Трактор Віка• Изменено 23 июля 2025
Past perfect simpl хто це придумав?
В минулому щось сталось як закінчилась дія в минулому
Дія яка відбулась в минулому перед іншою дією в минулому
Що за дурдом???? Можна не знати цей час? Можна говорити без цього часу
В мене мозок закіпає
Шкідлива молекула• 23 июля 2025
Ответ дляТа не реву я
То Ви ще футур 2 в німецькій не вчили.
А плюсквамперфект як вам?
Шкідлива молекула• 23 июля 2025
Ответ длямиссАрфография
Я також це чула. Але моя англійська не дозволяє розуміти високих рівнів. Повірю на слово. Також чула, що носії часто С1 та С2 не складають. Хз, чи правда. Хоча… з наших носіїв української також багато хто граматики не знає, каверзні тести на високі бали навряд всі напишуть. Шкода, що на екзаменах на рівень іноземної дуже складні завдання. Ну що поробиш, такі правила.
Залежить від типу екзамена, який ви виберете. ТОЕФЛ і ЙЕЛТС доволі легкі, бо вони перевіряють не глибину знання мови, а скоріше вміння швидко нею оперувати, швидко сприймати і реагувати. САЕ, СРЕ - ось справжні екзамени саме на знання і розуміння мови, її нюансів, специфічних моментів, вміння правильно використовувати різні стилі мови (написати доповідь і написати листа другу - це різне))), вміння обговорювати як прості теми, так і щось складне, соціальне.
Шкідлива молекула• 23 июля 2025
Ответ дляОябунчик
Они их используют. Просто разговаривпют не по книжке, как мы учились. Все укорочено. Например, will, почти никогда не используют. Говорят I´ll do...Неопытному кажется, что не произнесено предложение в будущем, а в настоящем симпл или как оно там. Или вообще говорят gonna, вместо will. Это то английский, которому нас в школе не научат
gonna не говорять замість ´ll, це різні випадки.
Доктор Варвар• 23 июля 2025
Ответ длякультУра
Англійська, насправді, дуже проста мова.
Спробуйте вивчити німецьку чи французьку
Не знаю як з французькою, але німецька для мене в десять разів логічніше и зрозуміліше. Англійська для мене як то кажуть темний ліс,який я не подолала більше чим за рік навіть на мовних курсах, коли щє була молода та активна. Я три місяці тільки вчилася читати, це якийсь інтуїтивний треш для мене був і є. Буква одна, але то не вимовляється, то взагалі жодна буква у слові не читається та має свою індивідуальну вимову у кожному слові окремо 🥴 Іспанська має свої особливості, але граматично теж простіша, як для мене
Кили и Манджаро• 23 июля 2025
Ответ длякультУра
У французькій мові важка лише вимова
З царем в голові• 23 июля 2025
Ответ длямиссАрфография
Автор, на початковому рівні, на розмовному це неважливо. Вас зрозуміють. Але на більш вищих рівнях, особливо при роботі, де треба знати тонкощі мови, зміст, то це потрібно. Інакше може бути невірний або нечіткий переклад, нечітко вас зрозуміють. От, наприклад, лікар, вчитель, пілот, працівник іншої, де важливий зміст повідомлень, це треба знати. Просто носії мови, як і ви зі своєю рідною мовою, це використовують автоматично. А учням складно, особливо, якщо мова дуже чужа та не схожа на рідну.
Якось бачила відео, де в американця дівчина українка питала скілтки у них часів.він каже 3.
А вона та ні ми вчимо англійських 7 (чи 11 я забула як казала в відео і не сильна), а він НІ, ТИ ВИДУМУЄШ)
Душка-свекрушка)))• 23 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Французька проста ………ахахаха😂
А що смішного? Вам не проста і ок. Ваші проблеми
З царем в голові• 23 июля 2025
Ответ длякультУра
Я би в житті не вивчила іншу мову. Я англійську все життя вчу. Наче набір слів в голові великий, але як чую бігло в фільмі чи пісні, то відчуваю себе ідіотом
Пасхальний тролік• 23 июля 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ви дійсно вважаєте, що я повинна пам´ятати всі назви часів?)
Це якби один з основних, що використовується у розмовній мові. І якщо ви заявляєте, що з французької перекладаєте на англійську, і що Французька то легка мова - то ви НЕ можете його не знати )
Моя думка - ви не знаєте французьку, саме тому вона для вас легка. Я вчила і французьку, і англійську. Їх навіть порівнювати не можна, англійська значно простіша.
Файна пані• 23 июля 2025
Ответ длякультУра
В мене 3 європейські мови.
Французька важча за англійську.
100%))
Третя моя мова теж проста, але важче англійської.
Англійська - сама проста
Французька важча за англійську.
100%))
Англійська - сама проста
А для мене іспанська сама проста, англійська дуже важко йде
Пасхальний тролік• 23 июля 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
А отак) іспит здала, рівень отримала і не використовувала. Навіть приводу не мала. Так само як і plus-que-PARFAIT))))
А, тепер зрозуміло. Різниця між іспитом і реальним знанням мови - прірва. Ви 💯 не IELTS здавали) з такими то знаннями.
