Блондинка в Законе• 25 июля в 11:31

Ремонт. Питання по кухні.

Майже завершили ремонт, і треба замовляти кухню. Не вкладаємось в бюджет, тому вирішили на рік-два замовити найпростішу з Епіцентра.
Питання, що наклеїти над робочою поверхнею?
Що простіше монтувати, дешево і хоч якось захистить стіну?
Підкажіть, будь ласка, якісь ідеї.
Кухня 2,5
Укр_жіночка• 25 июля в 11:32
Пленка есть самоклеющаяся на фартук..
Кошка Мурка• 25 июля в 11:34
Обоі + скло .
Або матеріал як стільниця . Він дешевий і дуже стійкий (дивились матеріали у компанії Віяр ?)
Доречі там ви змогло б скласти кухню самі . І недорого
сладкий_ноябрь• 25 июля в 11:35
Я б знайшла гроші на нормальну кухню і ставила її. Не бачу сенсу метатися і чекати.
База_птеродактилей• 25 июля в 11:36
Віяр? і Епіцентр? хоч трохи різницю відчуваєте? У Віярі вартість не бюджетна аж занадто.
З найбюджетнішого - це самоклеючі панелі
andrey_spec• 25 июля в 11:36
взяти таку ж плиту, як стільниця, але тонше, вона може півсантиметра товщиною + плінтус. Ті, хто будуть встановлювати, до стіни за 20 хвилин прикрутять, і буде добре
автор Блондинка в Законе • 25 июля в 11:37
Ответ дляУкр_жіночка
Пленка есть самоклеющаяся на фартук..
а її потім можна зняти? і чи не буде воно відклеюватись постійно?
Укр_жіночка• 25 июля в 11:38
Ответ дляБлондинка в Законе
конечно можно снять..
автор Блондинка в Законе • 25 июля в 11:38
Ответ дляКошка Мурка
Обоі + скло .
та якщо скло, то можна і без шпалер.
В Епіцентрі кухня готвоа до 15 тис. В Віярі треба майстра, який це все зробить, вони там без точних розмірів кодної полички навіть прорахувати не можуть.
автор Блондинка в Законе • 25 июля в 11:40
Ответ длясладкий_ноябрь
нормальна кухня за нашим проектом - біля 300 тис.
Тому поки не варіант.
автор Блондинка в Законе • 25 июля в 11:41
Ответ дляБаза_птеродактилей
Віяр - це точно не найдешевший вараінт, більше того - не найпростіший 100%.
А що це за панелі?
автор Блондинка в Законе • 25 июля в 11:42
Ответ дляandrey_spec
ооо до речі, це гарний варіант. Ми замовляємо готову кухню, і там вже є в комплекті стільниця, але мені не принципово, щоб вона була така ж.
Блондинка в Шоколаде• 25 июля в 11:43
Ответ дляБлондинка в Законе
Тому поки не варіант.
Щось дорого для такого малого розміру. Вас намахали. Ми прораховували кухні в п´ятьох місцях - вартість в два-три рази відрізнялася.
Краще поставити зразу нормальну, ніж гроші на вітер, нічого немає такого постійного, як тимчасове.
ПушАпница• 25 июля в 11:47
Ответ дляБлондинка в Законе
Тому поки не варіант.
Що це за кухня 2,5 м за 300 000?
автор Блондинка в Законе • 25 июля в 11:47
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
не намахали, це меблі у кухню-вітальню, там довжина - майже 7 м.
Мені на перший час вистачить і 2,5 м.
І різниця зараз платити +/- 300 без техніки і на рік-два - 20 тис, все ж відчувається.

Тим більше, у нас зараз 300 тис і немає, це б довелось брати кредит, і ті ж 20 тис витратили б на відсотки по кредиту. Все прораховано вже)
Дуже дорого зараз робити ремонт.
автор Блондинка в Законе • 25 июля в 11:49
Ответ дляПушАпница
Що це за кухня 2,5 м за 300 000?
я тимчасову замовляю 2,5, а наша за дизайн-проектом - більше 7 метрів. Тому така ціна.

Я бачила кухню 4 метра за 35 тис евро, правда з островом. Кухня прям вау, але мене здивувало те, що вона в ЖК, який зовсім не преміальний. І чомусь люди вирішили замовити такі дорогі меблі. Кожному своє мабуть)
ПушАпница• 25 июля в 11:50
Ответ дляБлондинка в Законе
Мені на перший час вистачить і 2,5 м.

