Вареничніца• 23 июля в 17:28
Що ви робите, коли дитина категорично відмовляється щось їсти?
Два-три тижні і фсьо• 23 июля в 17:29
даю разное на выбор! а если и так не хочет, то пусть бегает, через час-два все равно придет просить
Юпитерная• 23 июля в 17:32
пропоную гімно на паличці, гімно на лопаті - якщо і їх не хоче, кажу ну ходи голодний. Захочеш - їжа на столі.
Попразендовна• 23 июля в 17:41
Убираю все со стола, и говорю, что следующий прием пищи в обед/вечером. Моя сегодня утром творог с фруктами не хотела есть. Ну ок, нет так нет - иди гуляй. В 12 дня сьела все до крочешки)
ЭкстрасенсиХаЯ• 23 июля в 17:42
1 на улице хорошо выгулять!
2 набрать еды и пойти на пикник (там будет аппетит!)
3 заняться активными играми на улице = будет аппетит
4 исключить сладкое ( напитки, конфеты, все сладкое что портит аппетит)
5 приготовить то что любит ребенок..
6 рассказать увлекательную сказку о тот что это за блюдо и как оно оказалось на тарелке..
У меня ели все дети! Работала с детьми..
Категорически НЕЛЬЗя: кричать, заставлять, ставить ультыматумы, угрожать.. Никогда этого делать НЕЛЬЗЯ
5 приготовить то что любит ребенок..
ДаЗдраПерма• 23 июля в 17:43
Іноді шантажую,коли розумію що переходить межі і не їсть нічого корисного,а самі вуглеводи і фрукти, тоді забираю солодощі і не даю доки не поїсть нормальної їжі. Якби давала волю,то їв би тільки макарони 3 рази на день.
ЭкстрасенсиХаЯ• 23 июля в 17:44
Бывает мамаши так готовят что никто не ест.. я серьезно! автор, оно точно сьедобное? До ребенка кто-то пробовал?
МЧСница• 23 июля в 17:47
Пропоную щось інше. А взагалі я знаю смакові вподобання своїх дітей, і коли це те, що дитина не їсть, то можу запропонувати спробувати, але не розраховую, що вона це з´їсть точно. З часом починають любити те, що раніше не їли)
ДаЗдраПерма• 23 июля в 17:48
Ответ дляСплюшка
А як ви себе примушуєте зʼїсти те, що категорично не хочете їсти?
Я хочу їсти самі наполеони з кавою,що далі?) Так,змушую себе,обмежую.
КинДза• 23 июля в 17:50
Раніше рвала на собі волосся і ненавиділа себе(((
Що я за мама, у якої не їсть дитина-погана виходить!
Ото дурна була!!!!)
Автор, іще ні одна дитина не вмерла від голоду при наявності їжі . Відпустіть ситуацію
Якщо аналізи нормальні-забийте!
Єдине, приберіть перекуси: цукерки, сік, печиво
Ото дурна була!!!!)
Якщо аналізи нормальні-забийте!
Сплюшка• 23 июля в 17:51
Ответ дляДаЗдраПерма
Ви реально хочете їсти самі наполеони? Ну спробуйте хоча б пару днів
Зазвичай люди люблять певні продукти/страви і не люблять якісь інші? Навіщо когось примушувати їсти те, що йому не подобається, для мене загадка
годовасик• 23 июля в 17:51
Годую тим що їсть. На жаль одна моя дитина не буде їсти , і всі вище запропоновані варіанти не працюють.
Покращена• 23 июля в 17:52
Ответ дляДаЗдраПерма
питання про інше
є якийсь продукт, якась їжа, яка вам категорично не до смаку.
ви примушуєте себе це їсти?
ДаЗдраПерма• 23 июля в 17:52
Ответ дляСплюшка
Так,хочу кожен день,або медовик,люблю їсти вуглеводи,але розумію що так некорисно,тому стараюсь повноцінно харчуватися і навіть рибу їм,яку не люблю.
Покращена• 23 июля в 17:53
Ответ дляКинДза
Ото дурна була!!!!)
Якщо аналізи нормальні-забийте!
Ото дурна була!!!!)
Якщо аналізи нормальні-забийте!
автор питає про ’щось’
тобто, якийсь конкретний продукт або страва.
КинДза• 23 июля в 17:54
Ответ дляПокращена
автор питає про ’щось’
На конкретний продукт іще більше треба забити !)))
Я теж не люблю деякі конкретні продукти-жива і здорова слава Богу