Кукусикиииииии• 23 июля 2025
Як ви організовуєте кишенькові гроші дитини?
Щотижнево, за потребою, за виконання обовязків? Який підхід у вас?
Заместитель Анонима• 23 июля 2025
Ответ дляТехноложка
Не пиццу, не чипсы-сухарики, не колбасу и сосиски, не булки с маргарином и консервантом, не колу, не шаверму уличную.
Или вам наше меню расписать?))
Нормальное у нас меню, здоровое.
Или вам наше меню расписать?))
Нормальное у нас меню, здоровое.
Распишите , ведь пицца тносится к средиземноморской кухне, а она из лучших. Мне интересно, чтотакое здоровое меню
сладкий_ноябрь• 23 июля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Хз
Моей девочке почти 12 и в пределах 600м она ходит к подругам самостоятельно
И в магазин за вкусняшками могут сходить, магазин в радиусе 1 км
К нами тоже ходят девочки в гости этого возраста
Никто из родителей не маргинал, культурные, адекватные люди
Як не маргінали
Точно? Ви впевнені?
😂😂😂😂
Точно? Ви впевнені?
😂😂😂😂
Доктор Хаос• 23 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Як не маргінали
Точно? Ви впевнені?
😂😂😂😂
Точно? Ви впевнені?
😂😂😂😂
Уже не уверена 🤭
Заместитель Анонима• 23 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Та всього
Якщо дати їм повну свободу на їх використання
просто не нужно потом объяснять, что такое нет денег и как хорошо иметь друзей
Гадаю_По_шнуркам• 23 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Та всього
все настолько разные - что одного универсального совета для всех быть просто не может
Доктор Хаос• 23 июля 2025
Ответ дляElinaH
Ага, особенно из ближайшего ларька, прямо сама полезность. 🤮
Да что Вы про ларьки
Я давно не видела, чтобы кто-то покупал пиццу в ларьках
Даже дети идут в кафе
Заместитель Анонима• 23 июля 2025
Ответ дляElinaH
покажите мне ларьки , все ж снесли пару лет назад. У нас нет ларьков, пару точк с фруктами , мороженное-все
Я не тону• 23 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Мій теж футболіст, але не моднік поки, на сейлах йому бутси виловлюю, але теж 2500 тисячі мінімум, а ще сороконіжки і футзалки, тобто 7,5 тисяс на рік, а іноді і на півроку, якщо скачок росту.
З бутсами вже зрозуміла, що треба брати «профіки» чи «елітки», не «академіки». Це так син називає. Вони реально довше носяться, там чудова якість. Простіші за 2-3 місяці убиваються.
Футзалки вже не носить.
Також мусить бути 2 пари. Тоді на рік може вистачити.
Футзалки вже не носить.
ФруктЕщеТот• 23 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
І це нормально, тому що дитина вчиться самостійно вирішувати такі ситуації.
А не бігти додому, щоб мамка борщиком по годувала.
А, я поняла, вам просто борщ лень варить и вы рады, что дети на подножном корме.
сладкий_ноябрь• 23 июля 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Ні. В мене завжди є що поїсти вдома.
Але розмова про інше
Техноложка• 23 июля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Идите на курсы или в чат ИИ.))
сладкий_ноябрь• 23 июля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
😂😂😂😂 хахаха
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
50 грн в неделю это как? какая обеспеченность и что вы не даете денег детеям тратить
+ живете в опасном месте , где в 11 лет только в сопровождении
А де безпечне місце зараз. Розкажіть? Бо я не знаю таких.
сладкий_ноябрь• 23 июля 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ну так це ж прекрасно, що всі різні.
Але давати дитині кишенькові і не дозволяти їх витрачати, контролювати витрати, це вже перебір. Простіше не давати тоді грошей взагалі
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Моя одежду себе заказывает с сайтов или покупаем за границей. Набирает корзину, мы оплачиваем. Я и сама в ТЦ ничего не покупаю, даже не знаю, что там сейчас.
