Трактор Віка• Изменено 23 июля 2025

Past perfect simpl хто це придумав?

В минулому щось сталось як закінчилась дія в минулому

Дія яка відбулась в минулому перед іншою дією в минулому

Що за дурдом???? Можна не знати цей час? Можна говорити без цього часу
В мене мозок закіпає
Забобонний фрукт• 23 июля 2025
Ответ длякультУра
В мене 3 європейські мови.
Французька важча за англійську.
100%))
Третя моя мова теж проста, але важче англійської.
Англійська - сама проста
100 %
Франц і польська - 2 найогидніші мови

І до речі, дуже не подобаються саме ці мови на слух
Дуже грубі, рвані якісь звуки
Звучать як наче говорять люди з великими проблемами у вимові
Картавлять, оці обрубані слова, а у поляків взагалі дуже груба мова
Що там є крім рж жч шч
Коротше, реально не подобаються
Найлегше вивилмчя англ та німецька
Все дуже чітко, просто, зрозуміло
Англ до речі мені зайшла у 1000 разів краще, ніж польська та ж
Хоча в польській дуже багато здавалося б слів, подібних укр
Але ні
Пасхальний тролік• 23 июля 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Я помітила одну особливість. Є люди якім заходить английска, а є яким французька. Одна мова буде гірше за іншу. В мене така ситуація. Англійська була В2, але відійшла і на зміну їй вийшла французька. А як у вас?
Я вибачаюся, але як у вас могла бути англійська В2, якщо ви для використання past perfect спочатку згадує французький аналог plus -que-parfait (звичайно, що plus que IMparfait не існує :) )
Кофр для ноги• 23 июля 2025
Ответ длякультУра
Англійська, насправді, дуже проста мова.
Спробуйте вивчити німецьку чи французьку
Немецкий мне легче учить) очень структурированный и логичный. Английский безалаберный. Но я технарь, может поэтому
Кофр для ноги• 23 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Та да, англійська на фоні німецької - за щастя.
Нет)
Борисфенка• 23 июля 2025
Ответ дляКофр для ноги
Нет)
Англійські слова втричі коротше німецьких. В реченнях дієслово стоїть на другому місці, а не в кінці речення, як в німецькій, це дратує.
Англійська простіша, лаконічніша, для мене більш логічна.
Німецька - це капець, десять слів замість трьох, п´ять приголосних підряд в одному слові, половина нечитабельна, і так далі.
Люблю італійську, сіо міо аморе, всі слова по три букви. Але через бардак в голові розмовляю тепер англійсько-німецьким суржиком, а італійську забуваю.
ХтоЯкщоНеЯ• 23 июля 2025
Щоб досконало знати мову,треба повністю на неї перейти в спілкуванні,читанні,перегляді новин,фільмів та інше.Тільки так,і ніяк інакше.
Душка-свекрушка)))• 23 июля 2025
Ответ длякультУра
Англійська та італійська с1.
Французька b1.
Використовую її менше за інші дві.
Практики немає, тому так.
Але і потреби сильної немає)
Мені англійська та французька не сильно схожі.
Не плутаються.
От з італійською гірше.
Спочатку це допомагало.
На високих рівнях вже заважало))
Французька мені більше як російська за будовою фраз та слів, але дуже схожа з англійською
Бубль Гум)• 23 июля 2025
Ответ длямиссАрфография
Ті, для кого англійська рідна, ні?
Удалено администрацией...
Бубль Гум)• 23 июля 2025
Ответ длямиссАрфография
Наприклад, ви хочете передати зміст: Вона вже давно поїла, коли я прийшов додому. Або таке. Вона вже давно пішла з дому, коли я повернувся і подзвонив у двері. Чи щось таке. Думаю, це вивчають на більш високих рівнях. Плюс для філологів важливо, для носіїв також. А для кого мова не рідна, то це завжди складно. Тримайтеся.
Чи щось таке
_Злата Ibra_• 23 июля 2025
Ответ длямиссАрфография
Для вас типа родная
Бубль Гум)• 23 июля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
А вот это кто придумал?
Да им далеко до нашего языка
Душка-свекрушка)))• 23 июля 2025
Ответ дляПасхальний тролік
А отак) іспит здала, рівень отримала і не використовувала. Навіть приводу не мала. Так само як і plus-que-PARFAIT))))
Бубль Гум)• 23 июля 2025
Ответ дляВсміхайлик
Это тоже не совсем правильно: ел - длительный процесс в прошлом- was eating, съел - только что съел - have/has just eaten, поел - просто прошедший - ate (in the morning, yesterday, last week).
