Полтавська галушка• 22 июля в 15:41

Айфон 16 про. Як "перенести" вайбер із андроїда?

Маю самсунг, подарували айфон. Відразу пробувала встановити вайбер на айфоні, але він не читає qr код самсунга. Насилу відновила на старому телефону всю історію чатів. Поділіться, як це зробити? Дякую
Love_Love_Love_• 22 июля в 15:42
Скачуєте вацбер,, вводите свій номер, відкриваєте вайбер і ву а ля.
СирОжино пирОжино• 22 июля в 15:43
Создайте резервную копию в гугле, потом ее вгрузите
Шумелка Мышь• 22 июля в 15:44
Ніяк. Перенесуться тільки групи. Без листування.
У вайбера для ios та для андроїду різні хмарні сховища.
Мюллерная• 22 июля в 15:44
Ответ дляСирОжино пирОжино
Совет года
СирОжино пирОжино• 22 июля в 15:46
Ответ дляМюллерная
Совет года
Я,так ребенку на айпад переносила с тф на андроиде. А вы дальше раздавайте премии
автор Полтавська галушка • 22 июля в 15:46
Ответ дляШумелка Мышь
я також до такого висновку дійшла(
Шумелка Мышь• 22 июля в 15:47
Ответ дляСирОжино пирОжино
Цікаво як Вам це вдалось, бо навіть сам вайбер пише що так не працює..
Кондуктор троллейбуса• 22 июля в 15:47
номер вводите - все подтянется...
автор Полтавська галушка • 22 июля в 15:48
в мене пише помилка ’перевірте правильність підключення свого гугл диска й повторіть спробу’. все ок вказано, місця багато. але не виходить
Ответ дляКондуктор троллейбуса
номер вводите - все подтянется...
не підтягує
Шумелка Мышь• 22 июля в 15:53
Ответ дляПолтавська галушка
Ms. Откровенность• 22 июля в 16:02
Ответ дляШумелка Мышь
Да. Тоже так было.
Пусин Кукин• 22 июля в 16:10
Ничего не делала) но знаю что можно перенести
СирОжино пирОжино• 22 июля в 16:13
Ответ дляШумелка Мышь
Я не знаю, как. Просто сделала и всё. Может, сейчас уже нельзя, это года 3 назад было
Вишня на торті• 22 июля в 16:25
Ответ дляСирОжино пирОжино
тоді вже простіше всі чати на листочок переписати
Шумелка Мышь• 22 июля в 16:48
Ответ дляСирОжино пирОжино
І раніше неможна було. Максимум що перенесеться - групи де людина підписана була. І ті, може, не всі. Всередині тих груп не буде листування. У мене брат років 5 тому переходив з андроїду на ios то було так само.
Не лишається листування бо різні хмарні сховища.
НаБалКоніХодять• 22 июля в 17:48
Айфон идёт лесом.Какой то дурдом с его многочисленными ограничениями.