Блондинка в Законе• 25 июля в 11:31

Ремонт. Питання по кухні.

Майже завершили ремонт, і треба замовляти кухню. Не вкладаємось в бюджет, тому вирішили на рік-два замовити найпростішу з Епіцентра.
Питання, що наклеїти над робочою поверхнею?
Що простіше монтувати, дешево і хоч якось захистить стіну?
Підкажіть, будь ласка, якісь ідеї.
Кухня 2,5
ПушАпница• 25 июля в 12:29
Ответ дляБлондинка в Законе
Ми робили в старій квартирі ремонт в два заходи. Все доробили, але це бруд і незручності.
Тому нашою метою було доробити чистовий ремонт і вже нічого не перероблювати, а меблі - по можливості.
Техніку будемо купувати одразу.
А як ви собі це уявляєте? Ну просто цікаво. Ну холодильник можна не вбудлвпний, ок. Ну варочну панель теж можна потім перенести. А мікрохвильова, духовка, посудомийна машина? Чи привезете з іншої квартири і так буде стояти, а потім будете купувати вбудовану?
Блондинка в Шоколаде• 25 июля в 12:33
Ответ дляSolnceya
Дача, кухня тоже Эпи. ДСП сделали, потому что стены в старом доме неровные, и все ок, мы довольны
Єстетично, затишно!!!! Так захотілося до Вас на дачу!!!
Solnceya• 25 июля в 12:39
Ответ дляБлондинка в Законе
а з чого фартух у вас?
Из ДСП белого фасадного
Solnceya• 25 июля в 12:40
Ответ дляБлондинка в Законе
дуже гарно вийшло у нас звісно воно виглядатиме гірше, але якось буде.
А як вам за якістю? Мене дизайн не дуже хвилює, я більше хвилююсь, щоб вона не розпалась через рік)
Да уже года 4 такая в квартире и такая же на даче - 2. Отлично все. И у друзей в бане эпицентр кухня такая мятная Прованс, тоже отлично лет 7 живёт, а мы там каждые выходные с ноября по апрель тусим. Все целое
ПлакалаВАвто• 25 июля в 12:44
Автор ,це можна плітку керамічну 60-120 ,але не клеїти а посадити на крюки. Потім вона знімається легко ,і є можливість іі продати або використати десь. Нейтральній колір -беж,вініл або який завгодно .Потім тільки місця де кріпили заделать і все. Кухні з Епіцентру витримають і 20 років .Така як вище показували ,в мене сіра (для вуличної кухні) дуже непоганої якості.
ДеньгиНеСдаю• 25 июля в 12:54
Ответ дляБлондинка в Законе
нормальна кухня за нашим проектом - біля 300 тис.
Тому поки не варіант.
300 тис. За 2,5метри? Це якась дурня. Або вас тупо хотять розвести.
автор Блондинка в Законе • 25 июля в 12:56
Ответ дляПушАпница
З іншої квартири ми нічого привозити не плануємо)
Купимо варильну поверхню і витяжку, і холодильник. Без решти поки обійдемось.
автор Блондинка в Законе • 25 июля в 12:57
Ответ дляSolnceya
ДСП плиту положите вместо фартука. Мы так на даче сделали, моется отлично
дякую! Гарний варіант. А вона на клей чи прикручується?
ДеньгиНеСдаю• 25 июля в 12:57
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Щось дорого для такого малого розміру. Вас намахали. Ми прораховували кухні в п´ятьох місцях - вартість в два-три рази відрізнялася.
Краще поставити зразу нормальну, ніж гроші на вітер, нічого немає такого постійного, як тимчасове.
Повністю погоджусь. Мала такий де досвід. В трьох місцях рахували, вартість була приблизно однаковою біля 3000єврр. І випадково знайшли мебляра, який зробив все що хотіла і з тих же самих матеріалів вдвічі дешевше.
автор Блондинка в Законе • 25 июля в 12:58
Ответ дляSolnceya
Супер! Дякую за відгук. Я також читала коментарі на сайті, наче всі задоволені. Я від неї багато не очікую, потім також можемо на дачу перевезти, там обновити. Якщо доживе)
Блондинка в Шоколаде• 25 июля в 13:00
Ответ дляБлондинка в Законе
Як без посудомийки жити 2 роки? Я пару днів не змогла б.
автор Блондинка в Законе • 25 июля в 13:00
Ответ дляПлакалаВАвто
Дякую за ваш відгук! С плиткою мені здається якось занадто складно і воно ж важка. Я думаю дійсно якусь стінову панель чи ДСП вирізати по розміру.
автор Блондинка в Законе • 25 июля в 13:01
Ответ дляДеньгиНеСдаю
я писала, що це я зараз купую кухню 2,5 метри як тимчасовий варіант.
автор Блондинка в Законе • 25 июля в 13:02
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
я жила так цілий рік в орендованій квартирі, поки робили ремонт.
Незручно, але не критично, я люблю мити посуд, мене це заспокоює.
Звісно, коли його багато, то краще мати посудомийну.
Блондинка в Шоколаде• 25 июля в 13:05
Ответ дляБлондинка в Законе
Я теж люблю бовтатися в воді, але ж часу на це катастрофічно немає.
