ША! я прийшла!• 24 июля 2025

Залишили мамочку на заправці

Ситуація така - автобус із Польщі в Германії вночі зупинився на заправці. Одна роззява вийшла, залишивши двох дітей 8 і 13 років всередині. Автобус поїхав без неї, пропажу виявили через 5 годин, при перетині кордону.
Історію цю прочитала на іншому форумі, більшість дотримується думки, що винен водій, бо він має розшукувати усіх роззяв, які не зрозуміли, що стоянка 10 хвилин і пішли собі швендяти, впевнені, що їх мають розшукувати і під білі рученьки заводити у автобус.
А як вважають наші порадниці
Результат:
вже голосів: 570
260 (45.61%) Вина пасажира
255 (44.74%) Винен водій
55 (9.65%) Ваш варіант у коментарях
DianaDee• 24 июля 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Поїзд то трохи інше, рухається по розкладу
+ в потязі є туалет, і всі так масово не виходять на зупинках.
також часто утворюється черга, і за 10 хв встигнути в туалет з дитиною важко.
про flixbus часто читаю, що систематично забувають пасажирів.
oboeva• 24 июля 2025
Ответ дляШалена красуня
Водитель обязан проверять количество пассажиров
Где в правилах есть такой пункт?Ничего он не обязан.
Колгоспниця• 24 июля 2025
Ответ дляМаурита
Водитель обязан проверить пройтись все ли пассажиры на местах.
А может ей плохо стало или в туалете задержалась.
К тому же у водителя есть телефоны пассажиров.