👍
Душка-свекрушка)))• 23 июля 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Ви дійсно вважаєте, що я повинна пам´ятати всі назви часів?)
Бубль Гум)• 23 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Ну не во всем. На немецком читать легче. На английском пишешь ху...й , а читаешь пи..ька
Борисфенка• 23 июля 2025
Ответ дляБубль Гум)
Подивіться, як німецькою пишеться Чечня :)
миссАрфография• 23 июля 2025
Ответ для_Злата Ibra_
Для вас типа родная
Ні, англійська не рідна мені. Такі саме питання, як в автора. Вчителі пояснили, навіщо ці всі часи існують. Так само вчуся.
Бубль Гум)• 23 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
На английском читать все равно сложнее.. там реально просто пишется так, а читается абсолютно по другому
Куча правил и тд. На немецком мне читать легче. Но куча всего легче на английском
КартаБезКомиссий• 23 июля 2025
Ответ дляБубль Гум)
Французский попробуйте почитать )) Там из х,@ дпже не пи,,ка получится, а дол@@@@. Вернее, наоборот
Love_Love_Love_• 23 июля 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Французька проста. І до речі, оцей past perfect у французькій plus-que-imparfais використовується часто у літературній мові, у розповідях і це мені зайшло краще ніж англійська версія! Тепер, коли я хочу щось розказати англійською, я згадую як це французькою і потім використовую. Не розумію чому її вважають важкою
Французька проста ………ахахаха😂
Перша леді колгоспу• 23 июля 2025
Ответ дляТа не реву я
То Ви ще футур 2 в німецькій не вчили.
Когда мы решали куда выезжать, в начале войны, именно из-за сложности немецкого языка я выбрала англоязычную страну, хотя и родилась в Германии, а где родился, там и пригодился🤣 как любят тут многие напоминать.
Штора с кисточкой• 23 июля 2025
Ответ длякультУра
Як її просто вивчити, вчила у школі, Вузі, репетитори були, пройшло 28 років, в роботі була дуже рідко потрібна, за кордон 1-2 рази на рік, все забулось, хоч з екрану читаю і багато чого розумію, перекладаю. Не говорю. Як її просто вхяти і вивчити, дайте пораду, будь ласка.
Оябунчик• 23 июля 2025
Я ни одного времени не знаю толком. Говорю на уровне В2. Все времена применяю интуитивно. Именно говорить научилась с носителями
Оябунчик• 23 июля 2025
Ответ дляСтатус Ква
Так это испанский
Та ну не. Китайский
Оябунчик• 23 июля 2025
Ответ дляВсміхайлик
Саме цікаве, що носії часто не вживають складні форми, в розмовній мові все спрощують.
Они их используют. Просто разговаривпют не по книжке, как мы учились. Все укорочено. Например, will, почти никогда не используют. Говорят I´ll do...Неопытному кажется, что не произнесено предложение в будущем, а в настоящем симпл или как оно там. Или вообще говорят gonna, вместо will. Это то английский, которому нас в школе не научат
Seehund• 23 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Немецкий язык с простыми правилами чтения и логической грамматикой. Если, конечно не лениться учить.)
Seehund• 23 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Здрасти, знаток немецкого, в простом предложении всегда глагол на втором месте, если он один.
Шкідлива молекула• 23 июля 2025
Ответ длямиссАрфография
Не давно, а важливо, що саме одна дія відбулася ПЕРЕД іншою. Дуже часто в значенні - ота перша дія стала причиною другої дії.
Шкідлива молекула• 23 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
В англійській повно таких неправильних дієслів
Хаха, ласкаво просимо в німецьку, де їх не менше, та ще й віддільні частки в дієсловах є, які йдуть в кінець речення
Шкідлива молекула• 23 июля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Просто ел. Без привязки к моменту. Просто сьел , без привязки ко времени. И просто ел. Это все ate. В любом случае, легче руского
Їв - це процес, він не може бути БЕЗ прив´язки до моменту. Те ж саме зі зїв. Зїв щось вчора/Зїв до того, як ти прийшла/Їв борщ, коли ти прийшла.
А у вас два рази повторюється одне й те ж речення.