АфродитаПетровна• 23 июля 2025
Три країни: де потрачу більше коштів?
Дівчатка, хто був в усіх цих країнах: Чорногорія( Будва), Албанія( Ксаміль) і Греція( саме Крит). Якщо будуть сніданки і вечері, то де потрачу більше грошей на обіди, лежаки та зонти? І в якій країні з цих буде готель за 800 євро на одного ( їдемо вдвох), краще? Може хто відпочивав і поділиться назвою готелю, якщо сподобався. Летимо на початку вересня. Дякую
ротцвеники• 23 июля 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
Дякую, що висловили свою думку, бо також Албанія інтуїтивно не заходить) А Чорногорію Будву розглядати? Хочеться ще й трохи цивілізації , щоб ввечері прогулятися
В Ксамиль очень долго ехать от аэропорта,я так понимаю,вы из Украины будете добираться? В Черногории можно выбрать не Буду, а Петровац или Бечичи, Рафаиловичи. На Крите мне вообще пряди не нравятся и лысо как-то. Дешевле будет пообедать в Албании, там не дорогие морепродукты и большие порции, но лежаки пипец
Маю рацію• 23 июля 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
Зараз дивилась відео, де розповідають, що не дуже вітаються рушники))) дивляться косо і прогнати можуть
Бред,я на Кіпрі тільки із рушником ходила, навіщо той шезлонг?
Маю рацію• 23 июля 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
Я привела морепродукти як приклад, кожного дня ми їх їсти не будемо, може це буде піца чи ще щось. Але якщо я правильно зрозуміла, в Греції пообідати буде найдорожче, так?
Так
Маю рацію• 23 июля 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Знайома платила 25 ((((. Але, може, це не скрізь так
Це на годину ?
Маю рацію• 23 июля 2025
Ответ дляtarkovska
Только не Албания , ей еще развиваться и развиваться с ее сервисом … Греция будет самая дорогая . Я б советовала Черногорию , красивая природа , вкусная еда , относительно не дорого
І сусіди поруч
Khmelnichanka• 23 июля 2025
Ответ дляМаю рацію
А на скільки?
На день :). Але в моєі подруги було непорозуміння, що після приходу на пляж після обіду вимагали заплатити за лежак вдруге. А коли знаходишся там весь день без перерви, тоді типу на день ;). Та подруга відвоювала своє право не платити двічі, вона пробивна :). А я, наприклад, на відпочинку не хотіла би псувати собі настрій подібними розбірками.
Ответ дляАфродитаПетровна
Ми відпочиваємо у місті Доброта , поруч багато маленьких пляжів , але вони без лежаків . Поруч місто Котор Пераст, ввечері є де погуляти . Також піднятись на гору , устрічні ферми
АфродитаПетровна
• 23 июля 2025
Ответ дляротцвеники
Так, їхати 3-4 години до Ксамілю, з України. В Чорногорію якщо - то ці 3 міста з інфраструктурою? Є де вийти прогулятись?
АфродитаПетровна
• 23 июля 2025
Ответ дляМаю рацію
Так в тому то і справа, що може на Кіпрі пляжі широкі, а в Ксамілі вузькі, лежать на шезлонгах, то не будеш же втискуватися
АфродитаПетровна
• 23 июля 2025
Ответ дляМаю рацію
І сусіди поруч
До речі, так, сусідів також багато. Це ще одна причина
Маю рацію• 23 июля 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
Я б втиснулась,бо мені лежаки дуже незручні
АфродитаПетровна
• 23 июля 2025
Ответ дляtarkovska
Вони всюди
В Албанію і на Крит їм наче віза потрібна, тому в Туреччині і Чорногорії їх більше
АфродитаПетровна
• 23 июля 2025
Ответ дляtarkovska
В готелі? Пакетний тур чи самі добирались?
АфродитаПетровна
• 23 июля 2025
Ответ дляМаю рацію
)))
АфродитаПетровна
• 23 июля 2025
Ответ дляKhmelnichanka
В мене знайомі відпочивають на Криті, пляж на 1 лінії, 50 метрів, то лежаки біля басейну безкоштовні, вони поплавали трохи і пішли в море скупатися і знов засмагати біля басейну
АфродитаПетровна
• 23 июля 2025
Ответ дляtarkovska
Тільки с Туреччини повернулась , так багато і що ))?? Мені на них пофіг
Та чомусь теліпає, коли чую їх мАсковский акцент )))
АфродитаПетровна
• 23 июля 2025
Ответ дляtarkovska
Самі , ми на авто мандрували 2 місяці . Хорватія , Чорногорія, Албанія , Греція , Болгарія
Клас!
Курочка• 23 июля 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
Також на нього тільки і поглядаю, бо до Ксаміля пишуть 300 км від аеропорту, Будва - будівництво. А от Крит саме воно. Дякую. Ви були? Не порадите готель? Або район, поглядаю на Балі, готелі не дорогі вже в вересні
Недорого це скільки ? Бо саме вчора поглядала на Хорватію у вересні, долетіти з Кракова на чотирьох дешевше ніж доїхати трьом з Києва до Кракова, житло теж є вибір, а от з харчуванням провал, не розумію бюджет самостійного харчування вдома з покупкою в маркетах.
Мальдивирую• 23 июля 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
В Греції величезні порції. Не факт, що в Чорногорії вам вийде дешевше. Про Албанію нічого не скажу, ніколи не було бажання там побувати
АфродитаПетровна
• 23 июля 2025
Ответ дляКурочка
Недорого - це +- 70000 на двох ( декілька таких отелів), на сніданках та вечерях, і це ціна практично на готелі у всіх цих країнах, тому і питаю, скільки ще потрібно на обіди і лежаки
АфродитаПетровна
• 23 июля 2025
Ответ дляМальдивирую
Думаю про Крит, на вересень готелі більш менш по ціні. А Вам де сподобалось?
Khmelnichanka• 23 июля 2025
Якщо оберете Крит, то будь ласка, напишіть потім враження від готелю, цін, моря і відпочинку в цілому :). Дякую!
В рот не ложи• 23 июля 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
І що цікаво: ці 2 країни в НАТО)) І лаптів чомусь нелякає цей факт))
АфродитаПетровна
• 23 июля 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Добре)
АфродитаПетровна
• 23 июля 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Ага)))