Захекалася читать• 22 июля 2025

Чи є майбутнє в Україні?

Я закордоном. Хочу повертатися, бо чоловік там. Сьогодні прозвучало від знайомих: нічого толкового там не буде, влаштовуй життя тут.
А я ще вірю. В мене ілюзія? Нічого нормально не буде?
СкокоМнеДадите• 22 июля 2025
Ответ дляTania07
То зняла. І що?
Та все нормально. В якій ви країні?
Сільський ансамбль• 22 июля 2025
Ответ дляЗахекалася читать
То ми не думали що так довго буде цей розрив? Я не хочу тут залишатися. Їхали пересидіти
Возвращайтесь обратно. Или вы с оккупированной территории?
Сегодня не целуюсь• 22 июля 2025
Ну вы же в курсе, что будущее еще никто предсказывать не научился?
Жена брата Админа• 22 июля 2025
Детям тут точно делать нечего сидеть под ракетами и шахедами еще как минимум 10 лет.
Ні грама• 22 июля 2025
Нема майбутнього в Україні. Точка неповернення пройдена.
Послушная• 22 июля 2025
Сьогодні вирішила зранку забігти поснідати з дитиною в рестік, бо закінчився лосось і авокадо. А я їх саме зранку полюбляю. От всі сиділи і прямо «погібали» відвідувачі
Глаголиця• 22 июля 2025
Нет и не будет никогда.
Иллюзия ’скоро конца войны’ - тянется четвертый год.
Нищенские зарплаты, бешанные тарифы за коммунальные, невозможно купить квартиру, ребенка содержать дорого.

Бесконечная грызня граждан по любым темам.

Оно вам надо?
Пополняю_Карму• 22 июля 2025
Ответ дляСпасу мир
ну так чого погибель? Ховайтесь у тривоги як ми всі. І всі будуть живі.
Скільки разів за ніч ховаєтесь ,?
Ліплю вареники• 22 июля 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Ну я не вірю, що ви нормальна мама, якщо пишете під анонімом такі речі
Нормальна вона мама, сидить гроші заробляє, 50 рублей за тему
Шеллар• 22 июля 2025
Ответ дляspart-5037
Разве что пенсионерам будет ок. И то, при условии, что будут помогать дети из заграницы.
Якщо Ви про немічних 40-річних пенсіонерів-інвалідів прокурорів то так, у них буде все ок.
У світле майбутнє країни я не вірю, всі дії смарагдового режиму підтверджують мою думку.
Дайте згадаю• 22 июля 2025
Терпеть не могу такие хитрые темы с подтекстом!!! Автор вам сколько заплатили?
куркулиха• 22 июля 2025
Мои некоторые знакомые вернулись к мужьям им нормально, уже и работы тут понаходили
чаревна• 22 июля 2025
Потом не спрашивайте, почему плохо относятся к выехавшим. Вот из за таких тем, под анонимом, за вбросы все пропало и т п
Маю декілька думок• 22 июля 2025
Ответ дляВерСаСе
Ви так переживаєте тому що ваших родичів на відкатах тепер звільнять? Цей орган був абсолютно безтолковий, корумпований і тільки жер бюджет
Ой, ти подивися багато ви знаєте ?
НАБУ хоч якось стримувало отих абізян, яких ви на вибирали у 19 …
А ви ще вірите, що абізяни голосують за ваші інтереси ???
Це відкат від євроінтеграції, це втрата інвесторів і донорів, міжнародної допомоги …

