ОхиИВздохи• 23 июля 2025
Модна пані літа 2025 року
Дівчата, чи ви вже встигли придбати модні новинки літа 2025 року-
* Шаровари
* Панталони
* Сорочки з фруктовим принтом
* Топи з баскою
* Топи з принтом "хусткою"
Головні тренди 2025 року
* Шаровари
* Панталони
* Сорочки з фруктовим принтом
* Топи з баскою
* Топи з принтом "хусткою"
Головні тренди 2025 року
ОхиИВздохи
• 23 июля 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Мне нравятся шаровары и топы косынка. И разве это новинки?
Так, модні тренди 2025 року
ОхиИВздохи
• 23 июля 2025
Ответ дляPrervana
Видела чудесные панталоны белоснежные, с оборками. Примерила. Я в них как зефирное облачко. Потом представила, как я в этих панталонах в гаражи иду крыло машины забирать с пескоструя, ну или в очереди Сильпо стою за нарезкой колбаски.
Не купила я панталоны, в общем
Ну можна ці панталони у відпустку одягати на море, пречудово та романтично, не вульгарно
ОхиИВздохи
• 23 июля 2025
Ответ дляPrervana
Какое море? Какой отпуск? В какой жизни?😆😆😆
Ну можна ж хоча б щось знайти для відпочинку, навіть в Україні
Бутерброд з ікрою• 23 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Так, модні тренди 2025 року
В який цирк це все носить?
На роботі подумають що я таки клоунесса.
На вулиці бабки з розуму зійдуть скільки причин обіср@ти такий наряд.
Топи при великих грудях будуть виглядати як - я його зліпила з того що було.
Ні ну реального гардеробу я тут не побачила.
Мода така мода, що аж не вдобно що я така НЕ модна!
ОхиИВздохи
• 23 июля 2025
Ответ дляPrervana
Иду я по Аркадии, значит, в панталонах... За бутылочкой Моршинской в ларек
А чому ж ні, класно! Скільки того життя, не стримуйте себе , купляйте ті мереживні панталони!
Голова колгоспу• 23 июля 2025
Ответ дляPrervana
Не купила я панталоны, в общем
Да, под панталоны нужен будуар, кучер, лакеи и милорд.
Бутерброд з ікрою• 23 июля 2025
Ответ дляPrervana
І всі мужики падають штабелями від такої краси не земної!
Бо в шароварах ви будете як Алладін.
Голова колгоспу• 23 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
На Шацкие озёра комаров кормить? Или в Одессе по Привозу дефилировать?
ОхиИВздохи
• 23 июля 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
Бо в шароварах ви будете як Алладін.
А як зручно рухатися в шароварах, ви хоча б спробуйте, відчуєте свободу руху
Голова колгоспу• 23 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Та двигайтесь. Кто Вам мешает? Будете самой модной на фоне нас, немодных клуш.
Ашотакоя• 23 июля 2025
Сколько там того лета осталось? Нет желания выбрасывать деньги на короткие тренды. Такие принты и фасоны не подходят моему типажу. Футболки с лимонами, авокадо и т.п. покупала ребенку задолго до войны.
ОхиИВздохи
• 23 июля 2025
Ответ дляГолова колгоспу
чого ви така зла, чим я вас образила?
Ашотакоя• 23 июля 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Не очень удобно как кежл, были афгани. Как часть вечернего образа с открытыми босоножками на каблуке - интересно.
Ашотакоя• 23 июля 2025
Ответ дляАnnеt
взрослые тёти в панталонах это, как кукла наследника Тутти или Мальвина, но со склерозом, потому что юбку забыли.
Особенно на фигурах груша или яблоко в размерах М, Л и дальше. То ли сходка пенсионерш из борделя, то ли аниматоры-пупсы
Ответ дляОхиИВздохи
Тільки панталонів з рюшечками не вистачало. Уявила собі оцю попу-обако. Буде як в шаржах в журналі крокодил 1980 року. А зверху ще бюстгальтер з великими трояндочками на чашечках.
Коли я була малою, то у нас була словесна гра ми їдемо на бал. Треба було швидше одягнути уявлені речі, але з браком можна було вибрати 2 речі, а без брака лише 1 річ. Так от панталони з рюшечками і ліфчик з огромними трояндочками були в розділі ’з браком’.
Самохвалова• 23 июля 2025
Всі нові тренди - це добре забутий старий ширпотреб)
Шаровари були в моді ще в 90-х, я студенткою їх носила.
Шорти-балони панталонистого виду - це десь 2007-2009. В нас з маленькою донькою були однакові шорти типу бермудів, але внизу на кнопці, мали форму панталонів, але не в білизняному стилі, а типу мілітарі.
Топи-хустки точно були років 7-8 тому, донька-підліток носила.
Футболки з принтами фруктів років 15 тому були дуже актуальні.
Оля_с_киркою• 23 июля 2025
Панталоны на мне не будут смотреться, топы с баской красиво
Все на самом деле красиво если правильно стилизовать
ОхиИВздохи
• 23 июля 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
очень бы хотела панталоны. и баски обожаю
Я теж мрію- бежеві панталони з мереживом, шляпа та широка сорочка все це на мені на віллі в Італії, сиджу пью каву вечірню та дивлюся на море й на захід сонця....
Пургену мне• 23 июля 2025
То ли дело раньше было: шо в сільпо завезли - то и мода. Или папка из командировки в столицу привез, не важно какого размера - первая модница на деревне.
А сейчас под каждой кочкой можно прямой стрим прямо с набережной Биарицца смотреть, сплошное расстройство и сомнения.
Вот как моему Генке обьяснить, что это не купальник мал, а я теперь модная?