Perfect look• 23 июля 2025

Новое покращення❗️ Проникновение в жилье ….

❗️Новий закон дозволяє правоохоронцям без рішення суду заходити до житла

Зміни до частини 3 статті 233 Кримінального процесуального кодексу. За ними, тепер допускається проникнення до житла без судового дозволу — в разі, якщо слідчі вважатимуть, що потрібно “невідкладно вилучити або зберегти докази”.
Ця норма повністю суперечить статті 30 Конституції України, яка прямо і вичерпно визначає підстави для проникнення до житла. Ці підстави не можуть бути звужені положеннями процесуального закону без відповідних змін до Конституції.
ㅤ
автор Perfect look • 23 июля 2025
Ответ дляsky-labs
Чего ничего не было?
Войны?
Кто вам такое сказал?
В Европе чтобы избежать войны производять вооружение, приводят в боевую готовность армию.
Вот это гарантия того чтобы ничего не было

А когда мы пораспродавали оружие, распустили армию вот тогда и сделали нападение врага возможным.
А ведь он не скрывал своих планов, военная разведка все знала и вовремя докладывала.
Они активно готовились сразу после 2003 года.
Майданы никак не ускорили войну, они никаким образом не влияли на обороноспособность Украины!
Ну, а кто обезоруживал страну ? Не простые же люди, а власть, начальная с 91 года, вот пусть теперь сами голыми руками и воюют
Vlada-Maria• 23 июля 2025
і наостанок.... мабуть, точніше і не сказати... до речі, більше за московитів ніхто так не радіє цьому розвороту, спєцАпєрация вдалась на всі 100, треба віддати їм належне...
Суспільний договір зруйновано
https://nv.ua/ukr/opinion/nabu-protesti-vlada-vtra...
alex-3f3c• 23 июля 2025
Х.з, але теж двіжуха, може воно і на краще... нарешті показали ху из ху, як кажуть краще ужасний кінець ніж ужас без кінця, але тут росказували про Грузинський сценарій, а може так статись що підем по Білорусько - Китайському
alex-3f3c• 23 июля 2025
А ще і Верховна Рада на канікули пішла, ну справжні Слуги Народу
alex-3f3c• 23 июля 2025
якщо в назві партії чи країни є слово народ - це апріорі пихвець, типу, Корейська Народна-Демократическа Республіка, Китайська народна Республіка, Народно-освободительная армия Мьянми, Слуга Народу...
Миззери• 23 июля 2025
Ответ дляAgendum
При чем здесь ухилянты? ’невідкладно вилучити або зберегти докази’.
Считаю, что в некоторых случаях эта мера вполне обоснованна. Никто ухилянтов по квартирам не будет ловить.
Я б так подумала если б не война , думаю да для ухилянтов приняли
Миззери• 23 июля 2025
Ответ дляАлтыншаш
Ця норма стосується лише важких кримінальних статей.
Не гоніть з вашими ухилянтами...
Скажут пришла жалоба на хранение взрывчатки , взломали двери , модно ваши документы ? О да вы еще и ухилянт , взрывчатку не нашли но вы поедете с нами
автор Perfect look • 23 июля 2025
Ответ дляalex-3f3c
❗️Голова Європейськлї комісії Урсула фон дер Ляєн попросила Зеленського негайно роз´яснити нові правила для САП та НАБУ. Зеленський мовчить. При цьому, ВР пішла на 4 тижні на канікули.
Еленнн• 23 июля 2025
Ответ дляalex-3f3c
хоча б не згадувати потім, по класиці-- ’Бійтесь своїх бажань.’
sky-labs• 23 июля 2025
Ответ дляPerfect look
До 2014 мы отлично жили
Параллельно с ’отличной жизнью’ страну разоружали, но никто не возражал, все молчали, потому что жили-то отлично!
sky-labs• 23 июля 2025
Ответ дляPerfect look
Как же им донести эти пожелания, если не ходить с плакатиком на ’цирк’?
alex-3f3c• 23 июля 2025
Ответ дляЕленнн
Вже пізно, треба було боятись в 2019-му
Еленнн• 23 июля 2025
Ответ дляalex-3f3c
Вже пізно, треба було боятись в 2019-му
пам’ятається з 18---- ’Все розрушимо, а потім яяяк побудуємо!! бо то все було не так. так що перспективи є.