Дуже дорого зараз робити ремонт.
Автор, робіть краще зараз шматок нормальної кухні.
Робила ремонт 4 роки тому, заїхали в квартиру 2 роки тому. Те, що не зробилося тоді, так і стоїть. Дрібниці типу шафа над бойлером і т.д.
сладкий_ноябрь• 25 июля в 11:50
Ответ дляБлондинка в Законе
Тому поки не варіант.
Ну це ж не 300 тис уе.
Нормальна ціна для хорошої кухні.
Це не аж такі великі гроші, щоб купувати хз що лише на два роки
Блондинка в Шоколаде• 25 июля в 11:51
Ответ дляБлондинка в Законе
Мені на перший час вистачить і 2,5 м.

Дуже дорого зараз робити ремонт.
Багато де є оплата частинами без переплат. Ви зважте всі варіанти. Це такий гемор потім все розкурочувати, і через два роки це аже буде 450 тисяч.
Ми пнреїхали в дім - була лише кухня і ліжка всім, гроші скінчилися. За півтора роки докупили все інше, але ж це просто дивани комоди, крісла, шафи були, без демонтажу, монтажу, різання.
автор Блондинка в Законе • 25 июля в 11:51
Ответ дляПушАпница
не вийде зробити шматок, ніяк не вийде, бо і так є кредит, який доведеться виплачувати. Квартира в новобудові, робимо ремонт, щоб можна було переїхати і жити.
сладкий_ноябрь• 25 июля в 11:52
Ответ дляПушАпница
Так і є
ПушАпница• 25 июля в 11:52
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну це ж не 300 тис уе.
Нормальна ціна для хорошої кухні.
Після глобального ремонту це як раз можуть бути великі гроші.
Блондинка в Шоколаде• 25 июля в 11:52
Ответ дляПушАпница
Є таке (((((. А потім немає часу, бажання, не помічаєш.
автор Блондинка в Законе • 25 июля в 11:53
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну це ж не 300 тис уе.
Нормальна ціна для хорошої кухні.
серйозно? ну ок.
сладкий_ноябрь• 25 июля в 11:53
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Звикаєш
І за 2 роки та кухня буде вже не 300, а 400
Блондинка в Шоколаде• 25 июля в 11:54
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну це ж не 300 тис уе.
Нормальна ціна для хорошої кухні.
Ви така скрізь багачка великорозумна, коли робиш ремонт - він зжирає все абсолбтно. І навіть 50 тисяч іноді не знаєш де взяти.
ПушАпница• 25 июля в 11:55
Ответ дляБлондинка в Законе
Ну от повірте мені. В мене теж новобудова. Сину замовили дешевший варіант меблів, думали на пару років і поміняємо. Та зараз і думок немає щось міняти. Як тільки ви заїдете і трохи облаштуєтесь, то все. Зараз війна, вилазять інші проблеми. Та ваша кухня з епіцентру буде на роки.
Козачка• 25 июля в 11:55
В мене також дуже компромісний варіант кухні, самоклеючі ПВХ панелі. Сама кухня дісталась від попередніх власників, теж перефарбувала під себе. Перше фото - до, друге в процесі, останнє остаточний загальний вигляд.
автор Блондинка в Законе • 25 июля в 11:56
Ответ длясладкий_ноябрь
Звикаєш
ми вже на ремонт витратити сумму як енна-кількість таких кухонь за 300 тис)) Викинути 3 тумби тимчасової кухні - не бачу якось складності. Тому і не розглядаємо варіант клеїти плітку чи ще щось. Треба варіант, який легко монтується і знімається.
Буде 400, значить так і буде, що тут поробиш.
Хочу в БАНю• 25 июля в 11:57
Ответ дляКошка Мурка
Обоі + скло .
Віяр і не дорого?))) Я ходила на вихідних смітника два висувних сподобались, глянула на сайті 5тис грн))) Навіть нічого дешевого не бачила.
автор Блондинка в Законе • 25 июля в 11:57
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
та де, в кредитному ліміті)
але набиратись тих кредитів під час війни точно не найкраще рішення( і він вже і так є.