Те ж, що і на сайтах. Моя більше любить вживу купувати. Але і замовляємо багато онлайн. От сумку хотіла вживу пощупати, побачити, а подруга подарувала, і їй сподобалася.
ФруктЕщеТот• 23 июля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Вам повезло. У нас полно ларьков и мини-магазинчиков, продающих такого типа куски. И шаверму делают тут же на коленке. Ими и отравиться можно.
Заместитель Анонима• 23 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
То что , вы не знаете-не значит нет. Предел киевской области , закрытый поселок
Гадаю_По_шнуркам• 23 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну так це ж прекрасно, що всі різні.
мой хочет тратить в день по 2 тыс
удовлетворять его потребность?
да и покажите мне человека который не хочет жить на широкую ногу, все наверное хотят
удовлетворять его потребность?
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому дитина не може купити собі на перекус здорові продукти?
Чому? Я таких унікумів не зустрічала ))))
Заместитель Анонима• 23 июля 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
нет, даже в Киеве все Кличко посносил, в киевской квартире
Вітаміни косметика• 23 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Зарплата ви маєте на увазі? Вона сама сказала таку. Це займає від сили 15-20 хвилин часу. Викладач бере за це 250 грн за 45 хвилин.
я вас підтримаю моя старша з молодшою англ займається 30-45 хвилин чи домашку якщо зробить. плачу 35 грн . то тут одні мільйонерші
і зараз вишня на торті я своїй 15 літній донці не даю карманні уошти взагалі - їй нема на що витрачати.вона не просить - вистачає їй що бабуся дідуся іноді дають.. А на барахло з алішки замовити в неї свої є...
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Ок, не гулять
Но почему ребенок в таком возрасте не может пройтись в дом, в гости к подруге эти 500 метров самостоятельно?
Бо зарослі, скрізь будівництво, ремонти, купа невідомих чуваків, та будь-що.
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Тому що дитина ще не дай Бог вийде, по дорозі витратить 100 грн. 😂😂😂
Ви неадекват, соррі. У вас сини, ви до них так ставитеся безалаберно, а в мене донька крвсуня, коси нижче попи. Подружка теж гарнюня.
Скокмоно - стокнуно• 23 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні, не в тій ситуації, коли дитина півдня гуляючи з друзями проголодалася і тд.
То все? Кидати друзів і йти до дому їсти картоплю з котлетою?
От це про контроль витрат.
Якщо дати дитині можливість витрачати тоді, коли вона хоче і на що хоче, не попріти її витратами, то в неї не буде потреби сидіти голодною чи боятися собі купити щось в магазині
От це про контроль витрат.
мої не тиняються пів дня -дорого багато живете...часу купа. мої вчаться- гуртки..
сладкий_ноябрь• 23 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Тому що завдяки свободі в витратах діти зрозуміли, що чіпсами наїстися не можливо. А от бананом і йогуртом можна.
Але вашим не зрозуміти, бо ви їх контролюєте.
Моїй молодшій дитині 9.
Він йшов з басейну (сам), майже 2км. Не взяв з дому нічого для того, щоб поїсти після басейну.
Зайшов в магазин і купив собі протеіновий йогурт і банан. Мало того, знайшов консультанта, який йому читав склад і радив, що краще взяти.
А якби я його нянчила і контролювала так, як ви, то досвіду і самостійності в нього б не було в такому віці.
Моїй молодшій дитині 9.
сладкий_ноябрь• 23 июля 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Так, безалаберно. Тому що це особистості, в не моя власність
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Ответ дляЯ не тону
Футзалки вже не носить.
Вони не убиваються, я ще й віддаю, адіки, найки нормально носяться, він виростає з них. Мій не шарить ще, нам тренер говорить, що їм треба купувати.
сладкий_ноябрь• 23 июля 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
В вихідні теж, в літаку теж? ;)
Це ж не означає, що діти з ранку до ночі гуляють. Я привела просто приклад того, як це буває
Закуйовджена життям• 23 июля 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Ви впевнені в усіх, в гостях, що приїздять до сусідів?