Муркошечка• 23 июля 2025
Ответ длякультУра
Мне немецкий легче
Голубец• 23 июля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
Взагалі-то він має рацію, 3 часи : минулий, теперішній, майбутній. Просто кожний розкладається ще на 4, а ще є активний і пасивний стан. Якщо розібратися зі структурою, все легко. Past continues , про який каже топік-стартер , вживається доволі часто. Щоб вивчити мову, потрібно її слухати -не найважливіше! Слухати, перекладати, з часом переклад відпадає , і ти вже розумієш на слух. Якщо не слухати і не повторювати- навряд чи можна заговорити.
ЧупакабраЗеБест• 23 июля 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Французька проста. І до речі, оцей past perfect у французькій plus-que-imparfais використовується часто у літературній мові, у розповідях і це мені зайшло краще ніж англійська версія! Тепер, коли я хочу щось розказати англійською, я згадую як це французькою і потім використовую. Не розумію чому її вважають важкою
так она на слух тяжкая.
ке - перрон, кё - который,
маль - больной,
мааль (через горло) - самец.
хер проссышь чо там они квакают без субтитров.
ке - перрон, кё - который,
маль - больной,
мааль (через горло) - самец.
ЧупакабраЗеБест• 23 июля 2025
Ответ длякультУра
В мене 3 європейські мови.
Французька важча за англійську.
100%))
Англійська - сама проста
Французька важча за англійську.
100%))
Англійська - сама проста
у меня тоже три языка, самый легкий лично для меня - итальяно.
потом инглишь.
сейчас фр учу, капец какой то. или то я уже старая стала. очень туго идет.
потом инглишь.
ЧупакабраЗеБест• 23 июля 2025
Ответ длякультУра
Англійська та італійська с1.
Французька b1.
Використовую її менше за інші дві.
Практики немає, тому так.
Але і потреби сильної немає)
Мені англійська та французька не сильно схожі.
Не плутаються.
От з італійською гірше.
Спочатку це допомагало.
На високих рівнях вже заважало))
Французька b1.
Використовую її менше за інші дві.
Практики немає, тому так.
Але і потреби сильної немає)
Не плутаються.
От з італійською гірше.
Спочатку це допомагало.
На високих рівнях вже заважало))
во делааа.
а я итальянский еще в детстве осволиа. так хорошо пошел, я думала это самый легкий язык в мире.
мадрэ, че квалькозе да манджаре???
культУра• 23 июля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
во делааа.
мадрэ, че квалькозе да манджаре???
В дитинстві воно все по-іншому)
І лексика/граматика дитини і кваліфікованого працівника - сильно відрізняються
ЧупакабраЗеБест• 23 июля 2025
Ответ длякультУра
В дитинстві воно все по-іншому)
ну я училась по взрослым курсам. и успешно потом в киеве сдала эказмены.
культУра• 23 июля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Який саме іспит?
На який рівень здали?
ЧупакабраЗеБест• 23 июля 2025
Ответ длякультУра
Який саме іспит?
На який рівень здали?
В2. тоэфль что ли.
Україна наше все• 23 июля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
А вот это кто придумал?
дивно, коли я вчила англійську на рівні диплома перекладача, то було ще eat-ate-eaten
ЧупакабраЗеБест• 23 июля 2025
Ответ длякультУра
Це англійська))
да? ну да Бог с ним с тем сертификатом.
культУра• 23 июля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
да? ну да Бог с ним с тем сертификатом.
Не використовували більше мову і забули?((
ЧупакабраЗеБест• 23 июля 2025
Ответ длякультУра
да, итальянский почти весь выветрился.
Жертва интернета• 23 июля 2025
Да прям
А сколько времен в украинском языке?
Наприклад
Я напишу
Я буду писати
Це два різні майбутні часи
А сколько времен в украинском языке?
Наприклад
Я напишу
Я буду писати
Це два різні майбутні часи
Та не реву я• 23 июля 2025
Ответ дляШкідлива молекула
А плюсквамперфект як вам?
Не, ну там хоть понятно, что что-то произошло раньше.
Но я не слышала от фермитеров, чтоб его употреблять в разговорной жизни.
Потішаюся• 23 июля 2025
Ответ дляВсміхайлик
Саме цікаве, що носії часто не вживають складні форми, в розмовній мові все спрощують.
100%. Работаю в техподдержке международного ресурса. Вы бы видели, как пишут европейцы, американцы. Как у нас в первом классе, упрощение как для детей. Европейцы еще хоть как-то там какие-то правила и времена учитывают, а американцы вообще шпарят на полуслэнге, ничего не учитывают, их иногда даже понять невозможно.
Да будет так• 23 июля 2025
Ответ длякультУра
Ну, спорно. Что моя подруга, что ребенок немецкий быстрее и легче учили. Но справедливости ради не в экстремальных ситуациях, а просто так. Ребенок у меня вообще немецкий больше любит. Что для меня удивительно. Мне он очень грубый
Да будет так• 23 июля 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
О)) вы французский знаете? Класс!