ХвилювАллочка• 25 июля в 10:55

Нереалізованість в кар´єрі

Всім привіт!)
Мені зараз 26 років, за освітою я вчитель історії, але ніколи не працювала. Працюю зараз торговим представником по садовій та будівельній техніці + інструменти. Зп залежить від виконання плану, ще підробляю написанням курсових та дипломних робіт на замовлення. Мене постійно турбує те, що я ніяк не реалізувалась в кар´єрі. Вже який раз збираюсь записатись на курси, але до тепер не записалась. Та я навіть не знаю на які саме курси, ніби ідей багато, але в жодній поки не впевнена. В когось була така проблема?
Оце потужно• 25 июля в 10:56
Курси реалізації в кар´єрі?
УбилаКеннеди• 25 июля в 10:57
Можно пойти на завод.
Посудомойка• 25 июля в 10:57
А курси = реалізованість?
автор ХвилювАллочка • 25 июля в 10:58
Ответ дляПосудомойка
А курси = реалізованість?
Ні, звичайно
автор ХвилювАллочка • 25 июля в 10:58
Ответ дляОце потужно
Курси реалізації в кар´єрі?
Ні, графічного дизайну або СММ
Посудомойка• 25 июля в 10:58
Ответ дляХвилювАллочка
Ні, звичайно
Тоді не розумію вашого питання
автор ХвилювАллочка • 25 июля в 11:00
Ответ дляПосудомойка
Тоді не розумію вашого питання
Курси дають можливість отримати нові знання та спробувати себе в іншій сфері
Посудомойка• 25 июля в 11:01
Ответ дляХвилювАллочка
То можливість спробувати, а не реалізуватися.
Пробуйте.
Забобонний фрукт• 25 июля в 11:02
У вас стоит вопрос реализованности или заработка на другом уровне? Это как бы разные вещи
СМСница• 25 июля в 11:02
Чому не хочете спробувати працювати за фахом? Вчитель історій, права, соціальний педагог. Спочатку грошей буде небагато, але потім категорії напрацюєте, репетиторство чи ті сами курсові удете і далі писати.
Ця робота дасть вам відчуття реалізації. Морально важко, але якщо готові, спробуйте.
Бабка-ежика• 25 июля в 11:04
ну а що вам подобається робити? до чого лежить душа? туди і йдіть, цьому і навчайтесь. я от заздрю людям, які займаються тим, що їм подобається.
СММ досить творча робота, мені здається.
але може ви проявите себе і в продажах газонокосарок, станете начальником відділу, от вам і кар´єра. потім свій бізнес заведете, через СММ просуватимете). от уже й користь від навчання).
(я прям сьогодні коуч)))
автор ХвилювАллочка • 25 июля в 11:04
Ответ дляСМСница
Зараз в школі не великі зп. Репетитором я колись підробляла, але якщо не багато учнів, то це не дуже вигідно. В мене було лише їх кілька
автор ХвилювАллочка • 25 июля в 11:06
Ответ дляБабка-ежика
(я прям сьогодні коуч)))
Дякую за пораду) я думала відкрити не великий магазин садової техніки, продавати як офлайн так і онлайн, але не знаю наскільки це буде прибутково
Бабка-ежика• 25 июля в 11:19
Ответ дляХвилювАллочка
підіть хоча б на Прометеусі пройдіть курс з підприємництва.
почніть із чогось. ось цю свою енергію нереалізованості спрямуйте в конструктивне русло.
Lacrimo• 25 июля в 15:43
Зарплата і карʼєра це не одне і теж . В Україні часто карʼєра і посада - це про малу зп. А курси абсолютні нічого не гарантують. Щоб іти графічним дизайнером - треба хоч трішки малювати, мати творчу жилку. Тут люди з 2 курсами, художкою, архітектурною освітою, досвідом викладача по спеціальності не змогла знайти роботу графічним дизайнером. В Україні трішки не ті зростаючі дизайнерській часи, кажу навіть по своєму досвіді! Теж маю гарну освіту в дизайні і архітектурі. А от до прикладу про першу - зате знайшла роботу в Канаді! Пройшовши 4 місячні онлайн курси по архітектурі/ ландшафту, підтвердила укр диплом. Отак от... я сама хотіла на курси походити, але як взнала ціну, і перспективи ... лишніх грошей отак викинути в пустоту немає. Це треба після курсів зразу же найти роботу чи практику! Пару місяців після курсів і ніхто на курси як факт навіть не дивляться уже.