Захекалася читать• 22 июля в 15:18

Чи є майбутнє в Україні?

Я закордоном. Хочу повертатися, бо чоловік там. Сьогодні прозвучало від знайомих: нічого толкового там не буде, влаштовуй життя тут.
А я ще вірю. В мене ілюзія? Нічого нормально не буде?
Стрекоза любви• 22 июля в 15:58
Ответ дляМаска-0b9f
Неплохо он на войне нажился
Не стоит всех судить исключительно по себе или своему кругу общения. Не все паразитируют. Ум и талант еще никого не оставили без денег.
sky-labs• 22 июля в 16:00
Ответ дляМаю декілька думок
Ой, ти подивися багато ви знаєте ?
НАБУ хоч якось стримувало отих абізян, яких ви на вибирали у 19 …
А ви ще вірите, що абізяни голосують за ваші інтереси ???
Це відкат від євроінтеграції, це втрата інвесторів і донорів, міжнародної допомоги …

А бюджет країни зараз на 70% дотується з міжнародних фондів - але вам же не треба !
Пенсії, зп. військовим, вчителям, лікарям - ви заплатите ?
Во всем ищите позитив. И в этом он без сомнения есть.
Украина должна начать жить по средствам, тогда в народных головах начнет проясняться
irina2005• 22 июля в 16:01
Ответ дляЯ такая наивная
Не вірю вже ні в яке майбутнє. Сьогодні вчергове пробили дно - знищили антикорупційні органи
а на Вашу думку з них був толк? не смішіть
marata• 22 июля в 16:02
Ответ дляirina2005
«Хоч посміємося». Чи як там електорат зелений казав
frumoasa17• 22 июля в 16:04
Ответ дляЗяблик протестант
Я прям бачу як всі біженці, що вдома не мали де голову прихилити купили квартиру дитині в Європі .
Квартира це саме головне?
Я зрозуміла, що нерухомість це валіза без ручки. Її з собою не взяти, не перевезти і вона обмежує мобільність.
Маска-0b9f• 22 июля в 16:05
Ответ дляСтрекоза любви
Да понятное дело!Я бы на месте этих умных и талантливых тоже на каждом углу грозно кричала:вы что хотите капитулировать?!какие города готовы отдать?!
Как раз время такое настало военное,что есть где ум и таланты приложить.А вдруг оно закончится?!
Подрысь• 22 июля в 16:05
Ответ дляПополняю_Карму
Я думаю, що майбутнє є, але нажаль не в нашому вже житті. ´
это зависит от возраста
sky-labs• 22 июля в 16:06
Ответ дляГлаголиця
Писали что мы зимой помрем и летом от жары сдохнем. И все без света.

Сбылось?
А тем временем наши удары по российским нпз куда-то запропастились...
Совпадение?
Бросьте эту вашу теорию договрняков!
Стрекоза любви• 22 июля в 16:06
Ответ дляМаска-0b9f
Простите, мне не интересно «чтобы вы на его месте» 🤷‍♀️
Маска-0b9f• 22 июля в 16:10
Ответ дляСтрекоза любви
Нельзя сказать,что я об этом не догадывалась раньше,но теперь точно знаю,почему некоторые против переговоров и конца войны))Лосось +🥑 = ?
sky-labs• 22 июля в 16:13
Ответ дляМаска-0b9f
Ем лососей с авокадами, ЗА переговоры и конец войны...
Стрекоза любви• 22 июля в 16:22
Ответ дляМаска-0b9f
Удалено администрацией...
snejs• 22 июля в 16:24
Ответ дляПополняю_Карму
На відміну від вашої батьківщини, в Україні влада змінюється.
мы видим
Маска-0b9f• 22 июля в 16:26
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Ну что тут скажешь?Хамство это отличительная черта зелени.
Еленнн• 22 июля в 16:42
Ответ дляЗахекалася читать
А що не так?
73% вітаю з вашим вибором!
Antoninaya1• 22 июля в 16:50
Ответ дляmarata
А ви чий елехторат? Солоденького?
julia_kid• 22 июля в 17:10
Хто ж знаэ , думаю років через 10-15 може і буде
Поки що ні
Інно4каа• 22 июля в 17:10
Ответ дляЗахекалася читать
Не можу тут влаштуватися. Дуже важко. Нереально важко мені
в чому саме важко? ви працюєте? де живете?
автор Tania07 • 22 июля в 17:13
Ответ дляІнно4каа
Живу в селі. Транспорта немає. Автобус раз в час. Треба переїзжати в більше місто. Робота яка світить це максимум 1500 нетто. Відняти всі витрати, це кінці з кінцями
an.ge.lina• 22 июля в 17:41
Ответ дляTania07
Не можу квартиру знайти дешевшу. Зараз на роботу йти треба. На саму просту зарплата 1500 чистили . Квартири по 700 + світло інтернет проїзд, поїсти, саме проста одежа. І нічого не залишається. От і рахуй
А на яку роботу плануєте йти?
автор Tania07 • 22 июля в 17:42
Ответ дляan.ge.lina
А на яку роботу плануєте йти?
Що там планувати. Прості роботи. Магазин, склад, прибирання
an.ge.lina• 22 июля в 17:49
Ответ дляTania07
Зрозуміла, скажіть будь ласка, на оренді окрім електроенергії, інтернет, усі інші рахунки(газ, вода, сміття...) входять вже у сумму оренди
Наталка -русалка• 22 июля в 17:57
Ответ дляTania07
Ні еччина
Їдьте до моря ближче
автор Tania07 • 22 июля в 18:03
Ответ дляНаталка -русалка
Їдьте до моря ближче
При чому тут море?
автор Tania07 • 22 июля в 18:04
Ответ дляan.ge.lina
Скрізь по різному. Кожна квартира свої умови по комуналці. Залежить від поставщиків. Десь газ, десь маслом машинним топлять, дрова. Аренда 700 + світло приблизно 70
an.ge.lina• 22 июля в 18:08
Ответ дляTania07
Дякую
Olha29• 22 июля в 18:15
те що буде майбутнє, то це факт, а ось питання яке воно те майбутнє буде :( Я також за кордоном і , на жаль, вже повертатись не планую :( Але в мене свої причини - за 30 років моєї праці в Україні я вже декілька разів обнулялася, т.к. була криза 90х, потім 2008, потім ковід і зараз війна. Тому більше вже ризикувати не хочу, до того після обнулєнія моя держава мені, на жаль, нічим не допомогала, а більш того, ставила палки у колеса. В принципі це держава робить і зараз, добиваючи залишки бізнесу в Україні :( Тому більше в ці ігри в Україні не граю - буду пробувати в іншому місці, можливо тут пощастить більше
Алиса Куклачёва• 22 июля в 18:23
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Аргументы кончились, попёрло хамство и ничем не подкрепленные инсинуации.
tanysha777• 22 июля в 18:45
Допоки в України є зеленский- є і майбутнє
Слава богу, зеленский з нами і все говорить про те, що ще років на 30
Сподіваюсь, дитина, це син 18 років і дуже хоче повернутись?
Їдьте, хоч поживете нормально при нашому, луччому
Наталка -русалка• 22 июля в 18:49
Ответ дляTania07
При чому тут море?
Буде веселіше