хотя и странно, что соседи промолчали и дети...
Вообще не странно. Зимби общество..
Трусиковед• 24 июля 2025
Це я могла бути, їздили в червні у Польщу з сином. А в мене прихватило живіт, дитина в автобусі, а я на кожній зупинці др туалету. Сажусь, мама, де ти лазиш, а якщо автобус поїде без тебе. Ну що, синок, якщо мати немає, начинаєш кричати на весь автобус, зачекайте , маман забули
Бяки-козяки• 24 июля 2025
flixbus правила перевозок = 9.8 Під час перерв, зупинок або перевірок співробітниками поліції пасажири повинні покинути автобус на вимогу водія або обслуговуючого персоналу. Під час перерви пасажир зобов’язаний дотримуватися тривалості перерви, яку оголосив водій або обслуговуючий персонал. Якщо пасажир не повернувся до автобуса після зазначеного часу, водій має право продовжувати рейс та не несе відповідальності за відсутність пасажира після закінчення оголошеної перерви.
Цветов Мне срочно• 24 июля 2025
Ответ дляDianaDee
Бо в фликсбус є туалет в автобусі і вони нікого не шукають і не чекають, є чітке попередження про тривалість зупинки а там сам думай йди гуляй або стій пильнуй .
Неробименінерви• 24 июля 2025
Водитель не обязан присматривать за пассажирами. Пассажиров 50
Это полностью ответственность пассажира
Считают людей только гиды ( сопровождающие) в турах
Та прям багіня• 24 июля 2025
никто никого не обязан бегать и искать
есть четкие рамки, все остальное зависит от желания самого водителя
Гладиолус• 24 июля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Десь прописані такі його обов´язки?
ні. Він везе дорослих людей, які самі відповідають за свої дії.
Альдебаран• 24 июля 2025
Ответ дляШалена красуня
А в поїзді теж зобов´язаний провідник перевіряти? Чи начальник поїзду? Вина водія лише, якщо він поїхав раніше , ніж було обумовлено
90x60x90• 24 июля 2025
Я їзжу по Україні часто автобусами і маршрутками. ЗАВЖДИ! Водій після тривалої зупинки рахує пасажирів і питає пасажирів чи всі на місці, чи сусіди прийшли. Тож в цьому випадку є провина водія , що не подивився віьні місця і не запистав у пасажирів чи всі сусіди на місці. Ну і дивна ситуація, що ні діти ні сусіди 5 годин цього не помічали - це просто звичайна байдужість людей.
Гладиолус• 24 июля 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Тобто заплатив гроші за квиток і обов´язки водія закінчуються?
його основний обов´язок - безпечно кермувати.
На циголках• 24 июля 2025
Я ездила с другими перевозчиками. И всегда водитель просил , чтоб посмотрели, все ли соседи на месте.
Точу ляси• 24 июля 2025
Недавно читала тоде в Польше оставил на заправке маму с ребёнком ночью. Они там и ночевали до утра. она без телефона вышла .
Это уже не случайность, а закономерность.
Аль де Барановна• 24 июля 2025
Плюс одна фобия(( Значит, нужно иметь номер телефона водителя и по возможности кого-то из пассажиров. Если что...
ЖенаАйтишнеГа• 24 июля 2025
Ответ дляШалена красуня
Он то может и обязан, а мамашка не обязана быть рядом с детьми, а не швендить фиг знает где.. в таком случае можно было и детю, которому 13 лет сказать, что мама где-то потерялась... та и 8 как бы уже не маленький... короче, все странные..
DianaDee• 24 июля 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
как правило туалеты там закрыты
БоВжеВільна• 24 июля 2025
Перевозчики вообще охренели
Светка-пипетка• 24 июля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Чого мама не подзвонила, я теж незрозуміла. Діти спали, то була ніч
Може їй погано стало в туалеті? Не подумали?
ЖенаАйтишнеГа• 24 июля 2025
Ответ дляТрусиковед
ну можно в таком случае водителя предупредить, что так и так, с животом проблема, пожалуйста, без меня не уезжайте, а я постараюсь максимально по быстрому.. ну и да, чтоб ребенок, если шо, кричать начал..
ПуГоФФка• 24 июля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Там двоповерховий автобус. Скільки він буде їхати, якщо на кожній зупинці перевірятиме наявність пасажирів?!
Я так розумію, ви ніколи на такому не їздили.
Примарочка• 24 июля 2025
Мамаша виновата
Сладкий лимончик• 24 июля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Автобус приблизно такий
Я скільки їздила автобусом за кордон, водії, або стюарди завжди перевіряли.
Ну ниче се• 24 июля 2025
тут многие пишут, что ’водитель не должен’. А потом водителю возвращаться, разбираться с детьми и вещами, скандалить, ругаться. Некужели это все стоит минуты проверки?? Водитель (а их всегда два) может пройти по салону и спросить все ли на месте, у всех ли вернулись соседи. Спросил бы - не было бы потом проблем
Бяки-козяки• 24 июля 2025
Ответ дляНу ниче се
Зачем возвращаться? Это его должны догонять...
Цветов Мне срочно• 24 июля 2025
Ответ дляDianaDee
как правило туалеты там закрыты
Яке правило? Туалети там постійно працюють, на маршруті по Європі навіть не має остановок біля туалетів.
автор ША! я прийшла! • 24 июля 2025
Ответ дляТочу ляси
Доки люди будуть вважати, що за них мають думати інші, це і буде закономірністю
2410diana2410• 24 июля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
А коли ви заплатили гроші за квиток на поїзд, у обов´язки провідника входить шукати по перону тих, хто не зрозумів, що є розклад руху?
Это другой вид транспорта. В самолете, к примеру, бывает, что в громкоговоритель зовут опаздывающих пассажиров. Могут даже задержать рейс
Мій не такий• 24 июля 2025
Ответ дляШалена красуня
И пересчитывать всегда. Или еще они говорят, посмотрите есть ли ваш сосед на месте
Тётушка Лошадь• 24 июля 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Їздила багато раз фліксбусом, водії тільки перевіряють нових пасажарів, зупинки короткі постійно заходять та виходять люди, прослідкувати хто вийшов бо його зупинка а хто загубився нереально, тож відходити далеко від автобуса не можна і винна тільки сама пасажирка.
💩 теж біля автобусу чи можна в туалет відійти?
Там може стати погано? Може зламатися замок? Може не ловити звʼязок? Може розрядитися телефон?…..
Ну що ви таке пишете