Блондинка в Законе• 25 июля 2025

Ремонт. Питання по кухні.

Майже завершили ремонт, і треба замовляти кухню. Не вкладаємось в бюджет, тому вирішили на рік-два замовити найпростішу з Епіцентра.
Питання, що наклеїти над робочою поверхнею?
Що простіше монтувати, дешево і хоч якось захистить стіну?
Підкажіть, будь ласка, якісь ідеї.
Кухня 2,5
ПушАпница• 25 июля 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Є таке (((((. А потім немає часу, бажання, не помічаєш.
В мене було бажання замовити шафу в ванну і столик в спальню. Але там де ми замовляли глобально меблі, не хочуть їхати заміряти малий об єм.
А іти в інше місце вже не хочеться да і не помічаєш цього всього, бо живеш як зомбі між нічними обстрілами і роботою.
Хочу в БАНю• 25 июля 2025
Ответ дляБлондинка в Законе
нормальна кухня за нашим проектом - біля 300 тис.
Тому поки не варіант.
шукайте ще майстрів, я пішла на фірму мені кухню порахували 250тис, знайшла майстра (а не фірму) в нього все теж +- матеріали 100тис
Блондинка в Шоколаде• 25 июля 2025
Ответ дляПушАпница
Ну от повірте мені. В мене теж новобудова. Сину замовили дешевший варіант меблів, думали на пару років і поміняємо. Та зараз і думок немає щось міняти. Як тільки ви заїдете і трохи облаштуєтесь, то все. Зараз війна, вилазять інші проблеми. Та ваша кухня з епіцентру буде на роки.
Ми так два роки без люстр, жили. Зразу не було коштів, треба було чекати деякі довго. Заїхали, а через рік повномасштабна - соловік психонув, поїхав в епіцентр, а вибір там скудний, купив зразу на весь дім тисяч 40 витратив, ще на монтаж 5 тисяч. А вони мені так не подобаються, так бісять, але вже так і будуть весіти багато років, не дивлюся агору ))))
автор Блондинка в Законе • 25 июля 2025
Ответ дляПушАпница
не буде на роки, бо вона буде як мінімум незручна. І виглядатиме в нашому ремонті, як не приший кобилі хвіст))
Але я не розмію, що мені пропонують? у мене НЕМАЄ 300 тис на кухню, це я ще техніку не рахувала, це ще +150 тис.
А купувати дешевшу в 2 рази, але типу на постійну? Для мене це ще гірший вараінт. Але і 150 тис - це також кошти, які треба мати.
ПушАпница• 25 июля 2025
Ответ дляКозачка
В мене також дуже компромісний варіант кухні, самоклеючі ПВХ панелі. Сама кухня дісталась від попередніх власників, теж перефарбувала під себе. Перше фото - до, друге в процесі, останнє остаточний загальний вигляд.
У вас не новобудова. У автора вбухано купу грошей в ремонт і буде потім роками стояти отаке посеред кухні вітальні.
автор Блондинка в Законе • 25 июля 2025
Ответ дляКозачка
дуже гарно вийшло! А де ви такі панелі купували? І чи легко вони потім знімаються?
Бо я одразу думала взагалі нічого не клеїти, але зараз розумію, що буде неймовірний срач, а стіни пофарбовані.
Блондинка в Шоколаде• 25 июля 2025
Ответ дляБлондинка в Законе
та де, в кредитному ліміті)
але набиратись тих кредитів під час війни точно не найкраще рішення( і він вже і так є.
Ой, ми з чоловіком 5 років тому обоє свої ліміти вичерпали - він на ліжка, я на матраси, він на холодильники, я на духовку і витяжку з поверхнею, якось так. Дякувати Богу все виплатили, це було 5 років тому.
автор Блондинка в Законе • 25 июля 2025
Ответ дляХочу в БАНю
Віяр і не дорого?))) Я ходила на вихідних смітника два висувних сподобались, глянула на сайті 5тис грн))) Навіть нічого дешевого не бачила.
Віяр там ще інша проблема, я просила їх порахувати шафу над інсталяцією, вони мені сказали розписати кожну дощечку її розміри.
Тобто не загальні ширина, висота, глибина.
А от скільки там окремих елементів має бути, все треба в міліметрахперерахувати. Задня стінка, бокові, фасади, полички, фурнітура (посилання), ручки, код кольору, номер фасаду
Я зрозуміла, що я таке не осилю)
ПушАпница• 25 июля 2025
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Та ми теж глобально ремонт робили гарний( типу електрика багато точок, сантехніка, вирівнювали стіни, дорогий ламінат) а вже на дрібниці десь здешевили. Ну от купляли розетки, в нас їх 80 шт. Я як подивилась ціну, то казала чоловіку: давай купимо простіші, а там поміняємо, це ж не складно. Так вони і стоять і я навіть не згадую про них, хоча гроші вже є.
Козачка• 25 июля 2025
Ответ дляБлондинка в Законе
Дякую, купувала на Промі, пошуковий запит щось типу ’самоклеюча вінілова плитка’. Такі панелі легко поклеїти, вони добре миються, але клейка сторона дуже липуча - не впевнена, що і демонтувати легко
Блондинка в Шоколаде• 25 июля 2025
Ответ дляХочу в БАНю
В нас так же було. Всі мої нестандартні забаганки втілив, всі нестандартні місця обіграв.
Хоча хотів спочатку втюхати, як у всіх зараз роблять. Деякі фірми не були такими гнучкими, за нестандартні параметри цінники гнули нелюдські.
ПушАпница• 25 июля 2025
Ответ дляБлондинка в Законе
Я не розумію про що ви питаєте зараз. Фартух вам будуть монтувати з кухнею тоді? Ми його робили на етапі ремонту.
Хочу в БАНю• 25 июля 2025
Ответ дляБлондинка в Законе
Я зрозуміла, що я таке не осилю)
Так там лише майстер треба, це мене майстер що я знайшла послав у віяр обрати які мені доводчики подобаються, щоб я глянула як верхні шафи мають відкриватись, смітник дуже сподобався, але я його точно хочу) Дорогий собака, але я на іншому зекономлю)))))
автор Блондинка в Законе • 25 июля 2025
Ответ дляХочу в БАНю
я думаю десь в гаражах можна замовити дешевше, але враховуючи загальну площу і бажання встановлювати лише якісну фурнітуру (бо маю свій негативний досвід з попередньою кухнею, де ми заощадили на цьому), все рівно це буде суттєва сума.

