еччина
Чим ви там займаєтесь?
Маска-0b9f• 22 июля 2025
Ответ дляПослушная
Сьогодні вирішила зранку забігти поснідати з дитиною в рестік, бо закінчився лосось і авокадо. А я їх саме зранку полюбляю. От всі сиділи і прямо «погібали» відвідувачі
Олена Зеленська?
автор Tania07 • 22 июля 2025
Ответ дляChamomile5
Чим ви там займаєтесь?
Не можу квартиру знайти дешевшу. Зараз на роботу йти треба. На саму просту зарплата 1500 чистили . Квартири по 700 + світло інтернет проїзд, поїсти, саме проста одежа. І нічого не залишається. От і рахуй
Стрекоза любви• 22 июля 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Олена Зеленська?
Іво Бобул
Khmelnichanka• 22 июля 2025
Ответ дляTania07
Якщо не буде вистачати до прожиткового мінімуму, то буде доплата за житло тощо.
Плюс кіндергельд же ж залишиться.
Так що безвиходдю не пахне.
hmarinka• 22 июля 2025
Ответ дляГлаголиця
Вы хоть слово о ЕС в сообщении видите?
я про ЕС не писала. Ваше повідомлення: ’Нищенские зарплаты, бешанные тарифы за коммунальные, невозможно купить квартиру, ребенка содержать дорого.’
А за кордоном немає тарифів шалених за комунальні і можливо купити квартиру, і дитину утримувати дешево?
Справа лише в зарплатні. У то не для всіх, як виявляється.
Chamomile5• 22 июля 2025
Ответ дляTania07
Вчите мову?
AnnaOst• 22 июля 2025
Ответ дляTania07
Автор, а давайте чесно+250 кіндергельд, якщо не вистачатиме до прожиткового мінімуму, то доплачуватиме Джобцентр або оформите Вонгельд. Меньше ніж на пособіях не буває у працюючих взагалі то. Інша справа що може не хотітися йти працювати за +200 євро до того, що зараз маєте не працюючі.
Ви вдома гарні гроші маєте? Якщо так, то думайте про інший варіант возз´єднання сім´ї. Чоловік якщо з бронею, то це таке, завтра може бронь закінчитися. І залишитеся так само з дитиною самі, тільки посеред війни
Про майбутнє - є, але я собі такого не хочу, а дитині тим більше
Маска-0b9f• 22 июля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Іво Бобул
Неплохо он на войне нажился
SantaMonika• 22 июля 2025
Це залежить від того, хто ви
Якщо звичайна людина - то майбутнє у вас примарне.