А бюджет країни зараз на 70% дотується з міжнародних фондів - але вам же не треба !
Пенсії, зп. військовим, вчителям, лікарям - ви заплатите ?
Зяблик протестант• 22 июля 2025
Ответ дляКнопус
в вас ілюзія Сидіть і не рипайтесь. . Я досиділася ось до 25 року в Києві і планую виїжджати з донькою. Все лиш погіршується. Сидіти в паркінгах і підвалах, коли такі страшні обстріли. Тут не дадуть ні жити, ні вчитися.На осінь пишуть буде до 2 тис.шахедів за ніч. Маю непогану роботу,2 квартири. ВСе кидаю, воно того не варте. Мільйони живуть,працюють,вчаться закордоном. Пишуть про кінець війни,що ніби всіх виженуть.
Нехай ця війна закінчиться. Мені вже декілька військових сказали ,що до 2028 р навіть і не думай про кінець. Це гра вдовгу. Виїжджай і будуй життя там .
Ціни ростуть,не життя,а виживання.Я, маючи зп 40 тис грн, геть не шикувала,а це не мала зп, люди живуть на 15 тис. То яке майбутнє? Дурна,що раніше не виїхала, чекала кінця війни. А його нема і невідомо коли буде.
Польові командири? В кожній темі вони щось комусь кажуть
Love_Love_Love_• 22 июля 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
А вы то сами откудава?
А яка причина вашої істерики?
Ліплю вареники• 22 июля 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Не вірю вже ні в яке майбутнє. Сьогодні вчергове пробили дно - знищили антикорупційні органи
А ваше майбутнє від антикорупційних органів залежало? Тоді для вас дійсно погані новини)))) Живіть чесно на свої зароблені, буде вам начхати на тії органи
ПлакалаВАвто• 22 июля 2025
Невде хтось не розумів в 2022, що якщо ми вв´язуємся в цю війну, то економічний відкат у нас буде на багато років?
БезникаЯ• 22 июля 2025
Ответ дляTania07
То зняла. І що?
Нічого)
Ну сидіть далі в Німеччині.
Там же медом намазано, правильно?)

Значно, прям значно краще аніж в Україні. Ну давайте розкажіть, що зате не обстрілюють.
автор Tania07 • 22 июля 2025
Ответ длячаревна
Я зняла анонім
Зяблик протестант• 22 июля 2025
Ответ дляПослушная
То були привиди знищеного в хлам міста ..
Дайте згадаю• 22 июля 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Ой, ти подивися багато ви знаєте ?

Вы пришли с ваших тем против Зе?? Похожая песня
чаревна• 22 июля 2025
Ответ дляTania07
Я зняла анонім
Надо было изначально снимать со всех, сейчас начнут испорожнятся
Н@Диете• 22 июля 2025
Смотрю много лет блоги (сначала это были журналы с фотками, потом многие мигрировали в ютуб) из разных стран мира и везде какой-то лютый сдвиг независимо от географии социальная ж.. и там где нет войны.
Там где еще лет 20 назад жили по разному, сейчас некоторые горожане лазят по мусоркам (раньше такое увидеть среди белого дня надо было еще постараться очень-очень) те кто раньше жил бы просто бедно, сейчас нищета.

Недвижимость/школы для элиты, и обычных небо и земля (вроде как и раньше так было но сейчас это прямо глаза режет)

Ужасное расслоение на элиту и нищету, средний класс вымирает. и так в планетарном масштабе

Локация сейчас непринципиальна, выживут те кто лучше приспосабливается+умные.
Зяблик протестант• 22 июля 2025
Ответ дляГлаголиця
Нет и не будет никогда.

Оно вам надо?
Я прям бачу як всі біженці, що вдома не мали де голову прихилити купили квартиру дитині в Європі .
Дайте згадаю• 22 июля 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Как правильно вы написали!!
Кнопус• 22 июля 2025
Ответ дляЗяблик протестант
не знаю про що ви. Про те,що восени буде срака,скрізь пишуть і говорять і обстріли лиш посилюються. Вже й до Чернівців добрались, до Сміли.А раніше це були тихезні місця.
vinika• 22 июля 2025
Ответ дляЯ такая наивная
А дно в чем? Очередная прокладка взяточников была
Чорт і Шо• 22 июля 2025
Ответ дляКачка в тапцях
Удалено администрацией...
Ніколи не кажи ніколи. Але ми, можемо і не дожити
Тролю як можу• 22 июля 2025
Считаю, что для детей нет
А старики доживут уже как есть, плохо
Средний возраст - в зависимости от того, где и как кто крутится