Хочу в БАНю• 25 июля в 13:06
Ответ дляБлондинка в Законе
смітитник - це мега-важливо. Я також в проекті ’віддала’ під нього цілу нижню шафу. Бо раніше стояло відро під мийкою, і чоловік його постійно виймав, як готував, а потім звісно назад не ставив. Як же мене це бісило.
Тому тільки висувне, і тільки досить об´ємне, щоб і пляшку 2 л можна було впихнути.
Так ніби дрібниця але він реально класний, не треба над ним згинатись, тягнути стілець щоб почистити щось, ще прасувальну дошку висовну у шафу хочу, думаю де б то зекономити щоб її купити)))
ДеньгиНеСдаю• 25 июля в 13:09
Ответ дляБлондинка в Законе
не буде на роки, бо вона буде як мінімум незручна. І виглядатиме в нашому ремонті, як не приший кобилі хвіст))
Але я не розмію, що мені пропонують? у мене НЕМАЄ 300 тис на кухню, це я ще техніку не рахувала, це ще +150 тис.
А купувати дешевшу в 2 рази, але типу на постійну? Для мене це ще гірший вараінт. Але і 150 тис - це також кошти, які треба мати.
Не можу зрозуміти вашої логіки. Грошей немає, але треба зараз викинути 20000 на те що буде незручно, і через 2 роки мучєній винести тумби на смітник, щоб потім витратити ще туєву купу грошей і це вже буде не 300000, щоб знов розвести ремонтні роботи. Де в усьому цьому двіжі раціональне зерно і як ви пишите, все прораховано? От і би обрала 2,5 метри виготовлення кухні з основного проекту. Потім додасте ще 4,5 м. Але ж то вже буде основа зі зручним користуванням
ДеньгиНеСдаю• 25 июля в 13:14
Ответ дляХочу в БАНю
Так там лише майстер треба, це мене майстер що я знайшла послав у віяр обрати які мені доводчики подобаються, щоб я глянула як верхні шафи мають відкриватись, смітник дуже сподобався, але я його точно хочу) Дорогий собака, але я на іншому зекономлю)))))
Вбийте в гугл цей смітник, можете його знайти значно дешевше. Не Віяром єдиним як то кажуть. Я взагалі Віяр не люблю за їх конський прайс. Хоч іноді заходжу поглазєть вживу на матеріали. Але купую в інших місцях.
автор Блондинка в Законе • 25 июля в 13:15
Ответ дляХочу в БАНю
для мене це питання навіть не просто зручності, а чистоти і естетики) заходжу на кухню, а там ледве в центрі сміттєве відро, з якого все вивалюється.
Блондинка в Шоколаде• 25 июля в 13:17
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Я теж свої смітники брала в іншому місці, де знайшла найдешевше. Ставила 2 ящики, щоб сортувати пластик, папір, органіку.
ДеньгиНеСдаю• 25 июля в 13:18
Ответ дляБлондинка в Законе
Поставте діспоузер і немає проблем зі сміттям під час приготування. Раджу від душі.
Хочу в БАНю• 25 июля в 13:18
Ответ дляБлондинка в Законе
ну це у Вас так))) мій чоловік не виймає, нагинатись йому важко, а просто стає до раковини, і на верх чистить наприклад картоплю, потім викидає але відразу видно де він був і що чистив))) в мене чоловік до всяких штук що полегшують байдужий, але сказав так смітник той треба))))
автор Блондинка в Законе • 25 июля в 13:18
Ответ дляДеньгиНеСдаю
вам не треба розуміти мою логіку)
питання було НЕ про те, яку кухню обрати, а що наліпити на стіну. В цьому сутність питання.
Так, мені простіше потім винести на смітник. Робити 2 метри з основного проекту не вийде, чому, не хочу тут розводити безглузді розмови.
Просто так не вийде зараз і все.
Блондинка в Шоколаде• 25 июля в 13:19
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Мені не зайшов, погралася трішки.
автор Блондинка в Законе • 25 июля в 13:19
Ответ дляДеньгиНеСдаю
це обов´язково маст хев. Але є купа сміття, яке треба виносити, всі ці упаковки і тд.
автор Блондинка в Законе • 25 июля в 13:20
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Мені не зайшов, погралася трішки.
а чому не зайшов? мені здається, це зручно. Я і зараз коли овочі на салат мию, то обрізаю в мийку, а потім в смітник викидаю.
Хочу в БАНю• 25 июля в 13:21
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
але всі направляючі мілер? лише самі смітниці інші купили?
автор Блондинка в Законе • 25 июля в 13:22
Ответ дляХочу в БАНю
це я як ваш чоловік інодіале я потім все прибираю після себе.
А діти жбурляють в те відро, особливо коли воно біля стіни стоїть і все на ту стіну потім летить
Блондинка в Шоколаде• 25 июля в 13:25
Ответ дляХочу в БАНю
Ні, весь блок разом купувався. Просто у віярі було дорожче, я в інтернеті шукала найдешевше по своїх параметрах. Ой, та всю кухню збирали по частинах по всій Україні.
ДеньгиНеСдаю• 25 июля в 13:29
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Мені не зайшов, погралася трішки.
Звісно що всі ми різні. Мені навпаки дуже зручно. Сміття тепер тільки сухе, не треба виносити кожного дня. Особливо відчутно було коли дуже хворіла і була після операції, не виходила на вулицю. Продукти кур´єр привезе, а от сміття тільки самому. І так зручно коли в тому смітнику нічого не тече і не завонюється.