Сяду на шию, дорого!• 23 июля в 12:01
Кто работает в продуктовом магазине?
Санитарная книга нужна? Или сейчас не обязательно ?
Я працювала в знайомих, то санітарну не вимагали. А скарг книги не було. Але в нас маленький магазин. Якби дуже хотіли писати скарги - то завели б. Але пів дня на роботі начальниця, тому кому скарги писати, якщо вона їх зразу і вирішує, якщо захоче. Та і скаржитись просто не було на що і на кого.
Дюйм оф о4ка• 23 июля в 13:22
Ответ дляLacrimo
Санітарна книга потрібна обов´язково, якщо людина оформлена офіційно. Книг скарг зараз немає.