ДеньгиНеСдаю• 22 июля 2025
Какие слова вас бесят больше всего?
От которых прям глаз дёргается?
Голубка миру• 22 июля 2025
Ответ дляХочу барабульки
Да, не так давно, тому що жінок взагалі стали допускати до освіти/науки/політичних процесів теж не так давно. Мова більш інерційна, тому зміни в мові йдуть пізніше ніж в соціальному середовищі.
век уже прошел
месяцкие• 22 июля 2025
Ответ дляГолубка миру
член *общества* это слово, а членкиня - феминитив к нему. а у доярки аналога нет)
Членкиня суспільства -- це потужно
Форточка• 22 июля 2025
Ответ дляХочу барабульки
дивно чути коли людей дратує правильна лексична форма слів, особливо здивувало, що для деяких фемінітиви то тупість...
То такі люди, москалі, що з них взяти?)
Голубка миру• 22 июля 2025
Ответ дляФорточка
То такі люди, москалі, що з них взяти?)
зайдите на российский форум, там людей тоже бесят феминитивы)
Сливочная пенка• 22 июля 2025
Герої не вмирають.
Ще й як вмирають і тільки родичам від цього боляче..
Хочу барабульки• 22 июля 2025
Ответ дляГолубка миру
век уже прошел
Менше. В певних напрямках було раніше, а в інших дуже довго. Тому і потреба у фемінітивах пізніше. Ну а якщо врахувати що українська мова не розвивалася нормально під час рад. влади, то логічна поява фемінітивів лише останнім часом. Мова не змінюється моментально.
Форточка• 22 июля 2025
Ответ дляГолубка миру
Нецікаво
Хочу барабульки• 22 июля 2025
Ответ дляГолубка миру
Мова не тільки за фемінітиви, але і за те що людей дратує і правильна граматично-лексична форма слів. Можна зрозуміти коли ’кура, греча’, і що там ще улюблене на форумах, але коли написано і вживано слово правильно - що тут може дратувати? Це все одно що сміятися з прізвища чи імені...
Голубка миру• 22 июля 2025
Ответ дляХочу барабульки
а зайти в любую тему про имена, так там вообще жесть, практически любое имя захейтят
Треба підробіток• 22 июля 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Ще бісить написання назви сусідньої недодержави з великої літери.
А мене бісить написання з маленької. На що це впливає, і як допоможе? Якійсь колективний ідіотизм. А хто не піддається колективному ідіотизму, то той звичайно ворог.
А ще бісить, коли диванні недопатріотки, які самі мову не знають, починають верещати про google перекладач. І дуже розумію людей, які перейшли на мову, а після тих ідіотських зауважень знову повернулись до російської.
Голубка миру• 22 июля 2025
Ответ дляТреба підробіток
+++
Треба підробіток• 22 июля 2025
Ответ дляChaterbox
Когда современные парфюмы называют духи.
А как их надо называть?)
Невгамовна• 22 июля 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Да, медикиня, психологиня, членкиня и т.д. звучат тупо
О так, фемінітиви бісять неймовірно, а мене дуже рідко бісять якісь слова, але це просто неймовірно тупо звучить, не розумію навіщо і кому потрібно так викликати відразу до української мови
Невгамовна• 22 июля 2025
Ответ дляХочу барабульки
Тупість це ще м´яко сказано
Треба підробіток• 22 июля 2025
Ответ дляАБВГДейка
Членкиня, этер, смаколики, горнятко кавусі, мой вайб, когда пишут русские слова украинскими буквами( это на советчице вообще,как пить дать).
Белое пальто, возьми с полки пирожок, снимите розовые очки, опус, фраза ’не обесценивайте’, крайний раз, ’шашлыки’, не за все деньги мира,но самое отвратительное это ’полет нормальный’
А с шашлыками что вам не так? Люди должны забыть про преступную халатность?
Треба підробіток• 22 июля 2025
Ответ дляАnnеt
потому что феминизм, равные права.... а ’доктор наук’ было введено тогда, когда женщин к образованию не подпускали.
во-первых, вы ошибаетесь.
Во-вторых, сколько же у людей тупых комплексов.
ЯсноВидящая• 22 июля 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Глядіти дитину, ходи, змастити салат, лапати рибу,
А можете, будь ласка, роз´яснити дві останні фрази? Цікаво що вони означають.
Треба підробіток• 22 июля 2025
Ответ длярукиЖимолости
Все эти слова потужно, неначасі, тощо, и т.п. Лозунги показушного патриотизма. А еще поговорки дебильные, которые выдаются за народную мудрость, ’ где родился, там и пригодился’ и тому подобная херня.
Если вас лично триггерит какая-то поговорка, это вовсе не значит, что заложенные в ней смысл - х...
Скорее даже наоборот
АБВГДейка• 22 июля 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Змастити салат? А як правильно?
АБВГДейка• 22 июля 2025
Ответ дляТреба підробіток
Надоело просто уже,одно и тоже
Треба підробіток• 22 июля 2025
Ответ дляСливочная пенка
Герої не вмирають.
Абсолютно з вами згодна, ця фраза- знущання і відвертий цинізм.
Треба підробіток• 22 июля 2025
Ответ дляХочу барабульки
Зараз українська мова не розвивається, а деградує з тими членкиням і етерами. Це паплюження мови, навіть совєти собі такого не дозволяли.
У кого виникла потреба у фемінітивах? У закомлексованих, скажених феміністок, який вже не знає до чого причепитися, щоб притискання своїх прав знайти?
Треба підробіток• 22 июля 2025
Ответ дляKriskaA
Я винайшла своє: дороге, як крило від мамонта :) За логікою воно повинно бути ще дорожчим за Боїнг :)
Якась відверта дурня, а не винахід. Але свідчить про певний рівень розвитку, вірніше- його відсутність
Треба підробіток• 22 июля 2025
Ответ дляАБВГДейка
Надоело просто уже,одно и тоже
Что вам надоело? Пережитая людьми трагедия? Одно и то же? А вы что, на развлекательное шоу пришли?
АБВГДейка• 22 июля 2025
Ответ дляТреба підробіток
Идите на Майдан против власти,если что-то не нравится
Хочу барабульки• 22 июля 2025
Ответ дляТреба підробіток
Завдяки цим ’скаженим феміністкам’ ви зараз маєте доступ до освіти, науки, лікування, вибору партнера, права водити машину, заробляти, носити що подобається, мати банківський рахунок. Є купа країн куди скажені феміністки не добралися і там рай для жінок, без фемінітивов . Наприклад Афганістан...
Люблю ВалЄру• 22 июля 2025
Меня последнее время бесит выражение серьёзные отношения. Я стала задумываться, что в нем может быть куча фальши и по сути это ни о чем не говорит.