Дама с заначкой• 24 июля 2025
кто искал репетитора на платформе Preply
Всем привет! Возник вопрос по платформе Preply. Ищу варианты изучения английского и чат джипити посоветовал именно ее. Странно, но раньше никогда о такой не слышала, детям репетиторов всегда искала на Буки.
Кто-то занимался на Preply? какие там подводные камни (цены очень низкие)? У меня сложилось впечатление, что там не репетиторы, а в основном носители языка сидят
Буду благодарна, если кто-то поделится своим опытом
Бамбарбия! Кергуду.• 24 июля 2025
Я займалася з рік, змінила кілька викладачів, поки знайшла саме свого, пізніше вона сама запропонувала перейти в ТГ, тому що їй невигідно було працювати через Приплай.
Я була лише рада, тому що з підпискою не повністю розібралася і мені здається кілька занять просто згоріло, бо їх там ще треба використати в якийсь конкретний термін.
Дама с заначкой
• 24 июля 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
ви з носієм / англомовним займаєтеся?
Бамбарбия! Кергуду.• 24 июля 2025
Ответ дляДама с заначкой
ви з носієм / англомовним займаєтеся?
Ні. Наша дівчинка флюентлі, що живе за кордоном та працює в анггломовному середовищі
Дама с заначкой
• 24 июля 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Вот, наверное, мне тоже что-то такое нужно. А сколько платите за урок, если не секрет?
Бамбарбия! Кергуду.• 24 июля 2025
Ответ дляДама с заначкой
20 дол/година
Бамбарбия! Кергуду.• 09 августа 2025
Ответ дляskyandsun
Можете поділитися контактом?
@elizabeth_seagull
я не в курсі, чи набирає вона зараз учнів, уточнюйте будь ласка