Є такий майстер навіть, але 50-65 тис - це невелика шафа в туалеті над інсталяцією і тумба під умивальник. Це майстер, який якраз співпрацює з Віяром. Тобто навіть у такого майстра кухня не вийде дешевше 100 тис аж ніяк.
автор Блондинка в Законе • 25 июля 2025
Ответ дляПушАпница
з чого ви взяли, що стоятиме саме роками?
у мене немає з цим проблем, не було точніше раніше. Якщо я щось відкладала на певний час, то я реально потім це робила.
Єдине хіба що матеріальна ситуація буде така, що буде не до меблів. Але тоді питання кредитів стане ще болючіше.
Україна понад усе!• 25 июля 2025
Ответ дляБлондинка в Законе
я тимчасову замовляю 2,5, а наша за дизайн-проектом - більше 7 метрів. Тому така ціна.

Я бачила кухню 4 метра за 35 тис евро, правда з островом. Кухня прям вау, але мене здивувало те, що вона в ЖК, який зовсім не преміальний. І чомусь люди вирішили замовити такі дорогі меблі. Кожному своє мабуть)
Лакшері
автор Блондинка в Законе • 25 июля 2025
Ответ дляПушАпница
от розетки я якраз одразу купувала ті, які не буду міняти))
Цей ризик я усвідомлювала) І розетки ми б точно не міняли.
автор Блондинка в Законе • 25 июля 2025
Ответ дляКозачка
це трохи гірше, але подивлюсь на них все рівно)
Дякую!
ПушАпница• 25 июля 2025
Ответ дляБлондинка в Законе
В мене вже було 2 такі ситуації. В одній квартирі зробили ремонт тільки в житловій кімнаті і трохи в кухні, заїхали і думали потім. Потім розтянулося на 10 років, бо незручно робити ремонт там, де ти вже живеш. Так і стоїть все там. В новобудові так само.
Але якщо у вас обмаль грошей і на техніку, то тут проблема глобальніша.
автор Блондинка в Законе • 25 июля 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Лакшері
ну вона реально дуже-дуже лакшері))
Хоча наче нічого такого особливого при детальному розгляді, проте все разом виглядає дуже круто.
Але ж ціна, я ледь не подавилась, як мені озвучили)) Хоча за час ремонту, вже звикла до цін. З останнього - знайшла чорні розетки, ну наче ок, нічого зайвого, можна брати. Запитую вартість - 1500 грн)) це океанічний пластик))
Давайте краще зі звичайного))
ПушАпница• 25 июля 2025
Ответ дляБлондинка в Законе
Насправді поміняти саму розетку чи вимикач значно простіше, ніж викинути кухню і змонтувати нову в квартирі, де ти живеш)
Solnceya• 25 июля 2025
ДСП плиту положите вместо фартука. Мы так на даче сделали, моется отлично
автор Блондинка в Законе • 25 июля 2025
Ответ дляПушАпница
або з кухнею, або самі окремо.
ПушАпница• 25 июля 2025
Ответ дляБлондинка в Законе
або з кухнею, або самі окремо.
Тобто вам зараз в зоні кухні вирівняли стіни і просто пофарбували?
автор Блондинка в Законе • 25 июля 2025
Ответ дляХочу в БАНю
смітитник - це мега-важливо. Я також в проекті ’віддала’ під нього цілу нижню шафу. Бо раніше стояло відро під мийкою, і чоловік його постійно виймав, як готував, а потім звісно назад не ставив. Як же мене це бісило.
Тому тільки висувне, і тільки досить об´ємне, щоб і пляшку 2 л можна було впихнути.
автор Блондинка в Законе • 25 июля 2025
Ответ дляПушАпница
Ми робили в старій квартирі ремонт в два заходи. Все доробили, але це бруд і незручності.
Тому нашою метою було доробити чистовий ремонт і вже нічого не перероблювати, а меблі - по можливості.
Техніку будемо купувати одразу.
автор Блондинка в Законе • 25 июля 2025
Ответ дляПушАпница
так, вирівняли стіни і пофарбували.
Solnceya• 25 июля 2025
Дача, кухня тоже Эпи. ДСП сделали, потому что стены в старом доме неровные, и все ок, мы довольны
автор Блондинка в Законе • 25 июля 2025
Ответ дляSolnceya
дуже гарно вийшло у нас звісно воно виглядатиме гірше, але якось буде.
А як вам за якістю? Мене дизайн не дуже хвилює, я більше хвилююсь, щоб вона не розпалась через рік)
автор Блондинка в Законе • 25 июля 2025
Ответ дляSolnceya
а з чого фартух у вас?