БеллаДонна• 24 июля в 17:26
Вступ. Скасування заяви та повторна.
У когось була ситуація, коли скасували заяву на вступ до університету і потім подали знову ? Спеціальність, все те саме, просто треба було поставити іншу позначку,з можливістю переведення на бюджет. Завтра подзвоню у приймальну комісію все одно, але може у когось вже був подібний досвід ?
Шалена невинність• 24 июля в 17:28
Ви б завтра не телефонуйте а відразу ідіть до вузу. Бо можливо це глюк а можливо вас хочуть перевести на бюджет або викинути з нього.
Ви не забувайте що бюджет набирають від дати подачі заяви. Тому не зволікати а підійти і все вияснити.
Мальчижка• 24 июля в 20:17
Син скасував 7 заявок, подав нові. Поки не прийняли до роботи, вони подавались на старі місяці, після прийняття в роботу видалив і подав 6-ю пріоритетністю. В комісії це бачили, не сказали, що якість поблеми будуть.
шальная мама• 24 июля в 20:18
Ответ дляШалена невинність
Ну что вы пишете? Заявления с приоритетами расставляются в списке по конкурсному балу, а не по дате подачи
Мальчижка• 24 июля в 20:19
Ответ дляшальная мама
Приоритетность выбирается абитуриентом, он сам проставляет её.
БеллаДонна
• 24 июля в 20:54
Ответ дляМальчижка
Дякую. Я за це переживала, щоб не було проблем через скасування.
Стрибну в гречку• 24 июля в 22:31
Нема такої позначки. Можливість Переведення на бюджет - це пільга, яка вноситься зво і підтягується на всі ваші заяви автоматично. Уточніть, що ви маєте на увазі?
БеллаДонна
• 25 июля в 07:56
Ответ дляСтрибну в гречку
Моя заява була подана на контракт, а треба було на бюджет, все таки.