Ранковий базар• 24 июля в 22:38
Порадьте крем для рук з дозатором
Хочу купити велику банку крему для рук. бажано з дозатором, щоб стояв на робочому столі. бачила sisters aroma ,mixa є такі в великих банках. хто користувався? чи можете порадити будь який інший. дякую!
короткопамятна• 24 июля в 22:50
Ответ дляМамаша в бигудях
фото
За крем на втором фото плюсую.Только им и пользуюсь
Мамаша в бигудях• 24 июля в 23:07
Ответ длякороткопамятна
Перший теж не поганий
Яйцеголовая• 24 июля в 23:07
От мій, на тумбі біля ліжка)) Аромат неймовірний, поглинається швидко, але це не прям крем, якщо дуже суха шкіра слабенький. Але на літо ідеальний засіб для рук
У ванні ще 2 інших, усі з дозаторами, зручно
Снегурочко• 24 июля в 23:34
В такой набор входит мыло и крем для рук
На Нотино много наборов, все с дозаторами.
sisters aroma косметика не соответствует цене. Сомнительная марка
Пес Патрон• 25 июля в 00:04