Снідаю авокадо• 25 июля 2025

Розвелись з чоловіком, його батько присмерті і мою дочку залякують

У дочки депресивного тривожний стан. Дідусь, зі сторони батька присмерті, дочка хоче поїхати попрощатись, але починають дзвонити родичі бувшого чоловіка і розповідати що її психіка цього не втримає. Спочатку дзвонять мені, я говорю що не так все страшно як вони описують і моя дочка може поїхати. Тоді вони дзвонять до неї і залякують. Через свій психічний стан дочка їм вірить і не їде. Завтра похорони. Ви б повели свою дитину попрощатись з дідусем,? Дочка цього хоче, але щоб сім´ї тата не було поряд. Це неможливо. Ви б пішли на похорони після такого?
Сижу_и_плачу• 25 июля 2025
Так при смерти или завтра похороны?
ПолБатона• 25 июля 2025
Какие похороны?! Он же жив ещё 🤷🏻‍♀️
автор Снідаю авокадо • 25 июля 2025
Ответ дляСижу_и_плачу
Так при смерти или завтра похороны?
Помер в середу, дочка хотіла поїхати у вівторок. Її ,, ненав´язливо,, відмовили
ЖующаЯКонфету• 25 июля 2025
Так а возраст дочки какой?
автор Снідаю авокадо • 25 июля 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Так а возраст дочки какой?
ПолБатона• 25 июля 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Если человек в чем-то уверен, то нелегко отговорить
И у меня вопрос зачем вообще человеку с расшатанной менталкой такие мероприятия 🤔🤨
Love_Love_Love_• 25 июля 2025
Звідки родичі знають номер доньки і для яого вона їм відповідає? Хоче їхати, нехай їде завтра на похорон дідуся який присмерті
Хочу на Балі• 25 июля 2025
це як треба не любити свою дитину, щоб її туди пхати, їй і так зле, то відчіпіться
ПолБатона• 25 июля 2025
Ответ дляХочу на Балі
Назло родственникам будто повезет)
автор Снідаю авокадо • 25 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Пояснюю на пальцях для розумних інакше. Дід при смерті. Внучка хоче зустрітись. Її відмовляють. Дід вмирає ( вау, люди не вічні, але шок). Внучка хоче їхати на похорони де її ніхто не хоче бачити ( вау, знову шок, як можна хоронити того хто два дні тому був живий).
ПолБатона• 25 июля 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
У девочки диагноз
Почему какие-то ’ужасные родственники’ со стороны отца больше волнуются о девочке, чем её мать?
Зачем ей это? Похороны
Это тяжело даже для более взрослых и псих стабильных людей
ПолБатона• 25 июля 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Вы бы сразу написали нормально, вопросов бы не было 🙄
Хочу на Балі• 25 июля 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
у вас ліміт на дієслова минулого часу?
автор Снідаю авокадо • 25 июля 2025
Ответ дляПолБатона
У девочки диагноз
Зачем ей это? Похороны
Тому що вона хоче. Тому що її відсунули від тієї сім´ї після розлучення, а дідусь не мав права голосу через паркінсона. Це її останній шанс попрощатись з дідусем. Не дали при його житті, може після смерті. Але образа на сім´ю батька не дає їй спокою
автор Снідаю авокадо • 25 июля 2025
Ответ дляХочу на Балі
у вас ліміт на дієслова минулого часу?
Ні, у мене ліміт на пояснення для розумних інакше.
ПолБатона• 25 июля 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Что?!
ПолБатона• 25 июля 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Слушайте, если бы так хотели, то уже были бы там
ДА да да• 25 июля 2025
Сказати донці, що не варто їхати, враховуючи позицію тієї сторони, що будуть її діставати скоріше за все, а в неї і так буде стан розбитий. Запропонуйте поїхати разом на наступний день після похорону з нею на кладовище.
автор Снідаю авокадо • 25 июля 2025
Ответ дляПолБатона
Что?!
Удалено администрацией...
ПолБатона• 25 июля 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Удалено администрацией...
Не только у дочери диагноз, как вижу
автор Снідаю авокадо • 25 июля 2025
Ответ дляПолБатона
Не только у дочери диагноз, как вижу
Ага. Спадкове.
Воздух в банке• 25 июля 2025
Автор, дочь принимает препараты? На мой взгляд, нужно беспокоиться, прежде всего, об эмоциональном состоянии дочери, как она это переживет, а не о том, что родственники не хотят ее видеть. Они не могут запретить.
все по ГОСТу!• 25 июля 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Удалено администрацией...
Хрюкотали зелюки - вы как после телемарафона
Магиня• 25 июля 2025
Ответ дляПолБатона
Незачем
Заставляличка• 25 июля 2025
Ответ дляПолБатона
Не только у дочери диагноз, как вижу
Это из Алисы в стране чудес, Л. Кэрролл
ПолБатона• 25 июля 2025
Ответ дляЗаставляличка
Это из Алисы в стране чудес, Л. Кэрролл
Это не в тему) странный ответ)))
P. S. Я про автора 😌🌷
Дама_из_рекламы• 25 июля 2025
Я бы прислушалась к более разумным доводам родственников и не повезла депрессивную дочку на депрессивное мероприятие, чтоб не усугублять состояние ребенка.
Магиня• 25 июля 2025
А кто будет нести ответственность,если состояние ухудшится ?
Не люблю натовп• 25 июля 2025
А когда развелись? Насколько дочь была близка с дедушкой?
Кокосиха• 25 июля 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
как у него протекало паркинсона? Он не говорил уже?