Кашка-маняшка• 22 июля 2025

А ви надаєте переваги механічним чи електронним годинникам на руку?

Хотіла собі нові еплвотч. До цього годинники на руці не носила. А чоловік запевняє, що краще швейцарський годинник за ті самі тисячу $
Яка ваша думка ?
Конотопська відьма• 22 июля 2025
Я ношу касіо
Пусин Кукин• 22 июля 2025
Механічні подобаються, бо не хочу залежати від батарейок. Та я купляла німецькі бюджетні. І не автозавод!
Конотопська відьма• 22 июля 2025
Такі
Замулена ріка• 22 июля 2025
мені треба рахувати сон та рухи (кроки), тренування, пульс, тому мені без варіантів - тільки електронні фітнес.Але загалом механіка подобається більше
Пухнасті штани• 22 июля 2025
Еплвотч - ван лав. Не проміняю на інші, бо вони не тільки про час.
Неновая почта• 22 июля 2025
Все кроме одних механика с автоподзаводом. Те, что кварц, самые первые и просто как память дороги, но больше не куплю
Кринжова баба• 22 июля 2025
Я только по смарт часам, мне так гораздо удобнее, если на каждый день.
ТаЕщеОптимистка• 22 июля 2025
У них разный функционал. Если только время, то лучше механика.
Замулена ріка• 22 июля 2025
Ответ дляПухнасті штани
Ну не всім потрібні бренди. В мене були і більш дорогі брендові, зараз копійчані з Алі. Прям величезної різниці не побачила. Але ну кому тішить бренд то звісно приємно, тут без питань.
Сижу_и_плачу• 22 июля 2025
ориент
Пухнасті штани• 22 июля 2025
Ответ дляЗамулена ріка
Якщо вам вдалося знайти щось дійсно працююче і не 1 місяць, то я за вас щиро рада. У мене часу гратися з підбором і тестуванням інших годинників зовсім немає, тому я вибираю гарантовану якість, а не лише бренд.
ПробілНеПрацює• 22 июля 2025
Кому що краще той те і обирає
Якщо Вам чисто час дивитись - тоді згодна з Вашим чоловіком )
Якщо Вам потрібні додаткові функції типу - прийняти дзвінок, подивитись/відповісти на сповіщення, почитати пошту, ввімкнути тренування (у мене син плаває, то дивиться там кілометраж та ще шось) то беріть смарт годинник