Библиотекарь• 24 июля в 11:23

У кого дети сдавали нмт по английскому?

Какой уровень английского у ребёнка был?
Почему возник вопрос.
Ходит сын на курсы, у него в2.
Я думаю, что это нормальный уровень.
Курсы цепляются, чтобы покупала дальше, спросила за нмт, а они мне типа, какое нмт, ему уровень подтягивать нужно.
И что-то я зависла
ПесиКот• 24 июля в 11:24
Я не зная английского совсем, сдал НМТ на 134 балов
сладкий_ноябрь• 24 июля в 11:36
В2 підтверджений і є сертифікат міжнародний чи В2 самі курси йому визначили?
автор Библиотекарь • 24 июля в 11:45
Ответ длясладкий_ноябрь
Курси, коли він вступав
сладкий_ноябрь• 24 июля в 11:47
Ответ дляБиблиотекарь
Курси, коли він вступав
:) курси можуть йому хоч С2 намалювати
А реальний рівень покаже лише пройденій і зарахований екзамен на сертифікат
Бабульція• 24 июля в 12:02
В2 от курсов это вообще ниочем.
Об уровне знания языка говорит международный сертификат только
автор Библиотекарь • 24 июля в 12:31
Ответ дляБабульція
В2 от курсов это вообще ниочем.
У вас ребёнок сдавал нмт по английскому?
66сезон666серия• 24 июля в 12:31
Мой сын сдавал анг. Знает неплохо, но были вопросы с подвыпердом(((

Сдал на 178
Блондинка в Законе• 24 июля в 13:31
Ну, ні. С1- С2 більш професійно- орієнтовані рівні. Вам треба шукати репетитора, хто до НМТ готує і всі нюанси знає. Точно буде більше толку, ніж всього потроху, а конкретно нічого.
Бандитка Сью• 24 июля в 13:43
Донька здала на 185 б. Навчалась в мовній школі не один рік. Підтвердженого рівня немає. Донька колеги не здала англійську мову на нмт, не набрала прохідний бал. Теж ходила раніше до репетитора і останні 2 роки на курси, але інша школа . НМТ це ще і про везіння, так як здають в різні дні і завдання різні.
Маю декілька думок• 24 июля в 14:32
Мій здав на 200. Займався з репетитором. Ну і рівень на курсах може дуже відрізнятися від реального рівня
Буся-9dbf• 24 июля в 23:38
Мій здав на 200,без мовних курсів і репетиторів.
kanni• 26 июля в 01:26
Ответ дляМаю декілька думок
А можете своего репетитора по английскому посоветовать?
Маю декілька думок• 26 июля в 11:31
Ответ дляkanni
Так,написала
Единорог помог• 27 июля в 12:06
Як репетитор скажу, що те що дитина пройшла курс B2 не є гарантією того, що знання всіх чотирьох мовленнєвих навичок відповідають рівню. Саме тому, часто радять проходити один і той самий рівень двічі, але по різним матеріалам. Для того, щоб вийти на рівень
Единорог помог• 27 июля в 12:08
Інший момент, це те, що НМТ, як і будь-який екзамен, має свою специфіку. Важливо розуміти стратегії і готуватися саме до конкретних завдань
автор Библиотекарь • 27 июля в 12:13
Ответ дляЕдинорог помог
Дякую за Вашу відповідь.
Мене цікавить саме, чи достатній рівень щоб обирати англійську на нмт. Саме це я хотіла дізнатися.

Бо в нас на роботі английска є, то прям знаючі її люди потрапили на в1.
То я думала, що в2, то прям добре
Полуничка• 27 июля в 12:44
До чого рівннь і курси. Є репетитори, що готують до НМТ. В нашому місті одна три роки поспіль має 200 бальників. Син подруги серед них, шкільний бал 10 , не спецклас, не олімпіадник взагалі. Зробив за 20 хв, бо всі завдання для нього були легкі. В2 офіційний сертифікат є.
Единорог помог• 27 июля в 14:59
Ответ дляБиблиотекарь
Дякую за Вашу відповідь.

То я думала, що в2, то прям добре
B2 це той, рівень, який потрібний для НМТ
Единорог помог• 27 июля в 15:00
Ответ дляПолуничка
Це ще раз підтверджує, що має бути відповідний рівень мови + відпрацьована стратегія виконання завдань. А курси до того, що на них вчать мову на відповідний рівень або готуються до екзамену відповідно
Полуничка• 27 июля в 15:14
Ответ дляЕдинорог помог
У моєї В2, це ж не надто багато. Спілкується, їздить по обміну саме англомовні програми, але НМТ не ризикнула з іноземної, бо там рандом, а їй треба 195+. Стратегія то реально 60-70% на будь-якому предметі
Chanta• 24 августа в 19:37
Ответ дляМаю декілька думок
Вітаю! Якщо є можливість, напишіть контакти вашого репетитора. Дякую!
julylu• 17 сентября в 11:04
Ответ дляМаю декілька думок
Вітаю! Поділіться, будь ласка, контактами Вашого репетитора з англійської
Маю декілька думок• 17 сентября в 16:55
Ответ дляjulylu
Написала