Пушкининиана• 24 июля в 12:52
Куди полетіти в кінці жовтня
Щоб тепло, море, сервіс і було що подивитись. Ну і не за всі гроші світу
Щедрик ведрик• 24 июля в 13:14
Поддержу вас. Была в Турции в октябре трижды, в прошлом году с 13 по 24. Шикарно. В этом году уже тоже купила авиабилеты с 5 по 16 октября.
Амбасадор щастя• 24 июля в 13:15
Ответ дляLizavel
Сколько раз вы были в октябре в Турции?
15 разів, 1 раз з них не в сезон
Амбасадор щастя• 24 июля в 13:17
Ответ дляLizavel
Если нормальный отель,то все будет хорошо
ми завжди летаемо в 5*
Турагенція Tourdream• 24 июля в 13:25
Ответ дляАмбасадор щастя
Тому що, вже не сезон, небагато туристів, й вони економлять.
У Туреччині багато готелів працює круглий рік. Особливо готелі пристойного рівня, у тому ж Білеку, наприклад. І сервіс у них цілий рік на одному рівні, це стандарти такі. У несезон у готелях проводять різні заходи, конференції, збори спортсменів, якихось творчих колективів. Також європейські пенсіонери люблять приїжджати у такі готелі ’на зимівлю’
Так, концепція зимова та літня можуть відрізнятися, але ж не до того, щоб економити та псувати репутацію готелю..
ЖаннаНеАгузарова• 24 июля в 13:45
Ответ дляАноним_
из каира???
наверное, перенесли
Так мова була про Чамьюва а не про Каїр, щось пропустила ?
Самая СоветЧиваЯ• 24 июля в 14:42
Ответ дляАмбасадор щастя
15 разів, 1 раз з них не в сезон
Наступного разу візьміть словничок української мови, почитайте на пляжі, тоді оцінИте, коли лІтають в Туреччину у жовтні)
Амбасадор щастя• 25 июля в 08:37
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
як це доречно